Kabaret Smile - Bilety

Kabaret Smile - Bilety

Kabaret Smile wywodzący się z Lublina tworzą trzej Panowie: Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski oraz Paweł Szwajgier. Swoimi skeczami bawią widzów od 2003 roku a w swoim dorobku artystycznym pos...

Więcej ...

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Kabaret Smile - Wrocławska premiera nowego program...WROCŁAW
Sala Audytoryjna w WCK
Cz, 30.11.17
20:00
 
Bilety od 65,00 PLN
Bilety
Kabaret Smile - Premiera Nowego ProgramuWARSZAWA
Teatr Palladium
N, 08.04.18
17:00
 
Bilety od 72,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

Kabaret Smile wywodzący się z Lublina tworzą trzej Panowie: Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski oraz Paweł Szwajgier. Swoimi skeczami bawią widzów od 2003 roku a w swoim dorobku artystycznym posiadają mnóstwo nagród, w tym wiele nagród publiczności.

Skecze i piosenki Kabaretu Smile odnoszą się głównie do absurdów życia codziennego. Dzięki wykreowaniu charakterystycznych postaci tworzą przezabawne historie, które z łatwością zapadają widzom w pamięć. Piosenki autorstwa Kabaretu Smile są niezaprzeczalnie bezkonkurencyjne.

Artyści podczas występów na żywo wchodzą w interakcje z publicznością, dlatego każdy ich występ jest szczególny, wyjątkowy i niepowtarzalny.

Kto raz obejrzy występ Kabaretu Smile - nie będzie mógł doczekać się kolejnego spotkania.
 •  
  Kabaret Smile
    5 Gwiazdy, od 1 FanReport
 • WARSZAWA - Palladium

  05.12.16

  Super Impreza z Krzysztof i Aga, 05.12.16
  Wczoraj występ Panów z Kabaretu Smile spowodował u mnie i mojej narzeczonej ból szczęk ponieważ 2 godziny pękaliśmy ze śmiechu. Lubię ich od zawsze, ale to co wyrabiali na żywo jest nie do opisania, a smile nie schodził z ust jeszcze w drodze do domu. Szkoda, że nie można ich oglądać częściej. Dawno się tak nie uśmiałem. Polecam wszystkim następne występy chociaż ja swoje bilety kupiłem w kwietniu więc mała szansa się wbić ;-)

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00