Hala Stulecia Wrocław

Informacje o obiekcie

Hala Stulecia to unikatowe miejsce na mapie Polski, gdzie historia w pełni współgra ze współczesnością. Zaprojektowana przez wybitnego miejskiego architekta Maksa Berga, została uznana za jedno z największych dzieł architektury XX wieku. W założeniu projektanta miała służyć mieszkańcom Wrocławia i gościom odwiedzającym stolicę Dolnego Śląska i tak jest do dziś. Wielofunkcyjna przestrzeń, nieszablonowa konstrukcja, klimatyczna i przestrzenna lokalizacja, to tylko kilka z jej atutów. Kompleks Hali Stulecia jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych miejsc dla organizatorów największych wystaw, konferencji, wydarzeń kulturalnych, sportowych, kongresowych z Polski i zagranicy. Wpisanie jej w 2006 r. na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO podkreśliło rangę tego obiektu. Niewątpliwie jest jedną z najbardziej charakterystycznych wizytówek Wrocławia na arenie międzynarodowej i niezwykle magicznym miejscem Wrocławia, gdzie karty historii zapisują jej wielopokoleniowe dzieje.

Wybrane raporty fanów z wydarzeń na tym obiekcie Hala Stulecia Wrocław

Agnes Obel
30.05.17
Było klimatycznie, anielsko, bajkow... z Paulina, 04.06.17
Polecam wszystkich, ktorzy lubią nostalgiczną, spokojną, momentami dramatyczną muzykę. Agnes tworzy ciekawy klimat, miksuje tradycyjne instrumenty z elektroniką. No i jej głos. Jeden z lepszych. Początkowo wydawalo mi sie, ze naglosnienie jest zbyt duze jak na taka malą salę (sala audytoryjna) ale ostatecznie stwierdzam, ze było w porzadku. Takze organizacyjnie nie mam zadnych zastrzezen. Nie jest to komercyjne show, wiec poza koncertem polecam tworczość Agnes na wieczorny relaks lub jako muzykę w tle :)
Agnes Obel
30.05.17
wielki artysta / wielka artystka z Kornelia, 03.06.17
Jedna z nielicznych kobiet na światowej scenie muzycznej, kompletnie wychodząca poza stereotyp kobiety na światowej scenie muzycznej. Wielki artysta / wielka artystka - niezależnie od płci. Utwory zagrane mocno inaczej niż na płycie, brzmiały zaskakująco i świeżo i były równie udane, co się rzadko udaje. Pomimo gry wyłącznie na klasycznych instrumentach, muzyka potrafi być potężna i pełna mocy. Osoba, która wyłania się z muzyki i warstwy tekstowej Agnes jest inteligentna, myśląca, odważna, tajemnicza i fascynująca. Ani śladu kokieterii i fałszu. Niestety support w osobie Dawida Spaleniaka był dość mierny. Bardzo nieprzystający do klasy głównego wykonawcy.
3-majówka 2017
01.05.17
Bardzo dobra impreza z xania9, 25.05.17
Bardzo mi się podobało. Fajnie, że koncerty były ustawione tak, że można było odpowiednio dobrać repertuar dla siebie. Niezdecydowanym polecam, bo atmosfera super!
Piotr Rubik
14.05.17
Niesamowite przeżycie duchowe z Agnieszka, 15.05.17
Fantastyczni soliści, fantastyczne piosenki, fantastyczny Pan Piotr! Wspólne śpiewanie Psalmu Kochania, mojej ulubionej piosenki, bezcenne! Pan Piotr opowiedział nam kawał swojego życia, co nie każdy artysta robi podczas swojego koncertu. Niesamowicie ciepły i radosny człowiek, spędziliśmy cudownie niedzielne popołudnie. Jedyne co mi się nie podobało, ale tu nie chodzi o koncert tylko o organizatorów to zamiast tradycyjnego supportu, lekcja wychowawcza na temat pożarów. Żałosne. Trwało to 25 minut, 2 filmy były wyświetlane (jeden na szczęście nie zadziałał), pogadanka między radiowcem a komendantem. Ja i moja ekipa oraz masa ludzi naokoło (głośno narzekali więc słyszeliśmy) czuliśmy się jak głupie dzieci z przedszkola, którym trzeba tłumaczyć jak się ustrzec przed pożarem. Nawet Pan Rubik powiedział, że pierwszy raz w jego karierze zamiast supportu ma straż pożarną. Ta część koncertu - BEZ KOMENTARZA. Pozostała, gdzie czarował Pan Piotr - do końca życia pozostanie w mojej pamięci. Ciarki na plecach, łzy w oczach, wspaniale!
3-majówka 2017
01.05.17
SUPER! z Anka, 03.05.17
Po niemal roku od poprzedniego koncertu znów miałam okazję zobaczyć na żywo The Cranberries. Choć poczułam małe ukłucie żalu, że we Wrocławiu nie wystąpią z sekcją smyczkową [w końcu wrocławski koncert rozpoczął trasę promocyjną nowego albumu], ale występ zadowolił mnie w 100. Choć było zimno jak fix, każda minuta rozgrzewała tłum ;) Mam nadzieję, że The Cranberries szybko do nas wrócą!

Dojazd

Adres: Hala Stulecia
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00