KAROL. Musical o życiu Jana Pawła II ŁÓDŹ - Bilety

Pt, 20.10.17, 19:00 Atlas Arena
Bandurskiego 7, 94-020 ŁÓDŹ

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

detailb.teaser.ticketPrice.p.orderTickets

Info

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Wybór najlepszych miejsc

Wybierz cenę - my wybierzemy najlepsze dostępne miejsca.

KAROL. Musical o życiu Jana Pawła II, Atlas Arena, 20.10.17
Zamknij widok pełnoekranowy
KategoriaOpisCenaIlość 
1 Miejsce siedząceBilet Normalny
 
Odwołane
 
2 Miejsce siedząceBilet Normalny
 
Odwołane
 
3 Miejsce siedząceBilet Normalny
 
Odwołane
 
4 Miejsce siedząceBilet Normalny
 
Odwołane
 
5 Miejsce siedząceBilet Normalny
 
Odwołane
 
6 Miejsce siedząceBilet Normalny
 
Odwołane
 
Witamy w
Atlas Arena
dowolnym wyborze miejsca
 
 

Informacje na temat wydarzenia

Musical „Karol” o życiu Jana Pawła II

Po wielkim sukcesie premiery Musicalu „Karol” w Krakowie (owacja na stojąco 9 tys. widzów), spektakl o życiu Św. Jana Pawła II wystawiony zostanie w Łodzi (20 października 2017) i Gdańsku (12 listopada 2017). Zapraszamy na wspaniałe widowisko muzyczne, taneczne i wokalne z udziałem Anny Wyszkoni, Agnieszki Kaczorowskiej, Edyty Geppert, Piotra Cugowskiego, Wojciecha Cugowskiego, Jacka Kawalca i wielu innych znakomitych artystów. Spektakl stworzony został na podstawie biografii Karola Wojtyły oraz spisanych przez współpracowników Papieża niezliczonych anegdot i zabawnych historii z czasów jego pontyfikatu. Połączenie multimedialnej scenografii, świateł, tańca, nowoczesnej muzyki i wyśmienitej gry aktorskiej przeniesie widza w magiczny świat życia i dzieła Jana Pawła II. Więcej o musicalu na stronie www.musical-karol.pl

Blisko 40 wokalistów, aktorów i tancerzy. 60 statystów. 3 tiry dekoracji, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimedialnych. Blisko 200 osób pracujących przy produkcji i realizacji spektaklu. Te liczby najlepiej świadczą o rozmachu, z jakim przygotowywane zostało widowisko „Karol”. Premiera spektaklu w Krakowie nagrodzona została przez publiczność owacjami na stojąco, a po spektaklu ukazało się kilkadziesiąt entuzjastycznych recenzji musicalu. Przyszedł czas, aby musical o Papieżu zaprezentować widzom z Łodzi i Gdańska.

Musical „Karol” to spektakl utrzymany w konwencji muzyki współczesnej. Reżyserem widowiska jest Krzysztof Korwin-Piotrowski, wieloletni kierownik artystyczny Gliwickiego Teatru Muzycznego, jednej z najlepszych scen musicalowych w Polsce. Muzykę do musicalu napisał Filip Siejka, warszawski kompozytor, autor przebojów takich artystów jak Patrycja Markowska, Natalia Kukulska, Michał Bajor, Zbigniew Wodecki czy zespołów Perfect i Feel. Za stronę wokalną „Karola” odpowiada z kolei Katarzyna „Puma” Piasecka - piosenkarka, pianistka, kompozytorka, stypendystka Berklee College of Music w Bostonie w Stanach Zjednoczonych.

„Karol” to spektakl, jakiego w naszym kraju dotąd nie było. Pierwszy polski musical poświęcony życiu Jana Pawła II skupi na scenie gwiazdy muzyki oraz artystów najlepszych scen teatralnych i musicalowych Warszawy, Małopolski i Śląska.

Musical „Karol” to połączenie znakomitej, współczesnej muzyki, spektakularnej choreografii i widowiskowych multimediów. Za pomocą takich środków wyrazu opowiemy o życiu Karola Wojtyły, od czasów jego dzieciństwa do śmierci 2 kwietnia 2005 roku. Przedstawiana przez nas historia bywa zabawna, pogodna i pełna ciepła, ale bywa też dramatyczna, wzruszająca, nostalgiczna, chwytająca za serce. Tak jak biografia Jana Pawła II, fabuła musicalu pełna jest zaskakujących zwrotów akcji i nieoczekiwanych zdarzeń, które sprawiają, że ponad dwugodzinny spektakl trzyma widza w napięciu od początku do końca. Musical daje wiele okazji, by śmiać się do rozpuku, ale i płakać ze wzruszenia.
 •  
  KAROL. Musical o życiu Jana Pawła II
    4.6 Gwiazdy, od 8 FanReport
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  25.02.17

  REWELACJA z Adam, 05.04.17
  NIESAMOWITE WYDARZENIE, KTÓRE WARTO OBEJRZEĆ BYŁEM, WIDZIAŁEM, ZDECYDOWANIE POLECAM!!!! Jedyne co było kiepskie to publika, która nie potrafiła na koniec nagrodzić aktorów brawami na stojąco...
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  25.02.17

  Coś wspaniałego z Przemek, 27.02.17
  Zachwycające widowisko. Warte obejrzenia. Świetna gra zaproszonych gwiazd i aktorów. Generalnie niezapomniane wrażenia i świetnie pokazane życie Karola Wojtyły.
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  25.02.17

  Wspaniale, cudownie, nie zapomnę z Katzarzyna, 27.02.17
  Wspaniałe widowisko, dzieło nie do zapomnienia, muzyka różna rock, pop, ballady no mozaika, wspaniale jadę jeszcze raz!!!!!!
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  25.02.17

  Musical z s. Marta, 27.02.17
  Polecam każdemu. Atmosfera niezapomniana. Gra aktorów, tancerzy na najwyższym poziomie. Warte wykonanej pracy i oby jak najwięcej takich wydarzeń:):)
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  25.02.17

  Jakie przedstawienie z Leszek, 26.02.17
  Byłem zaskoczony tak wspaniałym Musicalem jakie widziałem. Tak wszystko dograne, te efekty świetlne i Ci wspaniali wykonawcy. Dobry pomysł na wspomnienia o tak wielkim Polaku jakim jest św.Jan Paweł II.

O tym artyscie

Biografia artysty

„Karol” to wielkie widowisko muzyczne, taneczne i wokalne z udziałem Anny Wyszkoni, Piotra Cugowskiego, Wojciecha Cugowskiego i wielu innych znakomitych artystów! Spektakl stworzony został na podstawie biografii Karola Wojtyły oraz spisanych przez współpracowników Papieża niezliczonych anegdot i zabawnych historii z czasów jego pontyfikatu. Połącz...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na to wydarzenia dostępny jest FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00