Festa Italiana 2017 - Bilety

Największe gwiazdy włoskiej piosenki wspólnie w Polsce! „Festa Italiana” to wielkie święto muzyki, kultury i kuchn...

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

Dzieciom do 3. roku życia przysługuje wstęp bezpłatny, jednakże bez gwarancji miejsca siedzącego.

Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go. Regulamin można podejrzeć tutaj.

Od 25 sierpnia br. ceny biletów wzrosną.

WydarzenieMiastaData
Festa Italiana 2017LUBLIN
Arena Lublin
So, 09.09.17
18:00
 
Bilety od 69,00 PLN
Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Największe gwiazdy włoskiej piosenki wspólnie w Polsce! „Festa Italiana” to wielkie święto muzyki, kultury i kuchni rodem z Italii. Na Arenie Lublin wystąpią prawdziwe legendy: Al Bano & Romina Power z orkiestrą symfoniczną, Drupi, Sabrina oraz Stefano Terrazzino (z zespołem tanecznym), który całą imprezę poprowadzi.

Usłyszymy wszystkie największe włoskie hity, m.in. „Ci Sara”, „Felicita”, „Sempre Sempre”, „Picola e Fragile”, „Provincia”, „Boys Boys”. Koncert „Festa Italiana” zakończy tegoroczny Europejski Festiwal Smaku w Lublinie, którego motywem przewodnim będzie właśnie kuchnia włoska. Będzie można skosztować prawdziwej włoskiej pizzy, pysznych makaronów i wielu innych dań.

Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie – operator Areny Lublin.
 •  
  Al Bano
    4.9 Gwiazdy, od 18 FanReport
 • kraków - TAURON Arena Kraków

  15.05.16

  TAKI DZIEŃ SIĘ ZDARZA RAZ !!! z jacek, 29.05.16
  KONCERT AL BANO I ROMINY- CUDO !!! TRZEBA PRZEŻYĆ SAMEMU !! SŁOWA TEGO NIE OPISZĄ !! EVENTIM O.K !! NIESTETY ORGANIZATOR PO PRAWEJ STRONIE SCENY UMIEŚCIŁ JAKIŚ PARAWAN - KOLUMNE I PANA Z KAMERĄ - KILKANAŚCIE OSÓB Z SEKTORA PRZY SAMEJ SCENIE Z DOLNYCH MIEJSC MUSIAŁO SZUKAĆ MIEJSC NA CHYBIŁ TRAFIŁ !!! JA PRZESIEDZIAŁEM CAŁY KONCERT NA SCHODACH !!! -POSADZIŁ BYM TAM ORGANIZATORÓW !! - podkreślam KONCERT SUPER !!!!
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  15.05.16

  Niepowtarzalny koncert z Teresa, 18.05.16
  Mimo godzinnego opóźnienia artyści dali z siebie wszystko. Naprawdę niesamowity, niepowtarzalny koncert.
 • Krakow - Tauron Arena

  15.05.16

  Al Bano a Romina z Helena a Milan, 16.05.16
  Děkujeme za překrásný koncert Al Bana a Rominy Power. Atmosfera v Tauron Areně byla úžasná, umělci skvělí a jejich písně si s nimi zpívali všichni diváci. Je to zážitek, na který nikdy nezapomeneme. Grazie molto Al Bano e Romina!
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  15.05.16

  Mega cudowny, wspaniały koncert z Adriana, 16.05.16
  Wczoraj wraz z siostrą byłam na koncercie Al Bano i Rominy Power. Atmosfera była wspaniała, artyści niesamowici. Mam nadzieję, że zgodnie z obietnicą wrócą do Polski.
 • KRAKÓW - ICE Kraków Congress Centre

  08.03.15

  Al Bano przeszedł samego siebie z Kamila, 18.03.15
  Ciągle ten sam potężny głos, ciągle ten sam wigor, wciąż to samo poczucie humoru i cudowny kontakt z publicznością. Wyszłam zachwycona, a moja siostra, która dotychczas nie wiedziała o Al Bano prawie nic, z miejsca została jego fanką. Ponad dwa tysiące ludzi przez trzy godziny było zaczarowanych przez ten jedyny w swoim rodzaju talent. Gdyby tak jeszcze udało się zorganizować koncert z Rominą...

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na powyższe wydarzenia dostępny jest FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00