JUSTIN TIMBERLAKE - Bilety

Justin Timberlake podczas swojej światowej trasy koncertowej wystąpi w Polsce na Stadionie PGE Arena w Gdańsku, 1...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Callcenter +48 22 591 83 83* Pon.-Pt.: 10:00 - 18:00
Kup bilety
WydarzenieMiastaData
GDAŃSK
PGE Arena
Wt, 19.08.14
20:00
 
Bilety od 250,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Justin Timberlake podczas swojej światowej trasy koncertowej wystąpi w Polsce na Stadionie PGE Arena w Gdańsku, 19 sierpnia 2014 roku, Po dominacji na światowych listach przebojów w 2013 roku ze swoim najlepiej sprzedającym się albumem The 20/20 Experience oraz The 20/20 Experience – 2 of 2, Timberlake zaserwuje swoim fanom elektryzujący koncert w ramach światowej trasy.

O tym artyscie

Biografia artysty

Justin Timberlake swoją karierę zaczynał w programie Mickey Mouse Club, gdzie występował wspólnie między innymi z Britney Spears i Cristiną Aguilerą. W tym programie poznał także JC Chaseza, z którym założył boysband 'N Sync. Po sześciu latach współpracy z zespołem, Justin Timberlake zdecydował się na solową karierę.W 2002 roku wydał swój pierwszy ...
Czytaj więcej

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na powyższe wydarzenia dostępny jest FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter: