Podsumowanie

Il Divo

Kurtyna w górę: Il Divo na eventim.pl

Il Divo odniosło w Polsce wielki sukces. Ostatni koncert grupy, który odbył się w marcu tego roku w ERGO ARENIE, zgromadził ponad 8.000 widzów. Położona na pograniczu Gdańska i Sopotu hala była wypełniona po brzegi! Z kolei 12 listopada na polskim rynku ukazała się kolejna płyta Il Divo - “A Musical Affair" i od samego początku sprzedaży stała się bestsellerem! - To przy okazji promocji tego albumu zespół pojawi się po raz kolejny w Polsce. Nie mamy wątpliwości, że koncert będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. Liczba fanów Il Divo w naszym kraju systematycznie rośnie – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która będzie organizatorem tego wydarzenia. - Zespół po raz kolejny przygotowuje zupełnie nowy program. Warto już teraz zarezerwować sobie czas i zakupić bilety ... Czytaj więcejTicket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Il Divo odniosło w Polsce wielki sukces. Ostatni koncert grupy, który odbył się w marcu tego roku w ERGO ARENIE, zgromadził ponad 8.000 widzów. Położona na pograniczu Gdańska i Sopotu hala była wypełniona po brzegi! Z kolei 12 listopada na polskim rynku ukazała się kolejna płyta Il Divo - “A Musical Affair" i od samego początku sprzedaży stała się ...
Czytaj więcej

 •  
  Il Divo
    4.5 Gwiazdy, od 25 Raporty fanów
 • Łódź - Atlas Arena

  28.09.14

  Koncert był świetny z Tomasz, 03.10.14
  Pomimo trudnego do dostosowania akustycznie miejsca, jakim jest Atlas Arena w Łodzi, koncert był rewelacyjny. Il divo polecam w ciemno, bo są tego warci. Co do zaplecza organizacyjnego można by mieć zastrzeżenia, mimo wszystko polecam.
 • Łódź - Atlas Arena

  29.09.14

  Piękny koncert z Val, 30.09.14
  IL DIVO pokazało się z najlepszej strony wspaniały koncert, swietne prowadzenie koncertu przez artystów, polecam Il Divo.
 • Łódź - Altas Arena

  30.09.14

  wspaniałe przeżycie z Ela, 30.09.14
  byłam po raz pierwszy na ich koncercie na żywo. Artyści wspaniali nie zawiodłam się było wspaniale i wzruszjąco , trochę przeszkadzało mi to ,że odbywało się to w hali sportowej, psuło atmosferę ale trudno przecież tak wiele osób chciało ich zobaczyć . Wyjazd z parkingu troche słabo zorganizowany, ale dało się przeżyć, po prostu nie trzeba rak ciągle się śpieszyć, tym bradziej po takim przeżyciu.
 • Łódź - Atlas Arena

  28.09.14

  zawiedziona z Kasik, 30.09.14
  Zawiedziona i zespołem i organizacją. Siedziałam w bocznym sektorze i najlepiej widziałam kant telebimu. Po co było wysuwać scenę aż tak do przodu? Jeśli taka była potrzeba, to nie sprzedaje się takich biletów! Generalnie koncert przegadany przez panów, pani w roli niespodzianki - masakra. Wyrzucone pieniądze i wielkie rozczarowanie niestety.
 • Łódź - Atlas Arena

  28.09.14

  IL DIVO z Iza, 30.09.14
  Cokolwiek by nie napisac to jest malo.....poprostu są wielcy.....a przede wszystkim cudowni wspaniali ludzie z wielkim poczuciem humoru

Kontynuuj przeglądanie