Kasia Kowalska - Bilety

Kasia Kowalska - Bilety

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryd...

Więcej ...

Podsumowanie cen

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

WydarzenieMiastaData
Kasia Kowalska akustyczniePOZNAŃ
Aula UAM
Pn, 27.11.17
19:00
 
Bilety od 50,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Kasia Kowalska akustycznieŁÓDŹ
Klub Wytwórnia
Wt, 28.11.17
19:00
 
Bilety od 60,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Kasia Kowalska akustycznieSZCZECIN
Filharmonia Szczecin
N, 22.10.17
19:00
 
Obecnie niedostępne
Info
Kasia KowalskaWARSZAWA
Klub Stodoła
N, 29.10.17
19:00
 
Bilety dostępne
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Kasia Kowalska akustycznieTORUŃ
CKK Jordanki
Pn, 13.11.17
19:00
 
Bilety od 60,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 5 z 5

Informacje na temat wydarzenia

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkakrotną platyną. Autorka wielu przebojów: "Prowadź mnie", "A to co mam", "Wyznanie", "Coś optymistycznego", "Wyrzuć ten gniew", "Spowiedź", "Antidotum", "To co dobre", "Być tak blisko", "Co może przynieść nowy dzień". Obecna na scenie muzycznej już od ponad 20 lat.

Choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niecodzienna wrażliwość na dźwięk, miłość do muzyki i pasja z jaką je wykonuje.

Aktualnie Kasia Kowalska pracuje nad nowa płytą, którą zapowiada singiel "Aya”.Premierę nowego albumu zaplanowano na jesień 2017. Zapraszamy na pełen przebojów, magii i niesamowitej energii koncert: Kasia Kowalska „The Best Of”!
 •  
  Kasia Kowalska
    5 Gwiazdy, od 4 FanReport
 • POZNAŃ - Klub Eskulap

  24.04.15

  Kasia Kowalska - XX-lecie Gemini z Megi, 27.04.15
  Koncert był przedoskonały! Wspaniały powrót do przeszłości + kilka nowości. Znane utwory w odświeżonych wersjach bardzo przypadły mi do gustu. Kasia, perfekcjonistka pod każdym względem! To była prawdziwa muzyczna uczta! Polecam!
 • Poznań - Esculap

  24.04.15

  Kasia Kowalska/ Esculap z Magda, 25.04.15
  Kasia jak zawsze profesjonalna, ciepła cudowna, klub mały więc można było znaleźć dobrą miejscówkę. Dźwięk, wokal niemalże jak z płyty, niektóre utwory w nowych bardziej rockowych aranżacjach, co bardzo mi się podobało. Niestety muszę iść na kolejny bo ze względu na ograniczony czas nie udało się usłyszeć mojego ukochanego utworu - Ból ale na Kasię w Poznaniu pójdę zawsze!!!!!!
 • Poznań - Esculap

  24.04.15

  Niesamowite spotkanie! z Joanna, 25.04.15
  Kasia była, jest i będzie najlepsza! To był fantastyczny muzyczny powrót do nastoletnich lat :-) Kasia ma w sobie dziewczęcość i kokieteryjność. Muzyka łączy pokolenia !
 • Sopot - Klub Scena

  15.11.13

  Cudowny koncert, ale... z Beata, 17.11.13
  Kasia jest niezwykłą kobietą, drobinką z wielką mocą i wspaniałym głosem. Uwielbiam jej słuchać, przeżywać razem z nią te słowa i czuć mocno te emocje. Zawiedli jednak niektórzy ludzie...zbyt pijani, a może naćpani. Głośne rozmowy przy scenie w trakcie występu....skandal. Czułam wstyd za nich i wściekłość. Ochrona była chyba głucha, a może to norma w tym klubie...

O tym artyscie

Biografia artysty

Karierę rozpoczęła w zespole Evergreen założonym przez Roberta Amiriana. Potem współpracowała z zespołami Human, Fatum, Piersi, Hetman czy Talking Pictures, z którym nagrała płytę. Podczas koncertu w warszawskim klubie Stodoła w 1993 zauważyła ją Katarzyna Kanclerz z Izabelin Studio. 12 września 1994 ukazała się debiutancka płyta Kasi Kowalskiej z...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na niektóre z powyższych wydarzeń są dostępne FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00