ANDREA BOCELLI 2017 - Bilety

ANDREA BOCELLIAndrea Bocelli posiada wyjątkowy dar jakim jest głos płynący bezpośrednio do serca. Śpiewa uniwersal...

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

WydarzenieMiastaData
ANDREA BOCELLIKRAKÓW
TAURON Arena Kraków
So, 11.11.17
19:00
 
Bilety od 499,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

ANDREA BOCELLI

Andrea Bocelli posiada wyjątkowy dar jakim jest głos płynący bezpośrednio do serca. Śpiewa uniwersalnym językiem serca i duszy, ponad wszelkimi niezrozumiałymi językami słowa mówionego. Tak z pewnością odbierają jego głos miliony słuchaczy.

(…) To, na czym najbardziej mi zależy i co mam nadzieję osiągnąć, to specjalna więź ze słuchaczami. Chciałbym poruszyć ich tak samo jak mnie w dzieciństwie poruszyli moi ulubieni wykonawcy, którzy dotarli do mojego serca i dali mi natchnienie. Sprawili, że mogłem płakać i marzyć.- Andrea Bocelli

Sam Andrea Bocelli wolałby pewnie żeby o jego talencie mówiono w skromniejszych słowach, ale bezsprzecznie jest on naprawdę jedynym i wyjątkowym wykonawcą, który dociera do tak szerokiej publiczności, mimo że śpiewa w języku, którego większość nie rozumie. Ten wyjątkowy i niesamowicie komunikatywny głos sprawił, że Andrea Bocelli jest zjawiskiem we współczesnym świecie muzyki i że zrobił przytłaczającą karierę zarówno w świecie muzyki poważnej, jak i rozrywkowej. Jego osiągnięcia są nieporównywalne z żadnymi innymi, a jego wpływ na przemysł muzyczny ma siłę huraganu.

Bezprecedensowemu sukcesowi i swojej karierze jako artysty muzyki poważnej Andrea Bocelli zawdzięcza to, że podstawowy repertuar klasyczny znalazł się na szczycie międzynarodowych list przebojów muzyki rozrywkowej, czyli w tych sferach kultury popularnej gdzie go wcześniej w ogóle nie spotykano. Mimo że Bocelli sprawia, że opera wkracza w inny wymiar, to jego zamiarem nie jest wcale burzenie wszelkich granic. To rozgraniczenie między gatunkami jest bardzo ważne dla dobrego zrozumienia osiągnięć Bocelli`ego i jego miejsca w świecie muzyki. Dla Andrei „unowocześnienie” Pucciniego przez dodanie elektronicznego brzmienia funky, to czysta herezja, a sugestia, że można by przetłumaczyć tekst rockowego lub popowego utworu na włoski, dodać trochę smyczkowych aranżacji i zrobić z tego operę jest po prostu śmieszna. Niezależnie czy chodzi o repertuar klasyczny, czy rozrywkowy, Andrea podchodzi do tego z taką samą uczciwością i profesjonalizmem.

Już w listopadzie Andrea Bocelli zaprezentuje swoje najbardziej znane przeboje oraz wyjątkowy repertuar z płyty Cinema, która jest kolekcją najpiękniejszych tematów muzycznych z wielu kultowych już dziś filmów między innymi West Side Story, Ojciec Chrzestny czy Gladiator. Na scenie Artyście będą towarzyszyć orkiestra symfoniczna, chór oraz wyjątkowi goście.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

11 listopada 2017 – Kraków, Tauron Arena

 •  
  Andrea Bocelli
    4.8 Gwiazdy, od 25 FanReport
 • Kraków - Sanktuarium Św. Jana Pawła II

  27.05.16

  Koncert Il Grande Mistero z Ania, 03.09.17
  Magiczny koncert wielkiego artysty w wyjątkowym miejscu. Koncert różnił się bardzo od tych odbywających się na stadionach, czy w halach widowiskowych. Był kameralny i nastrojowy. Andrea Bocelli wykonywał utwory z płyty „Sacred Arias” z towarzyszeniem orkiestry, chóru i młodej skrzypaczki. Na zakończenie przepięknie zaśpiewał „The Prayer”. Nawiązał szczególną więź z publicznością przez nadzwyczajne emocje, które przekazał śpiewając. To był niezapomniany, wzruszający wieczór.
 • Gdańsk/Sopot - ERGO ARENA

  23.01.16

  Cinema Tour 2016 z Maciej, 29.05.17
  To mój drugi koncert Andrei i po raz kolejny jestem pod ogromnym wrażeniem jego występu. Koncert z okazji promocji najnowszej płyty Cinema został podzielony na dwie części. Bocelli nie odgrzewał jednak przysłowiowego kotleta, jednakże pokusił się o zaśpiewanie większości utworów z najnowszego krążka pomijając kilka swoich największych przebojów. Druga część poświęcona została klasycznym utworom operowym. Życzyłbym sobie i wszystkim widzom jak największej ilości wydarzeń tej rangi muzycznej w naszym kraju. Miejmy nadzieję, że Andrea wróci do Polski już wkrótce.
 • WARSZAWA - Stadion Legii

  26.06.16

  WSPANIAŁA IMPREZA z andrzej, 01.07.16
  Ogromne doznania, wzruszająco piękny i porywający głos, organizacja dobra. Z mało reklamy w mediach i mało kto wiedział o koncercie więc trochę pustych miejsc było... Bardzo bym chciał żeby też Andre Rieu wystąpił w Warszawie pod dachem, może na Stadionie Narodowym,/ bo na płycie Legii zostaliśmy pokropieni przez mżawkę/
 • WARSZAWA - Stadion Legii

  26.06.16

  Andrea Bocelli najlepszy z Inka, 01.07.16
  To był po prostu fantastyczny koncert! Andrea Bocelli po raz kolejny oczarował mnie swoim przepięknym, wzruszającym, pełnym emocji głosem i niesamowicie ciepłym uśmiechem. To artysta najwyższej klasy. Dyrygent, duet Carisma i inni artyści też byli cudowni. Pogoda próbowała pokrzyżować nam plany, ale na szczęście, poza niewielkim opóźnieniem, wszystko się udało.
 • WARSZAWA - Stadion Legii

  26.06.16

  wspaniala impreza z Bogna, 28.06.16
  Wspanialy artyata,ktory swym boskim glosem zniewala i wprowadza sluchacza na wyzszy pozion .Bylo cudownie,, nawet nienajleprza pogoda nie byla wstanie zepsuc nastroju.

O tym artyscie

Biografia artysty

Bocelli urodził się z wadą wzroku – jaskrą, w wieku dwunastu lat doznał wylewu krwi do mózgu, kiedy grał w piłkę nożną, w wyniku czego utracił wzrok. Ukończył studia prawnicze w Pizie. Do jego dyskografii należy trzynaście albumów studyjnych, w tym osiem kompletnych oper: Cyganeria, Tosca, Trubadur, Werter, Pajace, Rycerskość wieśniacza, Carmen, Ro...
Czytaj więcej

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Dla tego wydarzenia dostępny jest FanTicket. Przy zamówieniu biletu zostanie wybrany automatycznie FanTicket chyba, że zdecydujesz się na inny sposób dostawy niż kurier lub poczta. Kolorowy, emocjonujący i wyjątkowy FanTicket to prawdziwa gratka dla kolekcjonera. Wysokiej jakości wydruk kolorowego projektu czyni z niego idealny i niepodrabialny prezent.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00