Gala PLMMA 73 - Bilety

PLMMA 73 CIECHANÓW 20 MAJA SOBOTA MIĘDZYNARODOWE WALKI O TYTUŁ MISTRZA SZYMON KOŁECKI W KOLEJNYM STARCIU DEBIUT KR...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Gala PLMMA 73CIECHANÓW
MOSIR Ciechanów
So, 20.05.17
19:00
 
Bilety od 100,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

PLMMA 73 CIECHANÓW 20 MAJA SOBOTA

MIĘDZYNARODOWE WALKI O TYTUŁ MISTRZA
SZYMON KOŁECKI W KOLEJNYM STARCIU
DEBIUT KRZYSZTOFA KUŁAKA W PLMMA
„TRYBSON” VS. ADAM NIEDŹWIEDŹ

W sobotę 20 maja TV Puls po raz kolejny zapewni swoim widzom emocjonujące sportowe widowisko - transmisję na żywo 73. gali PLMMA. To już druga, międzynarodowa gala federacji PLMMA, którą na wyłączność transmituje TV Puls. O pas mistrza będą walczyć z Polakami zawodnicy z różnych stron świata. Po raz drugi na ringu wystąpi mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki. Na majowej gali zadebiutuje w PLMMA jeden z najbardziej znanych polskich wojowników, Krzysztof Kułak (mistrz KSW i Celtic Gladiators), a Paweł „Trybson” Trybała zmierzy się z Adamem Niedźwiedziem, uznanym zawodnikiem MMA, którego ostatnio oglądaliśmy w innej roli w programie „Top Model”. Gala odbędzie się w Ciechanowie, rodzinnym mieście Szymona Kołeckiego.

Na gali 20 maja Marian Ziółkowski będzie bronił tytułu w międzynarodowej walce o pas kategorii lekkiej, a Marcin Naruszczka i Edilson Franca z Brazylii staną do walki po mistrzostwo wagi średniej. Na ringu wystąpi też legenda MMA, Amerykanin Matt Horwich.

- Przed TV Puls transmisja na żywo kolejnego sportowego widowiska federacji PLMMA. Poprzednia gala przyciągnęła przed ekrany telewizorów nie tylko fanów walk MMA, ale również widzów, którzy wcześniej nie interesowali się tą dyscypliną. Otrzymaliśmy masę pozytywnych komentarzy, co nas bardzo motywuje i potwierdza, jak wielki potencjał drzemie w tym sporcie. Wszyscy koncentrujemy się teraz na tym, aby po raz kolejny zapewnić widzom TV Puls sportowe emocje na najwyższym poziomie – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

- Jesteśmy w wirze przygotowań, a wszystko z myślą o fanach MMA. W maju zadebiutuje w PLMMA znakomity wojownik, Krzysztof Kułak, a jego przeciwnikiem będzie Michał Tarabańka. Zapowiada się więc emocjonująca walka. Poza nimi wystąpi szereg innych świetnych zawodników, w tym z zagranicy. Wszystkich gorąco zapraszam, zarówno na trybuny jak i przed telewizory. Zawalczy także Michał Pasternak (przeciwnik nie jest jeszcze znany) który walczył m.in. z Rogerem Gracie o tytuł Największej organizacji w Azji ONE Championship. Będzie moc! – powiedział Mirosław Okniński, właściciel PLMMA.

- Zawodników dobieramy w ten sposób, aby za każdym razem poziom walk był wyrównany. Na gali 20 maja jedną z ciekawszych konfrontacji będzie starcie Marcin Naruszczka vs Edilson Franca z Brazylii . A tytułu mistrza wagi lekkiej będzie bronił Marian Ziółkowski. – powiedział Paweł Nastula, współorganizator gal federacji PLMMA.

Na majowej gali skonfrontują się również m.in.: Brazylijczyk Leandro Bispo, Mateusz „Juhas” Piskorz, Karol Linowski, Wojciech Balejko, Mariusz Radziszewski, Wojciech Orłowski, Łukasz Klinger oraz w walce amatorskiej Tomasz Bala i Maciej Gąsiorek.

Zawodnikom kibicowali na trybunach m.in. Rinke Rooyens, Katarzyna Wołejnio, Dorota Goldpoint, Andrzej Supron, Ola Ciupa, Tomasz Oświeciński, Alan Andersz, Paulla, Tomasz Iwan i Tomasz „Niecik” Niecikowski.

Gale PLMMA to polskie mieszane sztuki walki na najwyższym poziomie, organizowane w całym kraju. Podczas każdej z gal, w karcie walk, znajduje się przynajmniej 8 pojedynków. Wartością dodaną każdego widowiska jest rywalizacja czołowego polskiego wojownika z dobrym rywalem z Europy oraz potyczka o pas międzynarodowego mistrza Profesjonalnej Ligi MMA.

73. PLMMA – Ciechanów

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00