Hala Stulecia Wrocław

Informacje o obiekcie

Hala Stulecia to unikatowe miejsce na mapie Polski, gdzie historia w pełni współgra ze współczesnością. Zaprojektowana przez wybitnego miejskiego architekta Maksa Berga, została uznana za jedno z największych dzieł architektury XX wieku. W założeniu projektanta miała służyć mieszkańcom Wrocławia i gościom odwiedzającym stolicę Dolnego Śląska i tak jest do dziś. Wielofunkcyjna przestrzeń, nieszablonowa konstrukcja, klimatyczna i przestrzenna lokalizacja, to tylko kilka z jej atutów. Kompleks Hali Stulecia jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych miejsc dla organizatorów największych wystaw, konferencji, wydarzeń kulturalnych, sportowych, kongresowych z Polski i zagranicy. Wpisanie jej w 2006 r. na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO podkreśliło rangę tego obiektu. Niewątpliwie jest jedną z najbardziej charakterystycznych wizytówek Wrocławia na arenie międzynarodowej i niezwykle magicznym miejscem Wrocławia, gdzie karty historii zapisują jej wielopokoleniowe dzieje.

FABRYKA PATRIOTÓW - ROCKOPERA ...

Hala Stulecia
WROCŁAW
05.10.17 / 19:00

Dołącz do wspólnoty. Zrób rewolucję. Spełnij sen przodków o Wielkiej Polsce.

 
Odwołane
Info
Targi Slow Fashion #10 - Wrocławska Jesień

Hala Stulecia
WROCŁAW
14.10.17 / 11:00

 
Bilety dostępne
Bilety od 10,00 PLN
Bilety
HARRY POTTER I KOMNATA TAJEMNIC IN CONCERT

Hala Stulecia
WROCŁAW
17.10.17 / 19:00

 
Bilety dostępne
Bilety od 90,00 PLN
Bilety
Tribute to Leonard Cohen

Hala Stulecia
WROCŁAW
07.11.17 / 19:00

 
Bilety dostępne
Bilety od 69,00 PLN
Bilety
DISCO MIX WROCŁAW

Hala Stulecia
WROCŁAW
10.11.17 / 19:00

 
Bilety dostępne
Bilety od 79,00 PLN
Bilety
Hala Stulecia Wrocław
4 (69 Recenzje)
Atmosfera
Akustyka i widoczność
Toalety
Parking
Obsługa obiektu

Wybrane recenzje obiektu:

Kornelia, 03.06.17
Miejsce to konkretnie WCK Hala Stulecia, czyli centrum konferencyjne przyklejone do Hali - na sali bardzo mało miejsca pomiędzy rzędami i klimat zdecydowanie konferencyjny właśnie, choć rzetelna akustyka i widoczność. Na miejscu brak usług typu jedzenie, napoje, ochrona w zasadzie nie sprawdziła toreb gości, co w dzisiejszych czasach nie powinno się już zdarzać... Parking obok Hali jest legendarnie drogi - ale to nie wina organizatorów, oczywiście.
Agnes Obel (03.06.17) - wielki artysta / wielka artystka
Jedna z nielicznych kobiet na światowej scenie muzycznej, kompletnie wychodząca poza stereotyp kobiety na światowej scenie muzycznej. Wielki artysta / wielka artystka - niezależnie od płci. Utwory zagrane mocno inaczej niż na płycie, brzmiały zaskakująco i świeżo i były równie udane, co się rzadko udaje. Pomimo gry wyłącznie na klasycznych instrumentach, muzyka potrafi być potężna i pełna mocy. Osoba, która wyłania się z muzyki i warstwy tekstowej Agnes jest inteligentna, myśląca, odważna, tajemnicza i fascynująca. Ani śladu kokieterii i fałszu. Niestety support w osobie Dawida Spaleniaka był dość mierny. Bardzo nieprzystający do klasy głównego wykonawcy.
xania9, 25.05.17
3-majówka 2017 (25.05.17) - Bardzo dobra impreza
Bardzo mi się podobało. Fajnie, że koncerty były ustawione tak, że można było odpowiednio dobrać repertuar dla siebie. Niezdecydowanym polecam, bo atmosfera super!
Agnieszka, 15.05.17
Złe nagłośnienie,kilku piosenek nie rozumieliśmy, bo za głośno leciała muzyka. Zamknięta cześć toalet - te po prawej stronie. Support w postaci pogadanki o straży pożarnej - porażka.
Piotr Rubik (15.05.17) - Niesamowite przeżycie duchowe
Fantastyczni soliści, fantastyczne piosenki, fantastyczny Pan Piotr! Wspólne śpiewanie Psalmu Kochania, mojej ulubionej piosenki, bezcenne! Pan Piotr opowiedział nam kawał swojego życia, co nie każdy artysta robi podczas swojego koncertu. Niesamowicie ciepły i radosny człowiek, spędziliśmy cudownie niedzielne popołudnie. Jedyne co mi się nie podobało, ale tu nie chodzi o koncert tylko o organizatorów to zamiast tradycyjnego supportu, lekcja wychowawcza na temat pożarów. Żałosne. Trwało to 25 minut, 2 filmy były wyświetlane (jeden na szczęście nie zadziałał), pogadanka między radiowcem a komendantem. Ja i moja ekipa oraz masa ludzi naokoło (głośno narzekali więc słyszeliśmy) czuliśmy się jak głupie dzieci z przedszkola, którym trzeba tłumaczyć jak się ustrzec przed pożarem. Nawet Pan Rubik powiedział, że pierwszy raz w jego karierze zamiast supportu ma straż pożarną. Ta część koncertu - BEZ KOMENTARZA. Pozostała, gdzie czarował Pan Piotr - do końca życia pozostanie w mojej pamięci. Ciarki na plecach, łzy w oczach, wspaniale!

Dojazd

Adres: Hala Stulecia
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00