IRON MAIDEN - Bilety

IRON MAIDEN OGŁASZA KONCERT W POLSCE 3 LIPCA 2016 NA ŚWIATOWEJ TRASIE THE BOOK OF SOULSNOWY ALBUM “THE BOOK OF SOU...

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Callcenter +48 22 591 83 83* Pon.-Pt.: 10:00 - 18:00
Kup bilety

UWAGA:
Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie.

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

WydarzenieMiastaData
IRON MAIDENWROCŁAW
Stadion Wrocław
N, 03.07.16
17:00
 
Bilety od 199,00 PLN
Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

IRON MAIDEN OGŁASZA KONCERT W POLSCE 3 LIPCA 2016 NA ŚWIATOWEJ TRASIE THE BOOK OF SOULS

NOWY ALBUM “THE BOOK OF SOULS” ZADEBIUTOWAŁ NA #1 W POLSCE I W PONAD 40 KRAJACH NA CAŁYM ŚWIECIE
TIMING: 16:30 - EARLY ENTRACE 17:00 - WEJŚCIE 18:30 - The Raven Age 19:30 - Anthrax 21:00 - IRON MAIDEN

*Wszelkie harmonogramy mają charakter orientacyjny i podlegają zmianom.


GOŚĆ SPECJALNY: ANTHRAX

Legenda rocka Iron Maiden, którego nowy podwójny album studyjny The Book of Souls zadebiutował na 1 miejscu w Polsce, po długim oczekiwaniu zabrzmi wreszcie na Stadionie we Wrocławiu 3-ego lipca 2016.

Komentarz Bruca;
"Nie możemy się doczekać, aby wrócić na trasę. Maiden żyją koncertowaniem, spotkaniem z naszymi fanami, koncerty to jest to, co lubimy najbardziej. Kiedy rozpoczniemy trasę, w USA pod koniec lutego będzie to już 19 miesięcy od naszego ostatniego koncertu, na Sonisphere w Wielkiej Brytanii, więc jesteśmy bardzo podekscytowani. To będzie wspaniałe uczucie wrócić na scenę szczególnie, że nie graliśmy we Wrocławiu od 2003 roku, więc bardzo chcemy zobaczyć naszych fanów tutaj raz jeszcze!

"Oczywiście, nie mamy jeszcze set-listy zdecydowaliśmy się ustalić ją po rozpoczęciu prób, ale naprawdę cieszymy się, że będziemy mogli zagrać kilka nowych piosenek na żywo, zwłaszcza, że nagrywanie ich było tak „żywe”. Jednak, ponieważ minęło tyle czasu od kiedy się widzieliśmy, jestem pewien, że zagramy także dużo starszych lubianych przez fanów kawałków. Myślę, że fani będą zachwyceni tym, co dla nich szykujemy. Jesteśmy również w trakcie tworzenia nowego show i bardzo ciężko pracujemy, aby przywieźć wam coś naprawdę spektakularnego, coś z dużym sercem !!! Z pewnością zasługujecie na to za swoją cierpliwość."

Jako support na trasie The Book Of Souls wystąpi grupa The Raven Age www.theravenage.com

Iron Maiden Management i Live Nation zachęcają do kupowania biletów jedynie w autoryzowanych punktach sprzedaży.

NOTKA:
Nowy album The Book Of Souls zadebiutował na # 1 w 24 terytoriach: Argentyna, Austria, Belgia, Brazylia, Chorwacja, Czechy, Finlandia, Niemcy, Grecja, Węgry, Izrael, Włochy, Japonia, Meksyk, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Serbia, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania. PLUS na # 1 w dalszych 19 krajach: w których wyniki sprzedaży detalicznej nie są już publikowane, jedyne digital: Boliwia, Bułgaria, Chile, Kolumbia, Kostaryka, Ekwador, Salwador, Gwatemala, Indie, Litwa, Luksemburg, Nepal, Nikaragua, Panama, Papua Nowa Gwinea, Paragwaj, Peru, Rumunii, na Słowacji. Album zadebiutował na 2 miejscu także w Australii, Kanadzie, Danii, Francji, Irlandii i Nowej Zelandii, # 3 w Turcji i # 4 w USA i RPA

Pakiet Business Hospitality dostępny tutaj.
Pakiet Skybox Hospitality dostępny tutaj.
 •  
  Iron Maiden
    4.4 Gwiazdy, od 88 Raporty fanów
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  24.06.14

  Maiden!!! z Monika, 27.08.14
  Koncert super. Iron Maiden w świetnej formie jak zawsze. Slayer i Ghost też nieźle. Świetna atmosfera. Duży plus za efekty wizualne. Oby było więcej takich koncertów. Mam nadzieje że Ironi pojawią się w naszym kraju również w przyszłym roku. Pozdrowienia dla fanów IM.
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  24.06.14

  Wspaniałe widowisko z Bieggan, 10.08.14
  Mój pierwszy koncert i jestem mile zaskoczona. Mimo iż płyty nie widać było wszystkiego koncert niesamowity!! Już czekam na ich następny koncert i mam nadzieję że następne show będzie jeszcze lepsze.
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  24.06.14

  Iron Maiden Poznań z \m/, 27.07.14
  Mój pierwszy koncert i jestem pozytywnie zaskoczony. Organizacja na najwyższym poziomie. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń. Stewardzi bardzo uprzejmi i pomocni. Zero utrudnień i 100 skupienia na muzyce.
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  24.06.14

  Maiden rulez! z Bart, 01.07.14
  Ghost trochę śmieszny, no ale brzmienie mieli całkiem całkiem... Slayer szkoda, że jako support, bo dokładnie tak zagrali (krótko i bez większego show), do tego nagłośnienie jakieś dziwne u nich było, nie było czuć tej siły w ich kawałkach... Ale Maiden... rekompensuje wszystko :] jak zawsze z resztą - Warto nawet było iść dla nich samych... Genialny, rewelacyjny koncert ponad 2h! Jak to ujął Dickinson - będzie niezapomniany :]
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  24.06.14

  SUPER IMPREZA!!! z Joanna, 30.06.14
  Koncert życia. Iron Maiden jak zawsze cudowni. Kto nie był niech żałuje! Mam zastrzeżenia do organizatorów za sposób sprawdzania biletów. Powinny być skanowane a zostały obdarte i uszkodzone. A przecież dla większości to świetna pamiątka. Powinna być także wyznaczona strefa pogo. Dałam za bilet 299 PLN a zostałam brutalnie zepchnięta z extra miejsca. Golden mogłoby być podzielone na droższe (tuż przy scenie) i tańsze miejsca.

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na powyższe wydarzenia dostępny jest FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00