ICE Kraków Congress Centre

Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
PL

Informacje o obiekcie

Centrum Kongresowe ICE Kraków to biznesowa i kulturalna wizytówka miasta.

Zlokalizowane w samym sercu Krakowa, pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń – od międzynarodowych kongresów, konferencji, sympozjów oraz spotkań biznesowych, przez wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, spektakle operowe, teatralne i baletowe, aż po spotkania o charakterze społecznym. Kraków, dzięki otwarciu Centrum Kongresowego, posiada infrastrukturę, która w pełni pozwala cieszyć się z wizyty w stolicy Małopolski – prestiżowy obiekt, atmosfera miasta oraz niezwykle zróżnicowana oferta kulturalna, kulinarna i usługowo – handlowa.

W ICE Kraków znajdują się cztery sale, które dzięki standardowi wykonania oraz zastosowanym technologiom pozwalają plasować go pośród najlepszych obiektów tego typu w Europie Środkowej.

Sala Audytoryjna gotowa przyjąć 2000 gości, Sala Teatralna – z 600 miejscami, Sala Kameralna dla 300 osób oraz Zespól Sal Konferencyjnych o powierzchni 500 metrów kwadratowych oraz parking dla 335 pojazdów. Dodatkowo Centrum Kongresowe dysponuje trzypoziomowym przeszkolnym foyer, z którego rozpościera się widok na panoramę miasta i Zamek Królewski na Wawelu. Centrum Kongresowe ICE Kraków to obiekt spełniający najwyższe standardy akustyczne. Rozwiązania technologiczne pozwalają plasować Salę Audytoryjną wśród najlepszych sal koncertowych w Polsce. Elementy architektury wnętrza są nie tylko atrakcyjne wizualnie, lecz przede wszystkim wpływają na komfort odbierania muzyki. Autorami rozwiązań z zakresu akustyki są światowej klasy specjaliści, z powodzeniem realizujący projekty najlepszych teatrów muzycznych świata.

BALET TRIADYCZNY

BALET TRIADYCZNY

ICE Kraków Congress Centre
KRAKÓW
20.10.17 / 20:00

 
Obecnie niedostępne
Info
Gordon Haskell

Gordon Haskell

ICE Kraków Congress Centre
KRAKÓW
21.10.17 / 18:00

 
Zbyt mało czasu na dostawę
Info
BALET TRIADYCZNY

BALET TRIADYCZNY

ICE Kraków Congress Centre
KRAKÓW
21.10.17 / 19:00

 
Obecnie niedostępne
Info
Konieczny Wyspiańskiemu

ICE Kraków Congress Centre
KRAKÓW
23.10.17 / 19:30

 
Bilety dostępne
Bilety od 20,00 PLN
Bilety
Gala Finałowa Grechuta Festival 2017 „TU WSZYSTKO NAPRAWDĘ SIĘ ZACZĘŁO

ICE Kraków Congress Centre
KRAKÓW
29.10.17 / 20:00

 
Bilety dostępne
Bilety od 80,00 PLN
Bilety
ICE Kraków Congress Centre
4.4 (135 Recenzje)
Atmosfera
Akustyka i widoczność
Toalety
Parking
Obsługa obiektu

Wybrane recenzje obiektu:

