Podsumowanie

Il Divo

Kurtyna w górę: Il Divo na eventim.pl

Il Divo odniosło w Polsce wielki sukces. Ostatni koncert grupy, który odbył się w marcu tego roku w ERGO ARENIE, zgromadził ponad 8.000 widzów. Położona na pograniczu Gdańska i Sopotu hala była wypełniona po brzegi! Z kolei 12 listopada na polskim rynku ukazała się kolejna płyta Il Divo - “A Musical Affair" i od samego początku sprzedaży stała się bestsellerem! - To przy okazji promocji tego albumu zespół pojawi się po raz kolejny w Polsce. Nie mamy wątpliwości, że koncert będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. Liczba fanów Il Divo w naszym kraju systematycznie rośnie – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która będzie organizatorem tego wydarzenia. - Zespół po raz kolejny przygotowuje zupełnie nowy program. Warto już teraz zarezerwować sobie czas i zakupić bilety ... Czytaj więcejTicket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Il Divo odniosło w Polsce wielki sukces. Ostatni koncert grupy, który odbył się w marcu tego roku w ERGO ARENIE, zgromadził ponad 8.000 widzów. Położona na pograniczu Gdańska i Sopotu hala była wypełniona po brzegi! Z kolei 12 listopada na polskim rynku ukazała się kolejna płyta Il Divo - “A Musical Affair" i od samego początku sprzedaży stała się ...
Czytaj więcej

 •  
  Il Divo
    4.5 Gwiazdy, od 24 Raporty fanów
 • Łódź - Atlas Arena

  29.09.14

  Piękny koncert z Val, 30.09.14
  IL DIVO pokazało się z najlepszej strony wspaniały koncert, swietne prowadzenie koncertu przez artystów, polecam Il Divo.
 • Łódź - Altas Arena

  30.09.14

  wspaniałe przeżycie z Ela, 30.09.14
  byłam po raz pierwszy na ich koncercie na żywo. Artyści wspaniali nie zawiodłam się było wspaniale i wzruszjąco , trochę przeszkadzało mi to ,że odbywało się to w hali sportowej, psuło atmosferę ale trudno przecież tak wiele osób chciało ich zobaczyć . Wyjazd z parkingu troche słabo zorganizowany, ale dało się przeżyć, po prostu nie trzeba rak ciągle się śpieszyć, tym bradziej po takim przeżyciu.
 • Łódź - Atlas Arena

  28.09.14

  zawiedziona z Kasik, 30.09.14
  Zawiedziona i zespołem i organizacją. Siedziałam w bocznym sektorze i najlepiej widziałam kant telebimu. Po co było wysuwać scenę aż tak do przodu? Jeśli taka była potrzeba, to nie sprzedaje się takich biletów! Generalnie koncert przegadany przez panów, pani w roli niespodzianki - masakra. Wyrzucone pieniądze i wielkie rozczarowanie niestety.
 • Łódź - Atlas Arena

  28.09.14

  IL DIVO z Iza, 30.09.14
  Cokolwiek by nie napisac to jest malo.....poprostu są wielcy.....a przede wszystkim cudowni wspaniali ludzie z wielkim poczuciem humoru
 • Łódź - Atlas Arena

  28.09.14

  Fajnie, ale.... z Dusia, 30.09.14
  28.09 w Atlas Arenie byłam ze znajomymi na koncercie Il Divo. Ogólnie oprawa, światło, muzyka i śpiew super, ale wystąpiła kobieta (sopran), o której nie było ani słowa wcześniej i trochę nas to zdziwiło, bo przecież kupowaliśmy bilety na czterech facetów. Koncert był podzielony na dwie części i pierwszą oceniamy na lepszą, bo w drugiej części wykonawcy za dużo mówili. Podczas gdy wygłaszali monologi zdążyliby zaśpiewać co najmniej dwie piosenki. Poza tym powinno być tłumaczenie tego co mówili, bo nawet jeśli zna się angielski to mówili bardzo szybko i dialektowo.

Kontynuuj przeglądanie