Epica - Bilety

Epica - Bilety

Nie przegap! Tylko jedno wydarzenie w 09.11.17 w KRAKÓW w przedsprzedaży!

Więcej ...

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Epica + Vuur + MyrathKRAKÓW
Klub Studio
Cz, 09.11.17
18:10
 
Bilety od 110,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1
 •  
  Epica
    4.8 Gwiazdy, od 4 FanReport
 • Warszawa - Klub Muzyczny Progresja

  19.01.15

  Krótko mówiąc: było warto! z adam, 01.02.15
  Rzadko chodzę na koncerty ale kiedy już pójdę to nie żałuję, a Epica jest bezwzględnie tego warta. Na początku trochę dudniło i słabo było słychać Simone, ale po trzech piosenkach było super.
 • WARSZAWA - Progresja Music Zone

  23.01.15

  wykonawca SUPER, miejsce ... poniżej średniej z Micholec, 25.01.15
  EPICA należy do grona moich ulubieńców. Więc opinia może być tendencyjna. Dobrze grali, dobrze śpiewali. Przede wszystkim nie traktowali występu ulgowo. Koncert był poświęcony Quantum Enigma jednak nie brakowało i starszych utworów: Solitary Ground, Storm of Sorrow ... Kilku mnie zabrakło ale może następną razą :-) Bardzo fajne wydarzenia, zwłaszcza, że po odwołanym festiwalu w Węgorzewie czekałem na występ Epiki w Polsce.
 • Wrocław - Klub Eter

  22.01.15

  Zaje*ista impreza! z Paweł Nytra, 23.01.15
  Epica z Diablo BLVD i Dragonforce jako support, wszystko to we wrocławskim klubie ETER. Było ZAJEBIŚCIE. Epica oprócz kilku nowych utworów zagrała wszystkie moje ulubione kawałki ze starych płyt, więc byłem mega zadowolony. Niestety żadne ze zdjęć Diablo BLVD nie udało się, a Dragonforce tylko jedno. Klub Eter nie był zbyt duży, dzięki czemu byliśmy blisko sceny, chociaż ludzi było mnóstwo, co najlepiej chyba widać na zdjęciu kolejki (za nami było prawie drugie tyle osób, wszystkie bilety się wyprzedały). Cała impreza minęła bardzo kulturalnie, bez drobnych incydentów, jak wytrącone z rąk telefony, czy kilka drobnych stłuczek w młynie.
 • Kraków - Hala Wisły Kraków (Hala Sportowa Wisły)

  31.10.15

  Koncert zjefajny, ale....... z Tarko, 01.11.15
  Koncert był naprawdę udany. Support (Scar Symetry) dał z siebie wszystko aby rozgrzać publikę przed pierwszą gwiazdą czyli Eluveitie ich występ oceniam na bardzodobry :) Eluveitie już któryś raz z kolei pokazało swoją klasę, zróżnicowanie muzyki i zdolności każdego z poszczególnych muzyków, jeśli nie było cie na koncercie to żałuj, jest czego. Na samym końcu wystąpiła Epica......nic dodać, nic ująć, poprostu było epicko :D a teraz skąd to ale, mianowicie akustyk na koncercie gdy występowały Scar Symetry i Epica, nie wykonał dobrze swojej roboty, dźwięk był jednorodną kluską z której ciężko było cokolwiek zrozumieć i o ile wokalistka z Epic-i wywalczyła wieloma gestami aby akustyk wziął się do roboty, to niestety Scar Symetry zostało według mnie skrzywdzone.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00