Fisz Emade Tworzywo - Bilety

Fisz Emade Tworzywo - Bilety

Przez lata duet braci Waglewskich przyzwyczaił fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łączyła wysoka jakość i zaangażowanie. Ic...

Więcej ...

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
wROCKfest.pl prezentuje: Fisz Emade TworzywoWROCŁAW
Centrum Koncertowe A2
Cz, 09.11.17
20:00
 
Bilety dostępne
Bilety
Fisz Emade TworzywoWARSZAWA
Klub Palladium
So, 11.11.17
20:00
 
Bilety dostępne
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

Przez lata duet braci Waglewskich przyzwyczaił fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łączyła wysoka jakość i zaangażowanie. Ich ostatni album pt. „Mamut” był tego najlepszym przykładem. Przyniósł artystom złotą płytę oraz Fryderyka w kategorii Album roku elektronika / indie / alternatywa. Gazeta Wyborcza uznała krążek za najlepsze polskie wydawnictwo 2014 roku, a single „Pył” oraz „Ślady” utrzymywały się przez wiele tygodni na szczycie Listy Przebojów Radiowej Trójki. W październiku ubiegłego roku premierę miał kolejny album pt. „Drony”, który w krótkim czasie zyskał status platynowej płyty.

INFORMACJE DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH. Uczestnikami koncertu mogą być osoby pełnoletnie, małoletnie od 16 roku życia, a pozostałe osoby małoletnie, które do dnia koncertu nie ukończyły 16 roku życia mają wstęp wyłącznie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna posiadające go przy sobie dokument tożsamości oraz ważny bilet.
 •  
  FISZ EMADE
    5 Gwiazdy, od 4 FanReport
 • ŁÓDŹ - Klub Wytwórnia

  09.12.16

  bosko! z mimi, 10.12.16
  Dawno nie doznałam tak fantastycznych wrażeń artystycznych. To było genialne. Muzyka, teksty utworów, atmosfera były zachwycające.
 • Warszawa - Klub Palladium

  02.12.16

  Nie zapomnę tego do końca życia z Magda, 03.12.16
  Nie przypuszczałam, że będę zaszczycona doświadczeniem takiego doznania artystycznego. Fisz Emade Tworzywo to więcej niż kolektyw muzyczny. To coś, co każdy szanujący się sympatyk muzyki szczególnej powinien usłyszeć na żywo. Ekspresja i sposób wokalu Fisza nieporównywalny w stosunku do innych obecnych wielu wspaniałych artystów. Cały zespół może być dumny. Jestem przekonana, że ciężka praca połączona z prawdziwą pasją artystów wykonujących będzie z przyjemnością Odbierana przez słuchaczy przez najbliższe dekady. Zaskoczeniem było wykonanie paru starych numerów sprzed ponad 14 lat, co sprawiło że publika, która niezmiennie od powstania Tworzywa mogła cofnąć się w czasie do swojej młodości, co było wzruszające, albowiem o to wlasnie chodzi aby artysta poruszał emocje widza w tak genialny sposób.
 • Wrocław - Stadion Miejski

  24.11.16

  Rewelacyjnie zagrany koncert! z s-zofija, 26.11.16
  Rewelacyjnie zagrany koncert, Panowie w doskonałej formie!!podano nam w cudnych aranżacjach zarówno zamierzchłe nieco:) jak i te zupełnie gorące utwory!!Brawo, brawo!najlepszy ze wszystkich koncertów Fisza, jakie widziałam we Wrocławiu! w niestety mało klimatycznym miejscu..organizacyjnie ok!
 • Toruń - Lizard King (Klub Lizard King)

  06.11.16

  Fisz z Magda, 07.11.16
  Bardzo klimatyczny koncert w jednym z toruńskich klubów. Fisz prawdziwy artysta. Profesjonalizm, klasa i dwie godziny wspaniałej muzyki.

O tym artyscie

Biografia artysty

Fisz Emade w ciągu ostatnich 15 lat wydali 10 płyt utrzymanych w bardzo różnorodnej stylistyce. Jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starają się jednak by wszystkie ich produkcje ...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00