HEY: FAYRANT TOUR - Bilety

Ogłoszona w maju trasa koncertowa HEY z okazji 25 lat na scenie wywołała ogromne zainteresowanie. Czas na pierwszą...

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

WydarzenieMiastaData
HEY: FAYRANT TOURWARSZAWA
Torwar
Pt, 24.11.17
20:00
 
Bilety od 119,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
HEY: FAYRANT TOURSZCZECIN
Arena Szczecin
So, 25.11.17
20:00
 
Bilety od 59,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
HEY: FAYRANT TOURWROCŁAW
Hala Orbita
N, 26.11.17
19:00
 
Bilety od 79,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
HEY: FAYRANT TOURPOZNAŃ
Arena Poznań
So, 02.12.17
20:00
 
Bilety od 79,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
HEY: FAYRANT TOURGDAŃSK/SOPOT
ERGO ARENA
N, 03.12.17
19:00
 
Bilety od 79,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
HEY - FAYRANT TOUR - ParkingGDAŃSK/SOPOT
ERGO ARENA
N, 03.12.17
19:00
 
Bilety dostępne
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
HEY: FAYRANT TOURKRAKÓW
TAURON Arena Kraków
Śr, 06.12.17
19:00
 
Bilety od 79,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 7 z 7

Informacje na temat wydarzenia

Ogłoszona w maju trasa koncertowa HEY z okazji 25 lat na scenie wywołała ogromne zainteresowanie. Czas na pierwszą (lecz nie ostatnią) niespodziankę! Na scenie wraz z zespołem pojawi się także Piotr Banach – założyciel HEY.

Choć trudnym, a dla niektórych niemożliwym do wyobrażenia jest fakt, że kiedyś byliśmy młodzi (w peselowskim sensie) - spróbujcie, nawet za cenę przeciążenia wyobraźni! Już? Wracam któregoś dnia do domu, a mama mówi: „ Dzwonił Piotrek Banach”. Potężnie zdziwiona - oddzwoniłam. Ze stacjonarnego na stacjonarny…”Załóżmy zespół” - powiedział. „Chwilę” później staliśmy wszyscy na scenie w Jarocinie jako HEY… Przerażeni. Z czterema piosenkami. To było 25 lat temu. Mamy przyjemność ogłosić, że do naszej jubileuszowej załogi dołącza po wielu latach nieobecności - Piotr Banach - założyciel! - Kasia Nosowska

FAYRANT to siedem koncertów w największych halach koncertowych w kraju. Koncertów wyjątkowych, wspominkowych, przekrojowych a przede wszystkim emocjonalnych. Będą goście, będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej.

Fayrant Tour wzbudza zainteresowanie zarówno wśród starszych, jak i młodszych fanów zespołu. Już w ciągu kilku pierwszych dni po ogłoszeniu trasy sprzedało się ponad tysiąc biletów.
Goście:
Katowice: Brodka, Herbut
Kraków: Przybysz, OSTR
Gdańsk/Sopot: Przybysz, OSTR
Poznań: Mela, Herbut
Wrocław: Brodka, OSTR
Szczecin: Dąbrowska, Titus
Warszawa: Kozidrak, Podsiadło
 •  
  Hey
    5 Gwiazdy, od 14 FanReport
 • Warszawa - Klub Palladium

  10.03.17

  Wspaniały koncert z diana, 12.03.17
  Widać od strony widowni, że zespołowi nic nie dolega mimo upływu czasu. Nie zwalniają, nie idą na łatwiznę. Wręcz przeciwnie! Płyta Błysk jest nowoczesna i wciągająca. Jedynie uwaga do organizatorów. Zbyt dużo biletów sprzedaliście. Nie wszyscy się dostali do środka. Część osób stała w wejściach. To tak jakby uczestniczyli w połowie koncertu.
 • Gdynia - Klub Muzyczny UCHO

  12.04.16

  HEYastycznie z Kamill, 13.04.16
  A wiecie dlaczego dałem taki tytuł tej recenzji? - parafrazując Kasię. Hey zaprezentował nowy album, który śmiało można określić statusem MUST HAVE. Kasia i chłopaki w formie. Kasia, jak zwykle, niezwykle szczera i skromna. Dzieląca się swoimi przemyśleniami i spostrzeżeniami życia codziennego. Bubek z uśmiechem i energią walący w gary i zawołujący bez przerwy do publiczności. Żaba grający na siedząco, Robert i Jacek z wiosłami i Dzidzia współtworzący paraSoul na koniec koncertu. Rewelacja! Grupa udowodniła, że daleka jest od zejścia ze sceny. PS. A bezcielesny gitarzysta przeszedł sam siebie!!
 • Lublin - Klub Graffiti

  13.02.16

  HEYYYYY z Kasia, 07.03.16
  Koncert super. Moja miejscowa wymarzona pod sama sceną. Kasia! Kontakt z publicznością niesamowity. Jak zaczynasz śpiewać, przenosisz się w głąb siebie. To się wyczuwa, to ekscytuje, to zadziwia i wzrusza. Jesteś najlepsza :-) Dzięki za wspaniały koncert
 • Sopot - Zatoka Sztuki Beach Club

  30.07.15

  HEYastycznie z Kamill, 31.07.15
  Kasia w formie! Potężna dawka dobrej muzyki i wspaniałego humoru od zespołu. 90min koncertu minęło momentalnie ale dobry nastrój pozostał. Do zobaczenia Kasia!
 • Olsztyn - Hala U

  26.04.15

  Mega Koncert z Lesiutek B, 27.04.15
  Hala Urania Olsztyn Jak wcześniej Mega Mega !!!! Koncert. Choć publiki starczyło tylko na obsadzenie dołu hali ( - i dobrze) koncert stał się bardzo kameralny. Kaśka była niesamowita , takiej chemii między artystami a słuchaczami nie przeżyłem od początku lat 80 ,w górę . Obserwując uczestników koncertu wyobraziłem ich jak zachowywali się 30 lat wstecz. Wtedy parkiet był Ich bez krępacji, wpierw WC prochy, zioło i alkohol. Świat był Nasz. Dziś prawie wszyscy na poważnie, statecznie - choć zdarzały próby (nie liczne) powrotu do radosnych lat 80 . Wszystkim uczestnikom Koncertu Hey w Olsztynie - dzięki za przeżycie nie zapomnianych Chwil - cofnięcie się o 20-30 lat do tyłu. Tyle z moich przemyśleń. Jeszcze raz powtarzam - Mega Mega Koncert -Muza Galaktyczna

O tym artyscie

Biografia artysty

HEY jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych od lat wpływający na historię polskiej muzyki. Od 1992 r. ich twórczość – znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej – szybko zjednały sobie publiczność. Pierwsza płyta Hey’a „Fire” wydana w 1993 r. jest dziś jedną z najmocniejszych pozycji kanonu po...
Czytaj więcej

Podobne imprezy

 • Kult Akustik 2018

  Kult Akustik 2018

  09.03.18 - 14.04.18

  Bilety od 90,00 PLNBilety

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na niektóre z powyższych wydarzeń są dostępne FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00