O wykonawcy

Jean-Michel Jarre

Kurtyna w górę: Jean-Michel Jarre na eventim.pl

Jean-Michel Jarre jest bezkonkurencyjnie znany ze swojej widowiskowości, jako jeden z pierwszych artystów na świecie, którzy grali muzykę elektroniczną w takiej formie, jaką znamy dziś. Swymi słynnymi, spektakularnymi koncertami, Jarre pobił światowy rekord Guinnessa, w tym jeden za 2,5 milionową widownię, która zgromadziła się przed panoramą La Défense w Paryżu. Następnie pobił swój własny rekord w Moskwie, gdzie zagrał dla ponad 3,5 miliona ludzie z okazji 850 rocznicy powstania miasta.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Jean-Michel Jarre jest bezkonkurencyjnie znany ze swojej widowiskowości, jako jeden z pierwszych artystów na świecie, którzy grali muzykę elektroniczną w takiej formie, jaką znamy dziś. Swymi słynnymi, spektakularnymi koncertami, Jarre pobił światowy rekord Guinnessa, w tym jeden za 2,5 milionową widownię, która zgromadziła się przed panoramą La D...
Czytaj więcej

 •  
  Jean-Michel Jarre
    4.8 Gwiazdy, od 20 FanReport
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  09.07.17

  rewelacja z Mario, 10.07.17
  Spelnilo sie moje marzenie, zawsze chcialem zobaczyc i uslyszec artyste na żywo. Mimo solidnego juz wieku artysta tryska energia jak nastolatek. Dokonania muzyczne i wizualne, nie do przekazania, trzeba to zobaczyc na wlasne oczy.
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  09.07.17

  Zjawisko w Krakowie z Mar Ski, 10.07.17
  Niesamowite zjawisko muzyka i obraz na poziomie do którego powinni równać inni. Szkoda że tak szybko się skończyło pomimo 2 godzin czas wyraźnie przyśpieszył.
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  09.07.17

  zaskakująco dobry koncert z Jerzy, 10.07.17
  Podchodziłem do koncertu z obawą, że będą same nowości i może nie będzie to najlepszy koncert... Na szczęście było inaczej... Koncert w super wykonaniu, w super grafice i z dobrym dźwiękiem... Były i nowe i stare kawałki muzyki Jarre w bardzo dobrej aranżacji i wykonaniu. Od wielu lat jeżdżę na koncerty, ale ten był z nich najlepszy. W zakresie obsługi koncertu, dojazdu, parkinu i wyjazdu TAURON ARENA jest na bardzo wysokim poziomie..
 • Gdańsk - ErgoArena

  09.07.17

  Rewelacja z Piotr, 10.07.17
  Na poczatku troche sie martwilem bo za duzo bylo niemuzyki w muzyce. Lubie melodie a tu byla samo umcyk umcyk ;) Ale z czasem coraz lepiej. Nowa muzyka tez swietna. Klasyki byly. Wszystko czego trzeba do dobrej zabawy. Nie wychodzcie od razu bo bisowal dwa razy i to po kilka kawalkow ;)
 • Łódź - Atlas Arena

  05.11.16

  Wspaniały koncert, idealna organizacja imprezy. z Renata, 17.11.16
  Jarre jak zwykle nie zawiódł. Wszystko idealnie dopracowane, to nie tylko koncert artysty to mega widowisko. Dwie godziny w innym świecie!!!

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00