Polska Muzyka Filmowa - Bilety

Polska Muzyka Filmowa - Bilety

Przeboje z filmów największej polskiej fabryki marzeń! Tylko w listopadzie, tyko w ICE Kraków - jedyny taki koncert: Polska Muzyka Filmowa Łódź, kolebka polskiej kinematografii, t...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Polska Muzyka FilmowaKRAKÓW
ICE Kraków Congress Centre
Wt, 28.11.17
19:00
 
Bilety od 65,00 PLN
Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Przeboje z filmów największej polskiej fabryki marzeń!

Tylko w listopadzie, tyko w ICE Kraków - jedyny taki koncert:

Polska Muzyka Filmowa

Łódź, kolebka polskiej kinematografii, to niewątpliwie najbardziej filmowe miasto w Polsce. Nic więc dziwnego, że wiele produkcji łódzkiej Wytwórni Filmów Fabularnych pozostawiło po sobie niezapomniane melodie, które na stałe wpisały się do kanonu polskiej muzyki filmowej. Orkiestra Symfoniczna Akademii Muzycznej w Łodzi pod batutą Marcina Wolniewskiego przypomni tematy, które nuciła cała Polska, m.in. z filmów i seriali „Ziemia obiecana”, „Znachor”, „Wakacje z duchami,” „Daleko od szosy”, „Pan Samochodzik i Templariusze” i te nieco zapomniane, choć równie piękne – suita z filmu „Ocalić miasto”, „Granica”. Podczas koncertu pojawią się również kompozycje jednego z najważniejszych polskich przedstawicieli tego gatunku muzyki – Wojciecha Kilara. Przypomnimy mazura z „Zemsty”, fragmenty z filmu „Dziewiąte wrota” oraz suitę z „Pana Tadeusza”.

Koncert Polskiej Muzyki Filmowej to również widowisko multimedialne, które zabierze słuchaczy w podróż po najsłynniejszych miejscach i produkcjach polskiego Hollywood!!!

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00