PIXAR IN CONCERT - Bilety

PIXAR IN CONCERT – KULTOWE FILMY Z MUZYKĄ NA ŻYWO PRZEŻYJ Z NAMI NIEZAPOMNIANE CHWILE – ZAPRASZAMY NA WSPÓLNE ...

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Callcenter +48 22 591 83 83* Pon.-Pt.: 10:00 - 18:00
Kup bilety
WydarzenieMiastaData
KRAKÓW
Arena Kraków
Pt, 30.05.14
11:00
 
Bilety od 25,00 PLN
Bilety
1 - 1 z 1 Wydarzenia

Informacje na temat wydarzenia

PIXAR IN CONCERT – KULTOWE FILMY Z MUZYKĄ NA ŻYWO

PRZEŻYJ Z NAMI NIEZAPOMNIANE CHWILE – ZAPRASZAMY NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE DNIA DZIECKA W KRAKÓW ARENA!

Od czasu powstania Toy Story – filmu, który pokochały miliony dzieci i dorosłych na całym świecie –Pixar na zawsze zmienił świat animacji.Każda produkcja tego studia to kolejna niezwykła i wzruszająca opowieść, to bohaterowie, którzy podbiljają serca widzów na całym świecie. Nieodłączną częścią takich filmów jak Toy Story, Auta, Odlot czy Merida Waleczna jest muzyka, która tworzy ich atmosferę i nadaje postaciom niepowtarzalny charakter. Stworzymy Państwu wyjątkową okazję doświadczenia jej na żywo!

Pixar In Concert — kultowe filmy z muzyką na żywo to pierwszy w historii koncert prezentujący fragmenty ścieżek dźwiękowych z wszystkich czternastu pełnometrażowych produkcji studia Disney • Pixar zilustrowanych fragmentami animacji. Zobaczą Państwo niezwykłe połączenie wspaniałej muzyki — wykonywanej na żywo przez orkiestrę symfoniczną — z niezapomnianymi scenami filmowymi prezentowanymi na ogromnym ekranie w jakości full HD. To jedyna w swoim rodzaju okazja na wprowadzenie dzieci w świat muzyki symfonicznej przy pomocy ich ukochanych bohaterów i opowieści.

Pixar In Concert to prawdziwa uczta nie tylko dla dzieci, ale dla widzów w każdym wieku, wspaniały przykład szczególnej współpracy pomiędzy muzyką a sztuką narracji w filmach animowanych oraz sposobu, w jaki ścieżka dźwiękowa wpływa na rozgrywającą się na ekranie historię.
W programie koncertu znalazły się kompozycje Randy’ego Newmana, Thomasa Newmana, Michaela Giacchino oraz Patricka Doyle’a z filmów Disney • Pixar: Toy Story, Dawno temu w trawie, Toy Story 2, Potwory i spółka, Gdzie jest Nemo, Iniemamocni, Auta, Ratatuj, WALL•E, Odlot, Toy Story 3, Auta 2, Merida Waleczna oraz Uniwersytet Potworny.

Organizatorzy: Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe, a partnerem jest Disney Music Group.

30 maja 2014, piątek, godz. 11.00 KRAKÓW ARENA

Więcej informacji na: www.fmf.fm

 •  
  Festiwal Muzyki Filmowej
    4.8 Gwiazdy, od 4 Raporty fanów
 • Kraków - Hala ocynowni AcelorMittal Poland

  28.09.13

  Cudowny koncert z Narzeczona i Ja, 01.10.13
  Pojadą na ten koncert jeszcze wiele razy. Jestem w szoku, było niebanalnie, nieprzeciętnie. Bardzo lubię słuchać muzykę filmową, szkoda że nie było największego kompozytora tej branży muzycznej. Jeśli tylko się pojawi na FMF to będzie światowe wydarzenie.
 • Kraków - Hala ocynowni Arcelor Mittal

  29.09.13

  Magia muzyki z Paweł K., 30.09.13
  Jak co roku organizatorzy FMF pokazali na co ich stać. Koncerty na najwyższym poziomie. Wspaniali goście specjalni. Oczywiście część publiczności musiała wszystko popsuć ale na to organizatorzy nie mają wpływu. Fanom muzyki filmowej oraz szukającym nowych wrażeń gorąco polecam wybrać się za rok (jeśli FMF się odbędzie).
 • Kraków - Hala dawnej ocynkowni

  28.09.13

  Obraz malowany muzyką z Piotr, 29.09.13
  Wspaniały koncert na X-lecie radia RMF Classic. Muzyczna uczta. Szkoda, że miejsce było nie trafione, bo w hali było zimno i przeszkadzało to rozkoszować się muzyką.
 • Kraków - Hala Ocytowni

  28.09.13

  Fantastyczne wydarzenie z Kurcak, 29.09.13
  Było naprawde świetnie. Jeśli FMF pojawi się również za rok nie odpuścimy takiej imprezy :) Organizacja imprezy przeszła nasze oczekiwania wszystko dopięte na ostatni guzik.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter: