STARS ON ICE - Bilety

Amerykańskie „Stars On Ice” to najsłynniejsza i najbardziej spektakularna rewia łyżwiarska na świecie. Projekt od ...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
STARS ON ICEWARSZAWA
Torwar
So, 09.12.17
19:00
 
Bilety od 99,00 PLN
Bilety
STARS ON ICEWARSZAWA
Torwar
N, 10.12.17
15:00
 
Bilety od 99,00 PLN
Bilety
1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

Amerykańskie „Stars On Ice” to najsłynniejsza i najbardziej spektakularna rewia łyżwiarska na świecie. Projekt od 30 lat święci triumfy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii, a pokazy w Warszawie na Torwarze będą pierwszymi pokazami w Europie. Warszawskie spektakle będą prapremierowe, a widzowie w Polsce zobaczą je przed widzami w Azji i Stanach Zjednoczonych.

Spektakle „Stars On Ice” odbędą się w sobotę 9 grudnia 2017 roku o godzinie 19.00 i w niedzielę 10 grudnia o godzinie 15.00 na Torwarze w Warszawie. Stars On Ice Polska 2017 to spektakularne show z udziałem największych światowych gwiazd, aktualnych mistrzów olimpijskich i mistrzów świata, takich jak : złoci medaliści olimpijscy - Meryl Davis & Charlie White (USA), mistrzyni świata Kimmie Meissner (USA), złota medalistka olimpijska - Ekaterina Gordeeva (RUS), mistrz świata Miki Ando (JPN), złota medalistka olimpijska - Ilia Kulik (RUS), mistrz świata, Yuka Sato (JPN), medalista olimpijski i słynny choreograf Jeffrey Buttle (CAN).

Więcej informacji na stronie www.starsonice.com

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Dla tego wydarzenia dostępny jest FanTicket. Przy zamówieniu biletu zostanie wybrany automatycznie FanTicket chyba, że zdecydujesz się na inny sposób dostawy niż kurier lub poczta. Kolorowy, emocjonujący i wyjątkowy FanTicket to prawdziwa gratka dla kolekcjonera. Wysokiej jakości wydruk kolorowego projektu czyni z niego idealny i niepodrabialny prezent.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00