Pasion de Buena Vista - Bilety

Pasion de Buena Vista Jeśli pokochałeś „Buena Vista Social Club” – nie możeszprzegapić tego show!Der Spie...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

WydarzenieMiastaData
Pasion de Buena VistaGDYNIA
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej
Pn, 05.02.18
19:00
 
Bilety od 139,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Pasion de Buena VistaKRAKÓW
ICE Kraków Congress Centre
Pt, 02.02.18
19:00
 
Bilety od 129,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Pasion de Buena VistaLUBLIN
Centrum Spotkania Kultur
Cz, 01.02.18
19:00
 
Bilety od 129,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Pasion de Buena VistaPOZNAŃ
Aula UAM
So, 03.02.18
19:00
 
Bilety od 139,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Pasion de Buena VistaSZCZECIN
Filharmonia Szczecin
Wt, 30.01.18
19:00
 
Bilety od 139,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Pasion de Buena VistaTORUŃ
CKK Jordanki
Śr, 31.01.18
19:00
 
Bilety od 119,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Pasion de Buena VistaWROCŁAW
Sala Audytoryjna w WCK
Wt, 06.02.18
19:00
 
Bilety od 139,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Pasion de Buena VistaŁÓDŹ
Teatr Wielki
N, 04.02.18
18:00
 
Bilety od 139,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 8 z 8

Informacje na temat wydarzenia

Pasion de Buena Vista

Jeśli pokochałeś „Buena Vista Social Club” – nie możesz
przegapić tego show!

Der Spiegel

Jeżeli z wypiekami na twarzy oglądałeś Buena Vista Social Club, jeżeli bezustannie słuchasz muzyki z tego filmu, nie możesz przegapić występów na żywo grupy Pasion de Buena Vista, kubańskich artystów, którzy zachęceni zachwytem polskiej publiczności oraz spektakularnym sukcesem ich poprzednich występów postanowili ponownie odwiedzić nasz kraj.

Rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy  po raz kolejny zabiorą Cię w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany, pokażą rajskie zakątki karaibskich wysp, abyś mógł poczuć w sobie prawdziwą kubańską radość!!!

Porywające kubańskie show, które na pewno rozpali Wasze serca.
 L’express

 

Gwarancją najwyższej jakości show jest fakt, iż większość z członków Pasion de Buena Vista występowała z legendarnym Buena Vista Social Club. Kilka lat temu artyści z ówczesnej grupy byli bohaterami niesamowitego zapadającego w pamięci filmu pt. Buena Vista Social Club, który był swoistą rejestracją z sesji muzycznych grupy. Szczera pasja i nieposkromiona energia latynoskiej ognistej muzyki sprawiają, że widzowie zakochują się w tych tradycyjnych kubańskich rytmach nie mogąc o nich zapomnieć. Dziś przez większość krytyków zostali okrzyknięci godnymi ich następcami. W zespole śpiewają m.in. Maida Grandeurs i Antonio Castro, którzy występowali na jednej scenie z legendarnymi Ibrahimem Ferrerem, Juanem de Marcos, Gonzalesem oraz Compay’em Segundo. Można też ich bardzo często spotkać na jednej scenie z Omarą Portuondo. Tancerze wywodzą się natomiast z legendarnego nocnego klubu Hawany – kabaretu Tropicana, do którego od 70 lat co noc ustawiają się kolejki chętnych by obejrzeć wspaniałe rewie.

Pasion de Buena Vista to rewelacyjne kubańskie widowisko, pełne energii, uroku, siły i wdzięku. To zachwycające połączenie żywiołowego tańca i szalonej muzyki, pięknej scenografii
i porywającej choreografii. Niepowtarzalni muzycy, najpopularniejsi piosenkarze i niewiarygodni tancerze tworzą wyjątkowe przedstawienie, które zarazi Cię humorem i temperamentem Kuby. Wraz z unikalną mieszanką melancholii i szczęścia, wraz z rytmem, który wkrada się pod skórę, wraz z melodią i ruchami, które trafiają prosto do serca, artyści zapalą w Tobie ogień kubańskiego pożądania życia. Pasion de Buena Vista jest prawdziwą deklaracją miłości do Kuby. Znany tancerz i choreograf Francisco Blanco Prada obiecuje: „Ten występ wprowadzi Cię w nowy wymiar tańca i śpiewu, Pasion de Buena Vista – to najczystszy kubański ogień.”

Niebawem Ci rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy zabiorą właśnie Was w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany. Poczujecie w sobie prawdziwą kubańską radość życia – a to wszystko już na przełomie stycznia i lutego 2018 r. w Szczecinie, Toruniu, Lublinie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Gdyni oraz Wrocławiu.

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Dla tego wydarzenia dostępny jest FanTicket. Przy zamówieniu biletu zostanie wybrany automatycznie FanTicket chyba, że zdecydujesz się na inny sposób dostawy niż kurier lub poczta. Kolorowy, emocjonujący i wyjątkowy FanTicket to prawdziwa gratka dla kolekcjonera. Wysokiej jakości wydruk kolorowego projektu czyni z niego idealny i niepodrabialny prezent.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00