DSF ELIMINATOR - Bilety

DSF ELIMINATOR - Bilety

CZAS NA DSF ELIMINATOR! Najlepszy kickboxing w Polsce powraca do Ząbek! 29 września kibice zobaczą zupełnie nowy projekt - DSF ELIMINATOR. To pierwszy w historii Federacji ośmioosobowy turniej. ...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
DSF ELIMINATOR: Jenel vs. RutaZĄBKI
Hala Sportowa
Pt, 29.09.17
20:00
 
Bilety od 70,00 PLN
Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

CZAS NA DSF ELIMINATOR!

Najlepszy kickboxing w Polsce powraca do Ząbek! 29 września kibice zobaczą zupełnie nowy projekt - DSF ELIMINATOR. To pierwszy w historii Federacji ośmioosobowy turniej. Dodatkowo galę zakończy bardzo mocne starcie Kamila Jenela z Kamilem Rutą. Stawką tego pojedynku będzie mistrzowski pas DSF Kickboxing Challenge, w którego posiadaniu jest Ruta.

BĄDŹ ŚWIADKIEM HISTORII!

DSF ELIMINATOR to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie kickboxingiem w Polsce. Jest to przede wszystkim szansa dla zawodników na pokazanie się szerszej publiczności. To kolejny krok w kierunku odbudowy w naszym kraju potęgi tego sportu. Zaczynamy od kategorii wagowej – 81 kg. Żeby wyłonić najlepszego zawodnika turnieju potrzeba będzie rozstrzygnąć siedem pojedynków.

– Zawsze turnieje mają inną wagę – mówi Robert Złotkowski. – Tu nie można przygotować się pod konkretnego zawodnika, pod jedną walkę. Trzeba rozłożyć siły nawet na trzy walki jednego wieczoru. To jest zupełnie inne wyzwanie, prawdziwy eliminator. Wygra najmocniejszy! – dodaje Dyrektor Sportowy DSF Kickboxing Challenge.

Poza starciami turniejowymi emocji dostarczy również hitowa walka wieczoru. W niej Kamil Ruta - mistrz DSF Kickboxing Challenge, Europy oraz Świata w K-1 - zmierzy się w obronie pasa w kategorii -81 kg z Kamilem Jenelem. Zawodnicy będą rywalizować na dystansie pięciu rund.

– Od najbliższej gali wszystkie mistrzowskie starcia będą odbywały się na tym dystansie. Na tytuł mistrza trzeba zasłużyć, a pięć rund to doskonały czas na weryfikację umiejętności. DSF ELIMINATOR będzie doskonałym uzupełnieniem dużych, numerowanych gal – mówi Sławomir Duba, Prezes Federacji.

GALA DSF ELIMINATOR (29.09.2017) – ZĄBKI
TURNIEJ – 81 KG
1. Emiliusz Ręgiel
2. Piotr Sokół
3. Michał Behounek
4. Sebastian Adamski
5. Łukasz Olszewski
6. Michał Ciach
7. Konrad Delekta
8. TBA

REZERWOWY: Mateusz Grochowski

WALKA WIECZORU
KAMIL JENEL vs KAMIL RUTA

Kamil Jenel: Dla 31-letniego zawodnika będzie to powrót do DSF Kickboxing Challenge. W debiucie, na czwartej edycji imprezy, niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Bartosza Dołbienia. Zawodnik Paco TEAM Katowice przez siedem lat mieszkał i toczył boje w Holandii. Największym jego osiągnięciem jest wywalczenie w 2014 roku tytułu mistrza Beneluksu. W kwietniu tego roku pokonał Milana Kratochvila.

Kamil Ruta: W marcu tego roku powrócił do federacji po półtorarocznej przerwie. 24-letni zawodnik MKS Wicher Kobyłka stoczył zwycięski bój z Pawłem Gierzyńskim. Stawką były dwa tytuły – zawodowego mistrza Polski Polskiego Związku Kickboxingu oraz mistrza DSF Kickboxing Challenge w kategorii wagowej do 81 kg. W zawodowej karierze jeszcze nie przegrał, odnosząc dziesięć zwycięstw. Siedem z nich padło na galach DSF Kickboxing Challenge.

Przed walką wieczoru odbędzie się jeszcze jedno starcie poza turniejem, w którym Mateusz Kubiszyn zmierzy się z Damianem Pasiekiem. Gala DSF ELIMINATOR odbędzie się 29 września w Ząbkach w hali sportowej przy ulicy Stefana Batorego 37. Początek o godzinie 20.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00