Festiwal Naturalnie Mazury Music&More - Bilety

Festiwal Naturalnie Mazury Music&More - Bilety

NATURALNIE MAZURY MUSIC & MORE to oryginalny projekt organizacji festiwalu muzycznego w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich - bilety już w sprzedaży! Podczas festiwalu wystąpią zespoły Farben Leh...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

WydarzenieMiastaData
Festiwal Naturalnie Mazury Music & More - DZIEŃ 1WĘGORZEWO
Plac Koncertowy
Pt, 07.07.17
17:00
 
Bilety od 40,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Festiwal Naturalnie Mazury Music & More - karnet t...WĘGORZEWO
Plac Koncertowy
Pt, 07.07.17
17:01
 
Bilety od 70,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Festiwal Naturalnie Mazury Music & More - DZIEŃ 2WĘGORZEWO
Plac Koncertowy
So, 08.07.17
17:00
 
Bilety od 40,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 3 z 3

Informacje na temat wydarzenia

NATURALNIE MAZURY MUSIC & MORE to oryginalny projekt organizacji festiwalu muzycznego w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich - bilety już w sprzedaży!

Podczas festiwalu wystąpią zespoły Farben Lehre, Luxtorpeda, T.LOVE ,Organek, Kasia Kowalska i KULT!

Na festiwalowej scenie zobaczymy konkurs młodych zespołów rockowych, w ramach którego na dużej scenie spośród przewidywanych zgłoszonych 250-300 zespołów u boku gwiazd wystąpi 10, zakwalifikowanych przez jury. Usłyszymy także koncert gwiazd muzyki rockowej - każdy dzień festiwalu o innym charakterze stylistycznym z udziałem najważniejszych Polskich zespołów rockowych. Festiwal będzie też okazją do udziału w Akademii kultury i natury czy targach produktów regionalnych. Przygotowane zostaną tematyczne stoiska ekologiczne i prozdrowotne, m.in. stoiska przy których zbadasz poziomu cukru, ciśnienie, nauczysz się udzielać pierwszej pomocy, zobaczysz pokazy fizjoterapeutów. Przy stanowisku Poltransplantu nt. przeszczepiania narządów będzie możliwość wypełnienia deklaracji bycia dawcą, przy stoisku DKMS zarejestrujesz się jako dawca szpiku, a w autokarze RCKiK można będzie oddać krew. Festiwal zgodnie ze swoim przesłaniem ideowym - „Zostaw serce na Ziemi…. Zostaw serce na Mazurach” oprócz idei transplantologii , ma promować wartości materialne, kulturalne, krajobrazowe, promować aktywne uczestnictwo w imprezach kulturalnych w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Celem jest pokazanie masowemu turyście nowego oblicza regionu, pełnego atrakcji przyrodniczych, atrakcyjnego pod względem krajobrazowym ale też z bogatą ofertą kulturalną.

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na powyższe wydarzenia dostępny jest FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00