Podsumowanie

Il Divo

Kurtyna w górę: Il Divo na eventim.pl

Il Divo odniosło w Polsce wielki sukces. Ostatni koncert grupy, który odbył się w marcu tego roku w ERGO ARENIE, zgromadził ponad 8.000 widzów. Położona na pograniczu Gdańska i Sopotu hala była wypełniona po brzegi! Z kolei 12 listopada na polskim rynku ukazała się kolejna płyta Il Divo - “A Musical Affair" i od samego początku sprzedaży stała się bestsellerem! - To przy okazji promocji tego albumu zespół pojawi się po raz kolejny w Polsce. Nie mamy wątpliwości, że koncert będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. Liczba fanów Il Divo w naszym kraju systematycznie rośnie – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która będzie organizatorem tego wydarzenia. - Zespół po raz kolejny przygotowuje zupełnie nowy program. Warto już teraz zarezerwować sobie czas i zakupić bilety ... Czytaj więcejTicket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Il Divo odniosło w Polsce wielki sukces. Ostatni koncert grupy, który odbył się w marcu tego roku w ERGO ARENIE, zgromadził ponad 8.000 widzów. Położona na pograniczu Gdańska i Sopotu hala była wypełniona po brzegi! Z kolei 12 listopada na polskim rynku ukazała się kolejna płyta Il Divo - “A Musical Affair" i od samego początku sprzedaży stała się ...
Czytaj więcej

 •  
  Il Divo
    4.3 Gwiazdy, od 29 Raporty fanów
 • Łódź - Atlas Arena

  28.09.14

  niedosyt z kamila, 18.11.14
  Koncert pod względem wykonania muzycznego i przedstawienia bez zarzutu - zarówno nagłośnienie jak i aranżacje spełniły moje oczekiwania. Natomiast repertuar niestety lekko rozczarował. Piosenki praktycznie nieznane polskiej publiczności i zbyt dużo niestety mówienia. ja osobiście nie miałam z problemu ze zrozumieniem, ale mój tato i wiele osób w jego wieku, które były na widowni nie rozumiały nic z przydługawych monologów artystów. pod koniec koncertu byłam już tym mocno znużona. repertuar powinien jednak zawierać kilka wcześniejszych hitów zespołu. myślę, że większa część widowni na nie czekała.
 • Łódź - Atlas Arena

  28.09.14

  Najgorszy występ Il Divo w Polsce z Carmen, 26.10.14
  Biorąc pod uwagę całokształt, nie spodziewałam się za wiele i w tym wypadku się nie zawiodłam. Przede wszystkim nagłe pojawienie się Lei Salongi jako niespodzianki było jakimś nieporozumieniem. Nie rozumiem, jak można po pół roku poinformować, że ktoś dołączy. A co z tymi, którzy jej nie lubią, a bilety zakupili? No więc właśnie. Ponadto widoczność z bocznego sektora, w którym siedziałam, była bardzo zła. Telebim zupełnie niewidoczny, nie mówiąc o utworach, gdzie panowie byli w głębi sceny. Nie powinno się sprzedawać miejsc w sektorach, gdzie widoczność jest mocno ograniczona (chwilami zerowa), a cena biletów naprawdę wygórowana. Lubię Il Divo, ale w tym wypadku organizator bardzo mnie zawiódł, co rzutuje na moją słabą ocenę.
 • Łódź - Atlas Arena

  28.09.14

  Super wydarzenie! z piotr, 24.10.14
  Byłem tam razem z Żoną i był to mój prezent na rocznicę Naszego Ślubu. Bardzo Jej się to podobało! mnie zresztą też
 • Łódź - Atlas Arena

  28.09.14

  Il Divo w Łódzkiej Arenie z Zdzisław, 18.10.14
  Witam fanów Il Divo ! Z przykrością muszę powiedzieć, że koncert zawiódł mnie z paru powodów. Po pierwsze nagłośnienie. W wyższych częstotliwościach pojawiały się bzyczenia, syczenia i inne zniekształcenia spowodowane przesterem lub inną wadą aparatury. Z tego względu odbiór dźwięku w momentach wyższego natężenia, szczególnie przy wyższych częstotliwościach był nieprzyjemny. Pozwala to podejrzewać jakieś daleko idące oszczędności organizatora, szczególnie, że polskie firmy nagłośnieniowe mają bardzo wysokie notowania na świecie. Po drugie, długie teksty artystów w języku angielskim. Jest powszechną praktyką artystów, wypowiadanie się po angielsku ale w tym przypadku były to parominutowe historie nativ speakerów, których większość widowni nie rozumiała dokładnie i często reagowała mylnie. Po trzecie wreszcie - tematyka. Nie powinienem mieć pretensji o to, gdyż w plakacie informacyjnym stało jak byk, że chodzi o światowe musicale, Niestety ta muzyka w naszym kraju nie jest znana powszechnie i skutkiem tego nie sposób było nie zauważyć zawodu, który był udziałem widowni. Trzy, czy cztery znane standardy muzyczne, które zostały przez zespół wykonane, to zdecydowanie za mało aby zadowolić widzów. W konsekwencji można było usłyszeć wiele zawiedzionych głosów wychodzących z Areny widzów.
 • Łódź - Atlas Arena

  28.09.14

  Koncert był świetny z Tomasz, 03.10.14
  Pomimo trudnego do dostosowania akustycznie miejsca, jakim jest Atlas Arena w Łodzi, koncert był rewelacyjny. Il divo polecam w ciemno, bo są tego warci. Co do zaplecza organizacyjnego można by mieć zastrzeżenia, mimo wszystko polecam.

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00

Sobota 10:00 - 15:00