O wykonawcy

Jean-Michel Jarre

Kurtyna w górę: Jean-Michel Jarre na eventim.pl

Jean-Michel Jarre jest bezkonkurencyjnie znany ze swojej widowiskowości, jako jeden z pierwszych artystów na świecie, którzy grali muzykę elektroniczną w takiej formie, jaką znamy dziś. Swymi słynnymi, spektakularnymi koncertami, Jarre pobił światowy rekord Guinnessa, w tym jeden za 2,5 milionową widownię, która zgromadziła się przed panoramą La Défense w Paryżu. Następnie pobił swój własny rekord w Moskwie, gdzie zagrał dla ponad 3,5 miliona ludzie z okazji 850 rocznicy powstania miasta.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Jean-Michel Jarre jest bezkonkurencyjnie znany ze swojej widowiskowości, jako jeden z pierwszych artystów na świecie, którzy grali muzykę elektroniczną w takiej formie, jaką znamy dziś. Swymi słynnymi, spektakularnymi koncertami, Jarre pobił światowy rekord Guinnessa, w tym jeden za 2,5 milionową widownię, która zgromadziła się przed panoramą La D...
Czytaj więcej

 •  
  Jean-Michel Jarre
    4.8 Gwiazdy, od 16 FanReport
 • Łódź - Atlas Arena

  05.11.16

  Wspaniały koncert, idealna organizacja imprezy. z Renata, 17.11.16
  Jarre jak zwykle nie zawiódł. Wszystko idealnie dopracowane, to nie tylko koncert artysty to mega widowisko. Dwie godziny w innym świecie!!!
 • Łódź - Atlas Arena

  05.11.16

  Fantastyczny koncert z Marco, 10.11.16
  Trzeba tam być, żeby tą muzykę poczuć, zobaczyć. Słuchałem nagrań wcześniej, ale dopiero koncert je pokazał. Wizualizacje laserowe, ekrany 3D. To było niesamowite słuchać z zamkniętymi oczami Immortals i Circus granych na żywo. Jarre zaczarował mnie swoją muzyką. Kolejny raz... Jeśli w przyszłym roku jak zapowiedział będzie znowu w Polsce na pewno będę.
 • Łódź - Atlas Arena

  05.11.16

  Super koncert z Bartek, 08.11.16
  Fantastyczny koncert. Niesamowite wizualizacje 3D, lasery i przede wszystkim wspaniała muzyka. Czekam na kolejny koncert.
 • Łódź - Atlas Arena

  05.11.16

  Doskonały koncert! z Quentin, 08.11.16
  Świetna impreza. Jarre w doskonałej formie, pomimo swoich lat. Obserwuję Go prawie od początku kariery i ciagle mnie zachwyca. Minęło już kilka dni, a ja ciągle jestem pod wrażeniem. Utwór z Snowdenem w tle... GENIALNY!!!
 • Łódź - Atlas Arena

  05.11.16

  super z Piotr, 08.11.16
  Pod każdym względem cudownie, oby więcej takich koncertów, dałem się porwać rytmom i skakałem jak gówniarz mimo swoich 52 lat:)))

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00