ELVIS IN CONCERT KRAKÓW - Bilety

Cz, 07.06.18, 19:30 TAURON Arena Kraków
Stanisława Lema 7, 31-571 KRAKÓW

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

detailb.teaser.ticketPrice.p.orderTickets

Zamów bilety teraz!

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Wybór najlepszych miejsc

Wybierz cenę - my wybierzemy najlepsze dostępne miejsca.

Zakup z planu sali
Samodzielnie szukaj miejsca
ELVIS IN CONCERT, TAURON Arena Kraków, 07.06.18
Zamknij widok pełnoekranowy
KategoriaOpisCenaIlość 
1 Kat. 1Przedsprzedaż
539,00 PLN
2 Kat. 2Przedsprzedaż
459,00 PLN
3 Kat. 3Przedsprzedaż
376,00 PLN
4 Kat. 4Przedsprzedaż
299,00 PLN
5 Kat. 5Przedsprzedaż
239,00 PLN
6 Kat. 6Przedsprzedaż
179,00 PLN
 • Informacje na temat wyboru miejsc.
 • Ceny biletów zawierają podatek VAT, do ceny biletu może zostać doliczona opłata serwisowa oraz opłata za dostawę.
 • Informacja: Eventim Sp. z o.o. nie jest organizatorem wydarzeń, na które sprzedaje bilety. Eventim Sp. z o.o. działa jako pośrednik w sprzedaży i jedynie sprzedaje bilety w imieniu organizatora.
 • Metody wysyłki dla tego wydarzenia:

  Wybrana metoda wysyłki jest niedostępna poniżej? Prosimy sprawdzić czy jest dostępna w koszyku.

 • List Polecony Priorytet
  Poczta Polska
 • Kurier DHL
  Przesyłka kurierska DHL
 • List polecony priorytet międzynarodowy
  List polecony priorytet międzynarodowy
 • Kurier na terenie Europy
  Przesyłka kurierska na terenie Europy
 • Kurier poza Europą
  Przesyłka kurierska - świat
Witamy w
TAURON Arena Kraków
dowolnym wyborze miejsca
 
 

Informacje na temat wydarzenia

E L V I S z orkiestrą symfoniczną na żywo i specjalnym udziałem PRISCILLI PRESLEY

“THE WONDER OF YOU” powraca z trasą po największych europejskich arenach uwzględniając Polskę!


Kontynuując trasę po największych europejskich arenach, która odbyła się w maju tego roku – Elvis Presley™ Live in Concert wraca do Europy z kolejną turą koncertów. Specjalnie przygotowane show odwiedzi nowe miasta, umożliwiając jeszcze większej ilości fanów jedno z najpiekniejszych doświadczeń muzycznych w ich życiu. To niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, oparte jest na największych przebojach niesamowitego Elvisa Presley’a występującego podczas tego koncertu na wielkim ekranie. Muzyczne aranżacje wykona na żywo orkiestra symfoniczna.

Elvis Presley sprzedał ponad milliard egzemplarzy albumów, co uczyniło go najbardziej docenionym artystą solowym w historii. 7 czerwca 2018 r. w TAURON Arenie Kraków polska publiczność usłyszy piosenki w wykonaniu najbardziej rozpoznawalnego głosu wszech czasów z pełną orkiestrą symfoniczną na żywo. Koncert składa się z najpopularniejszyh utworów króla Rock’n’Rolla w tym delikatnych, ściskajacych serce ballad. Gościem specjalnym koncertu będzie Priscilla Presley.

Występ zawiera archiwalne nagrania oryginalnych wykonań Elvisa Presley’a w nowych orkiestrowych aranżacjach. Twórczość artysty nie zamyka sie w jednym konkretnym stylu, dlatego w doborze utworów uczestnicy mogą liczyć na wiele muzycznych niespodzianek. Po fenomenalnym sukcesie dwóch orkiestrowych albumów If I Can Dream i Wonder Of You oraz wyprzedanej, listopadowej brytyjskiej trasie koncertowej ELVIS Live in Concert, w maju tego roku odbyła się druga trasa, która obejmowała 10 nowy europejskich miast.

