Gwiazdo świeć, kolędo leć - Bilety

Gwiazdo świeć, kolędo leć - Bilety

"Gwiazdo świeć, kolędo leć!" czyli koncert kolęd i pastorałek. Jest taki cudowny czas, w którym wszelkie waśnie i spory odchodzą w niepamięć. Co sprawia, że na kilka dni zapominamy o trudach cod...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Gwiazdo świeć, kolędo lećWROCŁAW
Sala Koncertowa Radia Wrocław
Pt, 15.12.17
19:00
 
Bilety od 90,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Gwiazdo świeć, kolędo lećPOZNAŃ
Sala Ziemi MTP Poznań
Cz, 28.12.17
17:30
 
Bilety od 75,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

"Gwiazdo świeć, kolędo leć!" czyli koncert kolęd i pastorałek.

Jest taki cudowny czas, w którym wszelkie waśnie i spory odchodzą w niepamięć. Co sprawia, że na kilka dni zapominamy o trudach codzienności? Jak to możliwe, że choć za oknem chłód, nasze serca są pełne ciepłych emocji? Odpowiedzi na te pytania znane są każdemu z nas, ale bywa, że w całorocznym pędzie zapominamy o tym, co najważniejsze. Na szczęście zatrzymujemy się w porę, gdy na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka… Alicja Majewska, Olga Bończyk, Łukasz Zagrobelny i Włodzimierz Korcz to artyści obdarzeni ogromną wrażliwością i niebywałą zdolnością rozbudzania w nas najpiękniejszych uczuć. Mając świadomość tej szczególnej misji, co roku powracają również z tradycyjnym, świątecznym repertuarem, znanym nam również z płyty wydanej w 2014 roku „…kolędujmy!”. Kolędy i pastorałki w wersji estradowej, które usłyszymy podczas poznańskiego koncertu, to jednak znacznie więcej niż sceniczny popis – ten repertuar wymaga bowiem nie tylko szczerych emocji, ale też artystycznej pokory i perfekcyjnego wykonania. Tylko w ten sposób można zapewnić słuchaczom całą gamę wzruszeń, dając im najlepszą okazję do wspólnego kolędowania i budząc radość, którą zaniosą do swych domów, by dzielić się nią z najbliższymi.

Już dziś zapraszamy na to szczególne wydarzenie. Niech magia tego pachnącego choinką wieczoru wypełni nasze serca na wiele następnych miesięcy.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00