O wykonawcy

Katie Melua

Kurtyna w górę: Katie Melua na eventim.pl

Katie Melua to brytyjska wokalistka urodzona w Gruzji. W wieku 15 lat wygrała konkurs wokalny organizowany przez jedna z brytyjskich stacji telewizyjnych. Debiutancki album Call Off The Search ukazał się w 2003 roku. Dwa lata później do sklepów trafił krążek Piece by Piece, ktory okazał się wielkim międzynarodowym sukcesem dzięki utworom Nine Million Bicycles oraz Spider's Web. W swoich piosenkach łączy wpływy muzyki pop, folku, bluesa i jazzu. Nagrała dotychczas 6 albumów studyjnych (większość z nich wielkokrotnie platynowych), kilka koncertowych, a jej utwory weszły na dziesiątki płyt składankowych. Odniosła wielki sukces komercyjny i ma... wielkie serce - Melua znana jest ze swojej działalności charytatywnej – jest ambasadorem dobrej woli fundacji Save the Children. Przekazała zyski ze sprzedaży singla "Spider's Web" na rzecz potrzebujących. Publicznie odcina się od nadętego show bussinessu oraz pogoni za modą i twierdzi, że pieniądze lepiej wykorzystać na pomoc dla najuboższych. Innym przykładem jest nagranie coveraLouisa Armstronga - "What A Wonderful World" z którego wpływy przekazała narzecz Czerwonego Krzyża.
Katie Melua with Gori Women's Choir

Katie Melua with Gori Women's Choir

12.11.16 - 14.11.16

KATIE MELUA & The Gori Women's Choir Szczecin, 12 listopada, Azoty Arena Wrocław, 13 listopada, Hala Orbita ...
Więcej o wydarzeniu

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Katie Melua to brytyjska wokalistka urodzona w Gruzji. W wieku 15 lat wygrała konkurs wokalny organizowany przez jedna z brytyjskich stacji telewizyjnych. Debiutancki album Call Off The Search ukazał się w 2003 roku. Dwa lata później do sklepów trafił krążek Piece by Piece, ktory okazał się wielkim międzynarodowym sukcesem dzięki utworom Nine Milli...
Czytaj więcej

 •  
  Katie Melua
    4.7 Gwiazdy, od 16 FanReport
 • Warszawa - Sala Kongresowa PKiN

  13.07.14

  Super wydarzenie muzyczne z Izabela, 04.08.14
  Artystka dała z siebie wszystko, ma bardzo dobry kontakt z publicznością. Działa kojąco na ludzi, to wspaniały koncert dla odpoczynku. Polecam wszystkim, którzy chcą odpocząć przy bdb muzyce. Wokalistka bardzo skromna, o wielkim talencie i sile głosu
 • Warszawa - Sala Kongresowa PKiN

  13.07.14

  SUPEROS z fun fan, 14.07.14
  To był mój chyba 5 koncert K. M. Każdy był inny i kazdy świetny. Ten, w pewnym sensie najskromniejszy, żadnej scenografi, mniej muzyków niż kiedyś. Za to nowy instrument - organy Hammonda. Dały one świetne dźwięki w połączeniu z nowymi aranżacjami. Fantastyczny występ w 100 na żywo. Katie jak zwykle dala z siebie 100 Było też 10 szczęśliwców, którzy po koncercie mogli się spotkać z gwiazdą wieczoru!!!! Muszę dodawać, że jeden z tych szczęśliwcow to ja? :))))
 • Warszawa - Sala Kongresowa PKiN

  13.07.14

  Cudowny koncert z Kasia, 14.07.14
  Niezapomniane wydarzenie. Przepiękny, magiczny głos Katie wywołał niesamowite emocje. Mam nadzieję, że to nie ostatni koncert Katie na którym byłam.
 • Warszawa - Sala Kongresowa PKiN

  13.07.14

  niesamowity koncert! z Natalia, 14.07.14
  Wczorajszy koncert Katie Melua w warszawskiej Sali Kongresowej zrobił na mnie ogromne wrażenie. Artystka zaprezentowała utwory pochodzące ze wszystkich dotychczas wydanych płyt, jednak w nieznanych jak dotąd, nam słuchaczom aranżacjach. Katie Melua oczarowała całą publikę już podczas pierwszego występu, gdzie zaśpiewała Diamonds are forever. Artystka wraz z akompaniującą jej grupą muzyków uczyniła niedzielny wieczór niesamowitym wydarzeniem muzycznym. Mam nadzieję, że Katie Melua powróci niebawem do Polski z kolejnym koncertem!
 • Warszawa - Sala Kongresowa PKiN

  13.07.14

  Pięknie i nastrojowo z Bogna, 14.07.14
  Koncert Kate Melua na długo pozostanie w mojej pamięci. Kate jest bezbłędna, piękny , nastrojowy głos...można się zapomnieć a w głosie Kate zakochać. Mi udało się zakochać znowu. Uwielbiam takie koncerty. Wow ile ona ma gitar...każdy utwór z niemal inną gitarą. Pięknie było.

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00