FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE WARSZAWA - Bilety

FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE WARSZAWA - Bilety
N, 26.11.17, 14:00 Arena Ursynów
Pileckiego 122, 02-781 WARSZAWA

Więcej ...

Podsumowanie cen

Zamów bilety teraz!

Wybór najlepszych miejsc

Wybierz cenę - my wybierzemy najlepsze dostępne miejsca.

FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE, Arena Ursynów, 26.11.17
Zamknij widok pełnoekranowy
KategoriaOpisCenaIlość 
1 Bilet wstępuPrzedsprzedaż
39,00 PLN
 • Informacje na temat wyboru miejsc.
 • Ceny biletów zawierają podatek VAT, do ceny biletu może zostać doliczona opłata serwisowa oraz opłata za dostawę.
 • Informacja: Eventim Sp. z o.o. nie jest organizatorem wydarzeń, na które sprzedaje bilety. Eventim Sp. z o.o. działa jako pośrednik w sprzedaży i jedynie sprzedaje bilety w imieniu organizatora.
 • Metody wysyłki dla tego wydarzenia:

  Wybrana metoda wysyłki jest niedostępna poniżej? Prosimy sprawdzić czy jest dostępna w koszyku.

 • List Polecony Priorytet
  Poczta Polska
 • Kurier DHL
  Przesyłka kurierska DHL
 • Ticketdirect
  Samodzielny wydruk biletu
 • List polecony priorytet międzynarodowy
  List polecony priorytet międzynarodowy
 • Kurier na terenie Europy
  Przesyłka kurierska na terenie Europy
 • Kurier poza Europą
  Przesyłka kurierska - świat
Witamy w
Arena Ursynów
dowolnym wyborze miejsca
 
 

Informacje na temat wydarzenia

„Chrześcijańskie Opole”

Już po raz 7. odbędzie się Festiwal CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE. Miłośników muzyki z nurtu CCM czekają spore zmiany, ale najważniejsze pozostanie- będzie to koncert na Chwałę Bożą. Jest to jeden z największych festiwalu muzyki chrześcijańskiej w kraju. Impreza odbędzie się 26 listopada na warszawskiej Arenie Ursynów.

"Warszawski festiwal zdążył zakorzenić się w środowisku twórców i odbiorców muzyki z Dobrym przesłaniem, toteż organizacja kolejnej edycji nie jest zaskoczeniem. Zaskoczeniem jest natomiast fakt przeniesienia imprezy do Areny Ursynów (ul. W. Pileckiego 122), mogącej pomieścić 2 tys. osób. - Chcemy, żeby jak najwięcej rodzin i młodych ludzi miało możliwość obcowania z najlepszą muzyką chrześcijańską w Polsce – mówi Michał Guzek, prezes Fundacji Chrześcijańskie Granie, twórca i główny organizator Festiwalu- Ważne jest też i to, że muzycy będą mieli do dyspozycji naprawdę znakomite warunki- dużą scenę, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie" – dodaje.

Na scenie wystąpią w tym roku: Gospel Rain, Arkadio StronaB, BeU, Muode Koty, Play&Pray oraz Tomasz Jasiński Music, a zatem wykonawcy reprezentujący różne rodzaje i style muzyczne- od klasycznego gospel po chrześcijański rap, od hip-hopu po muzykę uwielbienia- Ważne jest też i to, że obok zespołów, które są na scenie od wielu lat, pojawią się także nowi wykonawcy- cieszy się Michał Guzek- tak właśnie widzę ideę festiwalu, gdzie na jednej scenie mamy przegląd tego, co aktualnie dzieje się na rynku- dzieli się swoimi spostrzeżeniami organizator.

"Pierwsza część Festiwalu będzie należała do debiutantów- wystąpią laureaci Debiutów 2017r., a nagrody odbiorą także zwycięzcy Przeglądu Chrześcijańskie Granie, który odbędzie się miesiąc wcześniej w Dobrym Miejscu. W drugiej części zaplanowano koncert premier, a najlepsza piosenka zdobędzie tytuł Premiery 2017 oraz nagrodę ufundowaną przez Prezydenta RP, Andrzeja Dudę– Debiuty i premiery na jednej scenie- to czyni nasz festiwal podobnym do najsłynniejszego festiwalu muzyki polskiej w Opolu- zauważa Michał Guzek- a ponieważ będziemy gościli w Arenie Ursynów- będzie to de facto największy w Polsce Festiwal muzyki CCM pod dachem". Całość rozpocznie się 26 listopada o 14.00 Mszą Święta pod przewodnictwem biskupa Rafała Markowskiego, wszak biskup Rafał jest rodzonym bratem Grzegorza- lidera zespołu PERFECT.

Oprócz atrakcji muzycznych organizatorzy przygotowali: strefę dla rodzin, strefę powołaniową oraz strefę dla singli- To niespodzianka dla naszych odbiorców, ale chcemy, by wszyscy czuli się u nas dobrze i znaleźli coś dla siebie- ujawnia Michał Guzek. Co się działo w tych strefach? - Póki co to tajemnica- ucina organizator.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00