Jezioro łabędzie Royal Russian Ballet - Bilety

Jezioro łabędzie Royal Russian Ballet - Bilety

„Jezioro łabędzie" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabęd...

Więcej ...

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Jezioro łabędzie Royal Russian BalletLUBLIN
Centrum Spotkania Kultur
N, 26.11.17
19:00
 
Bilety od 90,00 PLN
Bilety
Jezioro łabędzie Royal Russian BalletRZESZÓW
Filharmonia Podkarpacka im. A Malawskiego
Pn, 27.11.17
19:00
 
Bilety od 130,00 PLN
Bilety
Jezioro łabędzie Royal Russian BalletBEŁCHATÓW
Miejskie Centrum Kultury Giganci Mocy
Pt, 01.12.17
19:00
 
Bilety od 80,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 3 z 3

Informacje na temat wydarzenia

„Jezioro łabędzie" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata.
Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia, opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu, ale przede wszystkim o potędze miłości.
Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów - Piotra Czajkowskiego, wprowadzą każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.

Royal Russian Ballet to zespół powstały w Charkowie w 2007 roku, złożony z artystów rosyjskich i ukraińskich, szturmem zdobywa sceny baletowe całego świata i prestiżowe, międzynarodowe nagrody. Kierownictwo artystyczne zespołu sprawują dwie wspaniałe osobowości: Mikhail Bezzubikov – solista Bolshoi Ballet, który ukończył słynną rosyjską szkołę choreografii w Perm i w uznaniu wielu zasług otrzymał tytuł Honorowego Artysty Rosji; Anatoliy Kazatskiy – manager zespołu, tancerz i choreograf, m.in. zwycięzca Międzynarodowego Konkursu „Serge Lifar 2002”.
Zachwycające kostiumy, piękna scenografia, a przede wszystkim młodzieńcza pasja i perfekcja w wykonaniu sprawiają, że grono wielbicieli Royal Russian Ballet stale rośnie. Zespół złożony z młodych artystów kontynuujących tradycje słynnej rosyjskiej szkoły baletowej oczarował już publiczność wielu krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.
 •  
  Jezioro łabędzie
    5 Gwiazdy, od 2 FanReport
 • Bydgoszcz - Opera Nova

  13.03.17

  Piekne, byłem urzeczony z Serron75, 21.03.17
  Widziałem te przedstawienie 2 lata wcześniej w hali widowiskowej w Gdyni. Bez porównania. Jednak sala operowa to lepsze miejsce dla opery. A solistka urzekająca. Polecam tym co jeszcze nie widzieli.
 • Kraków - ICE Kraków Congress Centre

  17.12.16

  Znakomity spektakl z Grzegorz, 19.12.16
  Znakomity spektakl. Wspaniały balet. Wielkie techniczne umiejętności tancerzy i tancerek. Muzykę, mimo że mechaniczną bardzo dobrze się słuchało. Polecam każdemu do obejrzenia.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00