ICE Kraków Congress Centre

Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
PL

Informacje o obiekcie

Centrum Kongresowe ICE Kraków to biznesowa i kulturalna wizytówka miasta.

Zlokalizowane w samym sercu Krakowa, pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń – od międzynarodowych kongresów, konferencji, sympozjów oraz spotkań biznesowych, przez wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, spektakle operowe, teatralne i baletowe, aż po spotkania o charakterze społecznym. Kraków, dzięki otwarciu Centrum Kongresowego, posiada infrastrukturę, która w pełni pozwala cieszyć się z wizyty w stolicy Małopolski – prestiżowy obiekt, atmosfera miasta oraz niezwykle zróżnicowana oferta kulturalna, kulinarna i usługowo – handlowa.

W ICE Kraków znajdują się cztery sale, które dzięki standardowi wykonania oraz zastosowanym technologiom pozwalają plasować go pośród najlepszych obiektów tego typu w Europie Środkowej.

Sala Audytoryjna gotowa przyjąć 2000 gości, Sala Teatralna – z 600 miejscami, Sala Kameralna dla 300 osób oraz Zespól Sal Konferencyjnych o powierzchni 500 metrów kwadratowych oraz parking dla 335 pojazdów. Dodatkowo Centrum Kongresowe dysponuje trzypoziomowym przeszkolnym foyer, z którego rozpościera się widok na panoramę miasta i Zamek Królewski na Wawelu. Centrum Kongresowe ICE Kraków to obiekt spełniający najwyższe standardy akustyczne. Rozwiązania technologiczne pozwalają plasować Salę Audytoryjną wśród najlepszych sal koncertowych w Polsce. Elementy architektury wnętrza są nie tylko atrakcyjne wizualnie, lecz przede wszystkim wpływają na komfort odbierania muzyki. Autorami rozwiązań z zakresu akustyki są światowej klasy specjaliści, z powodzeniem realizujący projekty najlepszych teatrów muzycznych świata.

Jubileusz Raz Dwa Trzy Symfonicznie

Jubileusz Raz Dwa Trzy Symfoni...

ICE Kraków Congress Centre
KRAKÓW
22.01.17 / 18:00

 
Zbyt mało czasu na dostawę
Info
Musical "Jesus Christ Superstar"

ICE Kraków Congress Centre
KRAKÓW
25.01.17 / 18:00

Ocena użytkownika
 
Bilety dostępne
Bilety od 80,00 PLN
Bilety
SMERFY live on stage

ICE Kraków Congress Centre
KRAKÓW
28.01.17 / 14:00

 
Bilety dostępne
Bilety od 65,00 PLN
Bilety
SMERFY live on stage

ICE Kraków Congress Centre
KRAKÓW
28.01.17 / 18:00

 
Bilety dostępne
Bilety od 65,00 PLN
Bilety
SMERFY live on stage

ICE Kraków Congress Centre
KRAKÓW
29.01.17 / 10:30

 
Bilety dostępne
Bilety od 65,00 PLN
Bilety
ICE Kraków Congress Centre
4.3 (123 Recenzje)
Atmosfera
Akustyka i widoczność
Toalety
Parking
Obsługa obiektu

Wybrane recenzje obiektu:

