Jamal - Bilety

Jamal - Bilety

Jesienne koncertowanie na najwyższym poziomie. Nowa koncertowa miejscówka na kulturalnej mapie Warszawy uruchamia nowy projekt „Live Autumn Concert”. Jeden z największych i najciekawszych klubów...

Więcej ...

Podsumowanie cen

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

WydarzenieMiastaData
JAMALŁÓDŹ
Klub Wytwórnia
Cz, 23.11.17
19:00
 
Bilety od 40,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
JamalWARSZAWA
LUCID CLUB
So, 02.12.17
21:00
 
Bilety od 45,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

Jesienne koncertowanie na najwyższym poziomie. Nowa koncertowa miejscówka na kulturalnej mapie Warszawy uruchamia nowy projekt „Live Autumn Concert”. Jeden z największych i najciekawszych klubów po latach eventów zamkniętych otwiera swoje wnętrza dla Was. Teraz każdy może wejść do najczęściej wybieranego na imprezy zamknięte klubu w Warszawie. Zapraszamy na najwyższy poziom Centrum Handlowego Blue City w Al. Jerozolimskich 179. Wjazd do klubu słynną, największą w Europie klubową windą mogącą pomieścić blisko setkę osób. Jako jedyni mamy do dyspozycji zadaszony parking na kilka tysięcy samochodów. Nie może Ciebie zabraknąć.

Mamy zaszczyt zaprosić Was 21 października na koncert Jamal czyli dawkę reggae i dancehall gdzie nie gdzie inspirowanego jazzem jako ładunku pozytywnego grania i odbioru. Po koncercie zapraszamy na imprezę taneczną w klimatach „Non Stop Hits” - czyli zestaw sprawdzonych przebojów z ostatnich czterech dekad. Bawcie się z nami!
 •  
  JAMAL
    2 Gwiazdy, od 1 FanReport
 • Gdańsk - Kwadratowa

  01.03.15

  przeciętnie z Mateusz, 02.03.15
  Niestety koncert z bisem trwał tylko godzinę! co na występ klubowy jest dosyć krótko! Coś mówili o grypie jelitowej! liczę na to, że następnym razem będzie dłużej!

O tym artyscie

Biografia artysty

Zespół powstał w Radomiu – rodzinnym mieście jego założycieli – Łukasza Borowieckiego i Tomasza Mioduszewskiego. Początkowo duet zajmował się tylko rapem, ale z biegiem czasu członkowie zainteresowali się muzyką reggae. W 2001 roku zespół zawiesił działalność a jego członkowie poświęcili się innym projektom. Wówczas pewien sukces odniósł nowy zespó...
Czytaj więcej

Podobne imprezy

 • GRUBSON

  GRUBSON

  26.11.17 - 07.12.17

  Bilety od 44,00 PLNBilety

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na niektóre z powyższych wydarzeń są dostępne FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00