HAVASI Symphonic Concert Show 2017 - Bilety

Polski debiut najbardziej niezwykłego widowiska fortepianowego na świeciePo niezwykle udanej amerykańskiej premier...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

WydarzenieMiastaData
HAVASI Symphonic Concert Show 2017KRAKÓW
TAURON Arena Kraków
Cz, 23.11.17
19:30
 
Bilety dostępne
Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Polski debiut najbardziej niezwykłego widowiska fortepianowego na świecie

Po niezwykle udanej amerykańskiej premierze w Carnegie Hall i niezliczonej liczbie wyprzedanych koncertów w Europie, HAVASI Symphonic Concert Show zadebiutuje 23 listopada w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety Early Bird są dostępne z 10-50% zniżką do 31 lipca.

Koncert inny niż wszystkie
Program składa się w 100% z oryginalnych kompozycji jednego z najbardziej fascynujących i wszechstronnych kompozytorów współczesnych młodego pokolenia, Havasiego. Jego innowacyjna muzyka jest absolutnie niepowtarzalna: świeża i pełna pasji, a przy tym lekka i rozrywkowa. Jego unikalny styl muzyczny łączy w sobie głębię i dyscyplinę charakterystyczną dla muzyki klasycznej z olśniewającą różnorodnością muzyki świata i czystą mocą rocka.

Niesamowita muzyczna podróż
Podczas koncertu HAVASI Symphonic na jednej scenie pojawi się ponad stu artystów: soliści fortepianowi, duża orkiestra symfoniczna i chór, artyści gospel oraz soliści sceny world music. Artyści zabiorą widownię w fascynującą podróż przez ciągle ewoluujące dźwięki różnych scen muzycznych. Za sprawą wciąż zmieniającego się nastroju wydarzenie to będzie dla publiczności niezapomnianym doświadczeniem – prawdziwym rollercoasterem emocji, do czego przyczyni się również wykorzystanie najnowszych technologii w dziedzinie prezentacji dźwięku, scenografii, oświetlenia oraz projekcji wideo.

Połączenie klasycznej wirtuozerii z blichtrem Las Vegas
Widowisko w stylu charakterystycznym dla Las Vegas, oparte na oryginalnym pomyśle amerykańskiego, kreatywnego reżysera, Briana Burke'a (Show Céline Dion „The New Day” w Las Vegas, „Il Divo”, „Amerykański Idol”) oraz francuskiego projektanta graficznego Gillesa Papaina to święto światowej kultury.

HAVASI Symphonic znalazł się na drugim miejscu listy międzynarodowych koncertów Billboardu, był numerem jeden na iTunes i absolutnym numerem jeden na Deezer w trzech kategoriach: artysta, album i piosenka.

Gość specjalny: Lisa Gerrard (Gladiator)
Podczas koncertu na Tauron Arenie w Krakowie wystąpi również Lisa Gerrard, współkompozytorka i wykonawczyni muzyki do filmu Gladiator. Ta australijska piosenkarka i kompozytorka zyskała światową sławę jako członkini zespołu Dead Can Dance. Za ścieżkę dźwiękową do filmu Gladiator, nagraną we współpracy z Hansem Zimmerem, została nominowana do Oscara i nagrodzona Złotym Globem. Jej charakterystyczny, wyjątkowy i majestatyczny głos kontraltowy można często usłyszeć w największych hitach Hollywood.

Rozrywka dla całej rodziny
Przedstawienie to także zapierająca dech w piersiach rozrywka dla całej rodziny. Dla najmłodszych będzie to wyjątkowa okazja do zapoznania się z dźwiękami a klasycznych instrumentów w ramach nowoczesnego, ekscytującego widowiska. Każdemu dziecku poniżej 15. roku życia przysługuje prawo do 50% zniżki.

O Havasim
Havasi, absolwent słynnej na całym świecie Akademii Muzycznej im. Francziszka Liszta o głębokiej wiedzy na temat muzyki klasycznej, wykorzystuje klasyczne instrumenty do stworzenia głęboko poruszającej, lecz niepozbawionej walorów rozrywkowych muzyki współczesnej. Jest jednym z nielicznych współczesnych kompozytorów z charyzmą gwiazdy rocka, dzięki której jest w stanie zapełnić całe stadiony.

Koncert w Polsce jest częścią trasy Landmark World Tour ze specjalnymi występami w największych i najbardziej prestiżowych salach koncertowych na świecie. Jego niedawny, pierwszy koncert w Austrii na tamtejszym największym stadionie – Wiener Stadthalle – został wyprzedany. W roku 2017 Havasi zadebiutuje również w Niemczech na berlińskiej Mercedes-Benz Arena, jak również na scenie Sydney Opera House.

O tym artyscie

Biografia artysty

HAVASI SYMPHONIC Show jest całowieczornym wspaniałym widowiskiem scenicznym, w którym weźmie udział ponad 150 artystów od Indii po Armenię. Projekt opiera się na świecie przeżyć podróży HAVASI, i jednoczy cechy stylów muzycznych różnych narodów z brzmieniem klasycznej orkiestry symfonicznej. Obok orkiestry symfonicznej i olbrzymiego chóru, japońscy...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Dla tego wydarzenia dostępny jest FanTicket. Przy zamówieniu biletu zostanie wybrany automatycznie FanTicket chyba, że zdecydujesz się na inny sposób dostawy niż kurier lub poczta. Kolorowy, emocjonujący i wyjątkowy FanTicket to prawdziwa gratka dla kolekcjonera. Wysokiej jakości wydruk kolorowego projektu czyni z niego idealny i niepodrabialny prezent.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00