Monika, 19.12.16
Moscow City Ballet (19.12.16) - Rosyjski kunszt - hiszpański temperament
Rosyjski kunszt - hiszpański temperament w balecie Don Kichot. Występ artystów baletu moskiewskiego to doskonałe połączenie kunsztu i tanecznej gracji z wyrażonym ruchem przekazem emocjonalnym. Warto zobaczyć spektakl ze względu na piękne, kolorowe i bogato zdobione stroje.
Grzegorz, 19.12.16
Jezioro łabędzie (19.12.16) - Znakomity spektakl
Znakomity spektakl. Wspaniały balet. Wielkie techniczne umiejętności tancerzy i tancerek. Muzykę, mimo że mechaniczną bardzo dobrze się słuchało. Polecam każdemu do obejrzenia.
Jerzy, 29.11.16
Obiekt nowy niedawno wybudowany położony w centrum Krakowa znakomicie skomunikowane wnętrza nowiutkie pachnące czystością doskonała akustyka. Brawo
Yamato (29.11.16) - Niesamowite
Gdyby mi ktoś kazał słuchać bębnów przez dwie godziny to bym mu polecił lekarza. Dzisiaj żałuję że te dwie godziny spędzone z Yamato zlecił tak szybko. Jakość tempo różnorodność i ogień to zbyt mało przymiotników aby ich określić. Czapki z głów polecam gorąco.
DP, 29.11.16
Yamato (29.11.16) - Rewelacja
Równie wspaniały występ co poprzedni, sprzed dwóch lat. Profesjonalizm i poczucie humoru. Spektakularne! Gorąco polecam. Sam będę się pojawiał na każdym koncercie grupy w Krakowie.
Monika, 29.11.16
Yamato (29.11.16) - Wspaniała impreza!
Występ Yamato Drummers należy do jednych z najciekawszych występów jakie dotychczas miałam okazję oglądać! Świetna zabawa wraz z bębiniarzami z Japonii! Szczerze polecam :)
Adres: ICE Kraków Congress Centre
Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
Transport publiczny
Dostępność komunikacji miejskiej/publicznej:

Informacje na temat dostępności komunikacji miejskiej goście ICE Kraków mogą znaleźć na stronie www.icekrakow.pl, gdzie zamieszczono rozkład jazdy pojazdów Miejskiego Przedsiębiorsktwa Komunikacyjnego w Krakowie.

W odległości 50 metrów od budynku zlokalizowane są najbliższe przystanki komunikacji miejskiej.
Przystanek "Centrum Kongresowe" jest obsługiwany przez 16 linii autobusowych oraz 6 linii tramwajowych.

Szczegółowy rozkład jazdy dla przystanku "Centrum Kongresowe" dostępny jest na stronie przewoźnika: www.mpk.krakow.pl/pl/page-f3044045

Do ICE Kraków można dojechać: -autobusami linii: 101, 112, 124, 144, 162, 164, 169, 173, 179, 184, 194, 424, 503, 608, 610, 662
-tramwajami: 12, 18, 22, 52, 62, 72

Dodatkowo:
ICE Kraków dysponuje specjalnym układem komunikacyjnym obejmującym parkingi naziemne, zatokę autobusową, dwupoziomowy parking podziemny dla 335 samochodów, parking dla rowerów.

Parking

ICE Kraków dysponuje dwupoziomowym parkingiem podziemnym dla 335 samochodów, specjalnym układem komunikacyjnym obejmującym również parkingi naziemne, zatokę autobusową, parking dla rowerów.

Dostępność

ICE Kraków dysponuje specjalnym układem komunikacyjnym obejmującym parkingi naziemne, zatokę autobusową, dwupoziomowy parking podziemny dla 335 samochodów, parking dla rowerów.

Przystosowanie ICE Kraków do potrzeb osób niepełnosprawnych

ICE Kraków posiada szereg udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek dysponuje odpowiednio oznaczonymi miejscami parkingowymi na dwupoziomowym parkingu podziemnym. Można z niego dostać się bezpośrednio do foyer za pomocą ciągów komunikacyjnych pionowych – windy prowadzące do foyer. Kolejne windy zlokalizowane są już w wewnątrz budynku – część z nich w obrysie Sali Teatralnej. Pozwalają one na poruszanie się pomiędzy 4 poziomami foyer. Kolejny ciąg komunikacyjny znajduje się przy wejściu bocznym od strony Hotelu Park Inn – tam można skorzystać wind prowadzących bezpośrednio do sal na trzecim piętrze ICE Kraków.

W Centrum zamontowane zostały bezprogowe drzwi, ułatwiające wjazd do budynku. Główne wejście do budynku od strony ulicy Barskiej obsługiwane jest przez dwoje drzwi obrotowych, jednak tuż obok nich, po prawej stronie, można znaleźć dodatkowe drzwi działające na fotokomórkę. Dodatkowo przy Centrum znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich.

W ICE Kraków dysponujemy również toaletami dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo – toalety takie są o wiele większe niż standardowe kabiny, posiadają niżej zamontowane oraz większe umywalki, muszle klozetowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych oraz poręcze ułatwiające podnoszenie się z wózków. Toalety tego typu zlokalizowane są na każdym poziomie.

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00