Hala Orbita Wrocław

Informacje o obiekcie

To jeden z najnowocześniejszych obiektów widowiskowo-sportowych w Europie. Hala "ORBITA" to w istocie dwie hale: duża z widownią blisko 3 tys. miejsc i mała - przeznaczona głównie na lodowisko, boisko, względnie boczną salę towarzyszącą. W pełni klimatyzowana, wentylowana i ogrzewana. Posiada profesjonalne okablowanie strukturalne, nieograniczony dostęp do sieci telekomunikacyjnej oraz Internetu.

Wybrane raporty fanów z wydarzeń na tym obiekcie Hala Orbita Wrocław

Kayah
19.09.17
PRZE!PRZE!PRZE!PRZE-PIĘKNE WYDARZEN... z Kaja, 20.09.17
Piękny, porywający koncert! Pełen radości, flow,uśmiechu i śmiechu! Artyści wspaniali! Mimo słabej akustyki ... i dźwięku , której winą można obarczyć tylko i wyłącznie miejsce koncertu Kayah pokazała na co ją stać! rewelacja!
Mariza
29.11.16
Czyste piękno i doskonałość z Krzysztof, 25.12.16
To było moje 12te spotkanie koncertowe z Marizą. Kiedy koncert się kończy, już tęsknię za następnym. Żal, że nie byłem na wczorajszym w Warszawie i nie będę na jutrzejszym w Bielsku. Zjawiskowa, cudowna, jedyna... Brakuje przymiotników. Najpiękniejszy na świecie głos, artyzm, niezwykłe emocje. A także poczucie humoru, wspaniały kontakt i zachęcanie widowni do współuczestnictwa w koncercie - Ile dacie tyle otrzymacie. Wszystko co zaśpiewa zamienia w złoto - tradycyjne fado, piosenki z Mundo, Smile Chaplina śpiewane na bis na wielu poprzednich koncertach, Oh happy day z chórem gospels, Imagine Lennona kiedyś w Szczecinie... Miło widzieć, jak rozwija się i dojrzewa jako wokalistka i pięknieje jako kobieta. Słuchać Jej na żywo to czyste szczęście... Ten koncert nieco inny od poprzednich na tej trasie (Kolonia i Berlin w listopadzie 2015), ale dobór utworów i dramaturgia wieczoru wspaniałe. Stałe fragmenty - Primavera, Barco Negro to prawdziwe spektakle, powalające emocjami. Było fado unplugged - utwór śpiewany i grany bez mikrofonów i nagłośnienia, jak w lizbońskiej tawernie, oddający potęgę Jej głosu. Zawsze wzruszające O Gente De Minha Terra, wykonywane wśród publiczności, ze ściskanie dłoni i podziękowaniem za udział (znowu się udało - zawsze wybieram miejsce przy przejściu blisko sceny). Miło jest obserwować zdumienie i zachwyt osób, które Jej nie znały i są pierwszy raz na Jej koncercie. Polecam - nie spotka Was w życiu nic lepszego...
Mariza
29.11.16
Fantastyczny koncert z Kalet, 03.12.16
Piękna muzyka, fantastyczny głos, cudowny kontakt z publicznością. Tym samym ogromne przeżycia gwarantowane. Polecam !!!
Mariza
29.11.16
rewelacyjny koncert z Achim, 01.12.16
Mimo, że koncert odbył się w hali sportowej, udało się stworzyć klimat. Było zarówno nastrojowo jak i energetycznie, wspaniale oddane emocje ze sceny. Na koniec Mariza wyszła do publiczności osobiście się z nią pożegnać, co było ujmujące. Wielki profesjonalizm, wspaniały koncert.
Mariza
29.11.16
R-E-W-E-L-A-C-J-A z Sadeju, 30.11.16
Najpiękniejszy koncert mojego życia! Mariza jest prawdziwą czarodziejką:potrafi doskonale czarować głosem i przenosić słuchaczy w swój świat fado. Rozkochałam się w jej głosie i osobowości. Widać było, że doskonale się z nami bawiła i była wdzięczna każdej osobie na sali, że chciała wejść w jej świat. Uścisnęłam jej rękę i to przeżycie zostanie ze mną na zawsze!

Dojazd

Adres: Hala Orbita
Wejherowska 34, 54-239 Wrocław
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00