Harlem Gospel Choir - Bilety

Harlem Gospel Choir - Bilety

Inspirująca moc muzyki, najmocniejsze czarne wokale i wielce entuzjastyczne widowisko! Najsłynniejszy na świecie chór GOSPEL rusza w kolejne tournée z zupełnie nowym repertuarem, który powstał n...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż w związku z ogromnym zainteresowaniem warszawskim koncertem HARLEM GOSPEL CHOIR sings ADELE wydarzenie zostało przeniesione z Palladium do większego obiektu jakim jest Filharmonia Narodowa. Data koncertu pozostaje bez zmian. Godzina koncertu ze względów organizacyjnych zostaje przesunięta o 30 min. z godz. 19:00 na godz. 19:30. Pozostałe polskie koncerty na trasie HARLEM GOSPEL CHOIR pozostają bez zmian.WydarzenieMiastaData
Harlem Gospel ChoirPOZNAŃ
Aula Artis
N, 19.11.17
18:00
 
Bilety od 125,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Harlem Gospel ChoirWARSZAWA
Filharmonia Narodowa
Pn, 20.11.17
19:30
 
Bilety od 125,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Harlem Gospel ChoirŁÓDŹ
Filharmonia Łódzka im. A. Rubinsteina
Wt, 21.11.17
19:00
 
Bilety od 125,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Harlem Gospel ChoirGDAŃSK
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Śr, 22.11.17
19:00
 
Bilety od 125,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Harlem Gospel ChoirKRAKÓW
Filharmonia im. K. Szymanowskiego
Cz, 23.11.17
19:00
 
Bilety od 125,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Harlem Gospel ChoirWROCŁAW
Sala Audytoryjna w WCK
Pt, 24.11.17
19:00
 
Bilety od 125,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 6 z 6

Informacje na temat wydarzenia

Inspirująca moc muzyki, najmocniejsze czarne wokale i wielce entuzjastyczne widowisko! Najsłynniejszy na świecie chór GOSPEL rusza w kolejne tournée z zupełnie nowym repertuarem, który powstał na cześć najcenniejszego głosu w przemyśle muzycznym - ADELE. Tegoroczna trasa będzie więc wyjątkowa – po raz pierwszy usłyszymy największe hity jednej z najlepszych wokalistek świata w nowej odsłonie: Rolling In The Deep, Someone Like You, Hello, Skyfall czy Set Fire To The Rain. Artyści wykonają również klasyki soulowe, jazzowe i bluesowe tak wielkich gwiazd jak Billie Holiday, Ray Charles, James Brown, Ella Fitzgerald, czy Stevie Wonder. To trzeba usłyszeć na żywo!

Harlem Gospel Choir współpracował z takimi gwiazdami jak B.B. King, Bono, Diana Ross, Gorillaz, Andre Rieu, Keith Richards, Damon Albarn, Pharrell Williams i wieloma innymi. Wystąpili także dla trzech Prezydentów (Baraka Obamy, Jimmiego Cartera i Nelsona Mandeli) oraz dwóch papieży (Jana Pawła II i Benedykta XVI). W nagrodę za dokonania na rzecz kultury i działalności charytatywnej, burmistrz Nowego Jorku – Michael Bloomberg ogłosił oficjalnie dzień 15 stycznia Dniem Harlem Gospel Choir.

Na koncerty zapraszamy do najlepszych sal koncertowych w Polsce. Ta trasa to niezwykłe przeżycie zarówno dla fanów ADELE, jak i największych legend muzyki SOUL, JAZZ oraz BLUES.

"Współpraca z Harlem Gospel Choir to wspaniałe doświadczenie, publiczność ich kocha."
- B.B. King

"Anioły z Harlemu! Najlepsze czarne głosy Ameryki."
- Bono, U2

"Harlem Gospel Choir kocha to co robi."
- Sir Keith Richards

"Oni są wspaniali!"
- Sir Elton John

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Dla tego wydarzenia dostępny jest FanTicket. Przy zamówieniu biletu zostanie wybrany automatycznie FanTicket chyba, że zdecydujesz się na inny sposób dostawy niż kurier lub poczta. Kolorowy, emocjonujący i wyjątkowy FanTicket to prawdziwa gratka dla kolekcjonera. Wysokiej jakości wydruk kolorowego projektu czyni z niego idealny i niepodrabialny prezent.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00