JEAN-MICHEL JARRE POLAND 2017 - Bilety

Live Nation z dumą prezentuje:PO OGROMNYM SUKCESIE ZESZŁOROCZNYCH KONCERTÓW TRASY „ELECTRONICA” W POLSCEJEAN-MICHE...

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

UWAGA:
Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie.

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

WydarzenieMiastaData
JEAN-MICHEL JARRE POLAND 2017GDAŃSK/SOPOT
ERGO ARENA
So, 08.07.17
18:00
 
Bilety od 149,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
JEAN-MICHEL JARRE POLAND 2017KRAKÓW
TAURON Arena Kraków
N, 09.07.17
18:00
 
Bilety od 149,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

Live Nation z dumą prezentuje:

PO OGROMNYM SUKCESIE ZESZŁOROCZNYCH KONCERTÓW TRASY „ELECTRONICA” W POLSCE
JEAN-MICHEL JARRE WRACA NA DWA KONCERTY

8 lipca, ERGO ARENA, GDAŃSK/SOPOT
9 lipca, TAURON Arena Kraków


BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY

W 2016 roku Ojciec Chrzestny Muzyki Elektronicznej, Jean-Michel Jarre, przyjechał do Łodzi i Katowic ze spektakularnym show, które zachwyciło jego fanów. W tym roku będzie można je obejrzeć 8 lipca w ERGO ARENA, GDAŃSK/SOPOT i 9 lipca w TAURON Arenie Kraków.

Jean-Michel Jarre znany jest z oszałamiających efektów wizualnych stosowanych przy użyciu najnowocześniejszych technologii, które obejrzały miliony ludzi na całym świecie. Niezwykłe show to świetna okazja, aby po raz kolejny przeżyć wciągającą, muzyczną podróż z Jarrem prezentującym zarówno zupełnie nową muzykę ze swojego dwuczęściowego albumu “Electronica”, jak i klasyczne utwory z krążków takich jak Oxygene czy Equinoxe.

Jean-Michel Jarre jest bezkonkurencyjnie znany ze swojej widowiskowości, jako jeden z pierwszych artystów na świecie, którzy grali muzykę elektroniczną w takiej formie, jaką znamy dziś. Swymi słynnymi, spektakularnymi koncertami, Jarre pobił światowy rekord Guinnessa, w tym jeden za 2,5 milionową widownię, która zgromadziła się przed panoramą La Défense w Paryżu. Następnie pobił swój własny rekord w Moskwie, gdzie zagrał dla ponad 3,5 miliona ludzie z okazji 850 rocznicy powstania miasta.

Jean-Michel Jarre ze swoją wyjątkową superprodukcją zagra w 2017 roku w Polsce na dwóch koncertach – 8 lipca w ERGO ARENA, GDAŃSK/SOPOT oraz 9 lipca w TAURON Arenie Kraków. Bilety już dostępne.
 •  
  Jean-Michel Jarre
    4.8 Gwiazdy, od 16 FanReport
 • Łódź - Atlas Arena

  05.11.16

  Wspaniały koncert, idealna organizacja imprezy. z Renata, 17.11.16
  Jarre jak zwykle nie zawiódł. Wszystko idealnie dopracowane, to nie tylko koncert artysty to mega widowisko. Dwie godziny w innym świecie!!!
 • Łódź - Atlas Arena

  05.11.16

  Fantastyczny koncert z Marco, 10.11.16
  Trzeba tam być, żeby tą muzykę poczuć, zobaczyć. Słuchałem nagrań wcześniej, ale dopiero koncert je pokazał. Wizualizacje laserowe, ekrany 3D. To było niesamowite słuchać z zamkniętymi oczami Immortals i Circus granych na żywo. Jarre zaczarował mnie swoją muzyką. Kolejny raz... Jeśli w przyszłym roku jak zapowiedział będzie znowu w Polsce na pewno będę.
 • Łódź - Atlas Arena

  05.11.16

  Super koncert z Bartek, 08.11.16
  Fantastyczny koncert. Niesamowite wizualizacje 3D, lasery i przede wszystkim wspaniała muzyka. Czekam na kolejny koncert.
 • Łódź - Atlas Arena

  05.11.16

  Doskonały koncert! z Quentin, 08.11.16
  Świetna impreza. Jarre w doskonałej formie, pomimo swoich lat. Obserwuję Go prawie od początku kariery i ciagle mnie zachwyca. Minęło już kilka dni, a ja ciągle jestem pod wrażeniem. Utwór z Snowdenem w tle... GENIALNY!!!
 • Łódź - Atlas Arena

  05.11.16

  super z Piotr, 08.11.16
  Pod każdym względem cudownie, oby więcej takich koncertów, dałem się porwać rytmom i skakałem jak gówniarz mimo swoich 52 lat:)))

O tym artyscie

Biografia artysty

Jean-Michel Jarre jest bezkonkurencyjnie znany ze swojej widowiskowości, jako jeden z pierwszych artystów na świecie, którzy grali muzykę elektroniczną w takiej formie, jaką znamy dziś. Swymi słynnymi, spektakularnymi koncertami, Jarre pobił światowy rekord Guinnessa, w tym jeden za 2,5 milionową widownię, która zgromadziła się przed panoramą La D...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na powyższe wydarzenia dostępny jest FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00