Arek, 15.10.17
Dianne Reeves (15.10.17) - Fenomenalne!
Znakomici Artyści, Znakomita akustyka ICE. Nie wahajcie się ani chwili żeby iść na koncert Dianne Reeves. Bajka!
Paulo, 28.07.17
Najlepsze imprezy to tylko ICE ! Obiekt na miarę XXI wieku. http://www.kscc.pl/
Andrzej, 19.06.17
Niedzielny występ Ani Dąbrowskiej byłby wspaniały ale 20 decybeli ciszej. Operatorzy przy konsolach od wzmacniaczy i sterowania oświetlenia LED-owego popisywali się swoimi umiejętnościami manualnymi kręcąc gałkami potencjometrów na mikserze ile się dało . Panowie operatorzy !.. głośniej nie znaczy lepiej , siepanie promieniami gdzie popadnie po sali nie zwiększa nastroju publiki. Wszystkie te zabiegi stworzyły bełkot w głowie widza zamiast uczty duchowej serwowanej przez Anię . Większość widzów była oszołomiona i trudno im było włączyć się do zabawy z Anią , aby wyśpiewać to co im w duszy grało. To był koncert Ani , ale jej buzia przez większą część koncertu była w ciemnościach , albo w odcieniach zieleni, czerwieni albo koloru niebieskiego. Wreszcie na bis ktoś pokazał nam Anię w pełnym świetle. A tak niewiele brakowało do pełnego szczęścia .... 20dB mniej i stałego oświetlenia Ani choćby nawet z lampy naftowej.
DeJJv, 19.06.17
Ania Dąbrowska (19.06.17) - Publiczność nagrodziła Anie owacją na stojąco !!!!
Świetny występ !!! Po zakończonym występie i owacjach na stojąco artystka wróciła na scenę żeby zagrać utwór w podziękowaniu za grom oklasków !!!!
Iris, 01.04.17
Jest pięknie i juz�� Cudne miejsce w swej prostocie, dobre winko, kawa, przy trasie. Bardzo czytelnie wiadomo co gdzie i jak. Widok na panoramę Krakowa! Co tu jeszcze napisać, no po prostu Świetne Miejsce dla Każdego!
Anna Maria Jopek (01.04.17) - Nudnawo...
Brak kontaktu z publicznością, AMJ jakby zmanierowana, bez utworu Rebeka, lepsze do klubu, przy butelce wina do zniesienia, a tak, no cóż piękny głos ale jakby ciagle to samo...Zespół bardzo energetyczny, specjaliści w swej dziedzinie. Ogolnie miło i tyle��
Adres: ICE Kraków Congress Centre
Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
Transport publiczny
Dostępność komunikacji miejskiej/publicznej:

Informacje na temat dostępności komunikacji miejskiej goście ICE Kraków mogą znaleźć na stronie www.icekrakow.pl, gdzie zamieszczono rozkład jazdy pojazdów Miejskiego Przedsiębiorsktwa Komunikacyjnego w Krakowie.

W odległości 50 metrów od budynku zlokalizowane są najbliższe przystanki komunikacji miejskiej.
Przystanek "Centrum Kongresowe" jest obsługiwany przez 16 linii autobusowych oraz 6 linii tramwajowych.

Szczegółowy rozkład jazdy dla przystanku "Centrum Kongresowe" dostępny jest na stronie przewoźnika: www.mpk.krakow.pl/pl/page-f3044045

Do ICE Kraków można dojechać: -autobusami linii: 101, 112, 124, 144, 162, 164, 169, 173, 179, 184, 194, 424, 503, 608, 610, 662
-tramwajami: 12, 18, 22, 52, 62, 72

Dodatkowo:
ICE Kraków dysponuje specjalnym układem komunikacyjnym obejmującym parkingi naziemne, zatokę autobusową, dwupoziomowy parking podziemny dla 335 samochodów, parking dla rowerów.

Parking

ICE Kraków dysponuje dwupoziomowym parkingiem podziemnym dla 335 samochodów, specjalnym układem komunikacyjnym obejmującym również parkingi naziemne, zatokę autobusową, parking dla rowerów.

Dostępność

ICE Kraków dysponuje specjalnym układem komunikacyjnym obejmującym parkingi naziemne, zatokę autobusową, dwupoziomowy parking podziemny dla 335 samochodów, parking dla rowerów.

Przystosowanie ICE Kraków do potrzeb osób niepełnosprawnych

ICE Kraków posiada szereg udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek dysponuje odpowiednio oznaczonymi miejscami parkingowymi na dwupoziomowym parkingu podziemnym. Można z niego dostać się bezpośrednio do foyer za pomocą ciągów komunikacyjnych pionowych – windy prowadzące do foyer. Kolejne windy zlokalizowane są już w wewnątrz budynku – część z nich w obrysie Sali Teatralnej. Pozwalają one na poruszanie się pomiędzy 4 poziomami foyer. Kolejny ciąg komunikacyjny znajduje się przy wejściu bocznym od strony Hotelu Park Inn – tam można skorzystać wind prowadzących bezpośrednio do sal na trzecim piętrze ICE Kraków.

W Centrum zamontowane zostały bezprogowe drzwi, ułatwiające wjazd do budynku. Główne wejście do budynku od strony ulicy Barskiej obsługiwane jest przez dwoje drzwi obrotowych, jednak tuż obok nich, po prawej stronie, można znaleźć dodatkowe drzwi działające na fotokomórkę. Dodatkowo przy Centrum znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich.

W ICE Kraków dysponujemy również toaletami dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo – toalety takie są o wiele większe niż standardowe kabiny, posiadają niżej zamontowane oraz większe umywalki, muszle klozetowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych oraz poręcze ułatwiające podnoszenie się z wózków. Toalety tego typu zlokalizowane są na każdym poziomie.

Mapkę można podejrzeć tutaj.
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00