Po entuzjastycznych opiniach fanów i doskonałych recenzjach mediów, na czerwiec 2018 roku zapanowano kolejną europejską trasę. Trasa odbędzie się dokładnie 50 lat po tym, jak Elvis wystąpił w charakterystycznym 68 Comeback Special.

If I Can Dream oraz The Wonder of You wyprodukowali Nick Patrick oraz Don Reedman. Producentami wykonawczymi byli: Priscilla Presley, Don Reedman i Elvis Presley Enterprises. Priscilla Presley, która była obecna przy tworzeniu albumów i pracowała nad ich wersjami koncertowymi, osobiście wystąpi na scenie podczas nadchodzącej trasy. "Cieszę się, że te wspaniałe albumy otrzymały nowe życie i udało nam się zaprezentować je na wielkiej scenie z pełną orkiestrą. Reakcje publiczności na całym świecie są wspaniełe, dlatego jestem bardzo podekscytowana, że w 2018 roku show odwiedzi dziesięć nowych europejskich miast. Jestem przekonana, że to bezprecendesowe doświadczenia dla ludzi, którzy nigdy nie otrzymali szansy zobaczenia Elvisa na żywo”. Aktorka, autorka i producentka Priscilla Presley przyczyniła się do przekształcenia Graceland w atrakcję znaną na całym świecie, a Elvis Presley Enterprises w organizację zajmująca się rozrywką, licencjonowaniem i merchandisingiem. Jako aktorka, Priscilla Presley znana jest z pamiętnych ról w Dallas i The Naked Gun.

The Wonder of You, live in concert, wyprodukowało Elvis Presley Enterprises. Producentem europejskiej trasy koncertowej jest GEA Live.

 •  
  Elvis Presley
    5 Gwiazdy, od 2 FanReport
 • Bruksela - Palais 12

  19.05.17

  ELVIS LIVES! z Judy, 03.07.17
  To wspaniale, że Elvis in Concert powraca do Europy wiosną 2018 roku! I to do Krakowa! To niepowtarzalna okazja zobaczyć Króla we własnej osobie (na dużym ekranie), zobaczyć go we wspomnieniach wyświetlanych na dużym i dwóch mniejszych ekranach, usłyszeć jego piosenki i ten silny, wyjątkowy głos oraz poczuć charyzmę bijącą ze sceny. Polecam każdemu, a zwłaszcza tym, którzy do tej pory nie mieli jeszcze okazji przekonać się jak wspaniałym, utalentowanym i pięknym człowiekiem był Elvis Presley.
 • Berlin - Mercedes-Benz Arena Berlin

  15.05.17

  To niesamowity koncert! z Monika, 03.07.17
  Cieszę się ogromnie, że nareszcie POLSKA! Byłam na dwóch takich koncertach, w Londynie i w Berlinie - teraz czas na mój trzeci. Każdemu, kto kocha MUZYKĘ - polecam to spotkanie z koncertowym Elvisem. Z klasyką i historią, która na nowo ożywa specjalnie dla nas. Powiem Ci jak będzie: poczujesz się jakby śpiewał tu i teraz, że oto ta legenda jest na wyciągnięcie Twojej ręki, w którymś momencie przekonasz się, że nigdy w życiu nie słyszałeś lepszego wokalu, będziesz mieć ciary, roześmiejesz się nie raz, to znowu wzruszy Cię do łez, ruszysz do tańca... i ani się obejrzysz - jak spędzisz dwie godziny przy świetnym show. Usłyszysz piosenki z różnych gatunków, zaskoczy Cię na pewno. Chyba że jesteś kimś, kto wie i zna wszystko. Wtedy będziesz się napawać szczęściem, że masz to w najlepszej jakości, a energia rozentuzjazmowanego tłumu rozniesie Twoje serce! Kupujcie bilety! Spotkajmy się w Krakowie! Zobaczycie, o co chodzi całemu światu z tym CAŁYM ELVISEM! I dlaczego już nigdy nie powiesz: Presley? To mnie nie moja bajka.

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na to wydarzenia dostępny jest FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00