O wykonawcy

Festiwal Muzyki Filmowej

Kurtyna w górę: Festiwal Muzyki Filmowej na eventim.pl

Festiwal organizowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz RMF Classic. Prezentuje muzykę tworzoną na potrzeby kina. Podczas festiwalu odbywają się retrospektywy i koncerty galowy, koncerty monograficzne znanych kompozytorów muzyki filmowej, widowiska muzyczno-filmowe.

Tekst z Wikipedii

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Festiwal organizowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz RMF Classic. Prezentuje muzykę tworzoną na potrzeby kina. Podczas festiwalu odbywają się retrospektywy i koncerty galowy, koncerty monograficzne znanych kompozytorów muzyki filmowej, widowiska muzyczno-filmowe. Tekst z Wikipedii
Czytaj więcej

 •  
  Festiwal Muzyki Filmowej
    4.7 Gwiazdy, od 64 FanReport
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  20.05.17

  Fantastyczny cykl koncertów z Paweł, 23.05.17
  W imprezie brałem udział po raz pierwszy ale tegoroczny FMF przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Świetna gala ze znakomitymi gośćmi, magiczne 2 godziny z muzyką z Gwiezdnych Wojen czy rozgrzewający wieczór z legendarnym Giorgio Moroder. Podczas pokazu Titanica oprócz muzyki zachwycała ostrość i czystość obrazu co uważam za spore osiągnięcie w warunkach dalekich od sali kinowej. Za rok wybieram się ponownie!
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  20.05.17

  ŚWIETNA IMPREZA z Wik, 23.05.17
  Już 3 rok uczestniczę w FMF, w tym roku byłem na 2 koncertach-Gali i Titanic Live in concerr. Polecam wszystkim fanom muzyki filmowej. Impreza dobrze zorganizowana, sala Tauron Arena ma bardzo dobra lokalizacje i dojazd. Jak zawsze świetni goście, aranźacje i atmosfera.
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  20.05.17

  Prawdziwa uczta z Elżbieta, 21.05.17
  Gala X fmf to prawdziwa uczta. Howard Shore i muzyka do Władcy pierścienia, John Williams z muzyką z Gwiezdnych wojen.Jan AP Kaczmarek, Abel Korzeniowski i fantastyczny Brian Tyler. Wszystko w brawurowym wykonaniu Orkiestry Akademii Beethovenowskiej i Chóru Pro Musica Mundi pod dyrekcją przyjaciela i ambasadora FMF Diego Navarro.
 • Wrocław - Hala Stulecia

  06.11.16

  Wspaniałe wydarzenie z calcom, 07.11.16
  Impreza świetnie oprawiona, widowiskowa, i jest co posłuchać. A cy tekst musi być taki długi było wspaniale i tyle a tu pisz i pisz żeby wypisać 100 słów
 • Kraków - TAURON Arena Kraków

  29.05.16

  Indiana Jones i poszukiwacze zaginionej Arki. z Katarzyna, 04.06.16
  Bardzo lubię i serdecznie polecam filmy z muzyką na żywo graną przez całą orkiestrę często wraz z chórem. W tym roku 2016 był Indiana Jones i poszukiwacze zaginionej Arki wyświetlane w Tauron Arena. Było wspaniale, niezapomniane wrażenia. Muzyka jest głośna i ma się wrażenie że powinno się ściszyć dźwięk ale nie przeszkadza to w oglądaniu filmu. na mnie największe wrażenie robi to, że cały film posiada muzykę która jest grana w tle na żywo np. Władca Pierścieni. Indiana Jones jako film posiada kilka momentów gdzie nie ma udziału muzyki w filmie.

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00