O wykonawcy

Kurtyna w górę: Dzień Otwarty na Stacji Filtrów na eventim.pl

Witamy na profilu Dzień Otwarty na Stacji Filtrów na eventim.pl Profil Dzień Otwarty na Stacji Filtrów dostarczy wiadomości, informacje o wydarzeniu i trasie, galerie foto i biografie.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

 •  
  Dzień Otwarty na Stacji Filtrów
    4.8 Gwiazdy, od 6 FanReport
 • Warszawa - Stacja Filtrów

  29.07.17

  Polecam! z Ewa, 31.07.17
  Wspaniała wycieczka! Przemiły i kompetentny Pan Przewodnik oprowadził nas po kilku budynkach Stacji Filtrów, opowiadając przy tym o szczegółach technicznych, historycznych, praktycznych i innych. Przepiękne stare budynki i instalacje. To było naprawdę fascynujące! Na przyszłość dobrze byłoby, aby Przewodnik lub Ochroniarz spróbowali zdyscyplinować nieco rodziców dzieci, które bardzo przeszkadzały, biegając i hałasując w czasie wycieczki (szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach).
 • Warszawa - Filtry

  22.07.17

  Niesamowite miejsce - wspaniała wycieczka! z tuniaz, 24.07.17
  Zdecydowanie warto wybrać się na zwiedzanie Filtrów w Warszawie (oczywiście jeśli uda Wam się kupić bilet, tegoroczna pula rozeszła się w kilka sekund ;)). Pani przewodniczka z zamiłowaniem opowiadała historię nie tylko obiektu, lecz ówczesnej Warszawy. Miejsce przepiękne, a woda pyszna :) Cena 15 zł/os. (bilet normalny) niewspółmiernie niska w stosunku do atrakcyjności wydarzenia.
 • Warszawa - Stacja Filtrów

  24.08.13

  świetne miejsce! z AEB, 25.08.13
  W środku miasta oaza... wody :) Odkrywanie tajemnicy czystej wody w kranach. Świetne! I dla każdego.
 • Warszawa - Stacja Filtrów, ul. Koszykowa 81

  03.08.13

  Zwiedzanie stacji filtrów z Dorota, 12.08.13
  Świetna sprawa, wyjątkowe miejsce. Człowiek dowiaduje się np., że najwięcej dla instalacji wodno-kanalizacyjnych (w tym filtrów) i gazowych w Warszawie zrobił rosyjski generał! W trakcie zwiedzania bardzo dużo chodzi się po terenie odkrytym, więc dobrze zabrać ze sobą coś chroniącego od aktualnych warunków atmosferycznych (krem z filtrem/okulary przeciwsłoneczne, parasol itp.) Bardzo polecam tę wycieczkę!
 • Warszawa - Filtry Warszawskie

  20.07.13

  Bardzo ciekawe!! z Kiki, 21.07.13
  Zwiedzanie filtrów było super. Pan oprowadzający grupę po terenie opowiadał bardzo ciekawie. Widać było też jego pasję do tego miejsca. Wejście do filtra liczącego 127 lat bezcenne. Naprawdę warto skorzystać z okazji kiedy filtry będą udostępnione kolejny raz.

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00