Kasia Kowalska akustycznie - Bilety

Kasia Kowalska akustycznie - Bilety

KASIA KOWALSKA Akustycznie Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich artystek. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym:...

Więcej ...

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Kasia Kowalska akustycznieSZCZECIN
Filharmonia Szczecin
N, 22.10.17
19:00
 
Bilety od 95,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Kasia Kowalska akustyczniePOZNAŃ
Aula UAM
Pn, 27.11.17
19:00
 
Bilety od 70,00 PLN
Bilety
Kasia Kowalska akustycznieŁÓDŹ
Klub Wytwórnia
Wt, 28.11.17
19:00
 
Bilety od 60,00 PLN
Bilety
1 - 3 z 3

Informacje na temat wydarzenia

KASIA KOWALSKA Akustycznie

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich artystek. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Autorka wielu przebojów: "Prowadź mnie", "A to co mam", "Wyznanie", "Coś optymistycznego", "Wyrzuć ten gniew", "Spowiedź", "Antidotum", "To co dobre", "Być tak blisko", "Co może przynieść nowy dzień". Obecna na scenie muzycznej już 23 lata.

Choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niecodzienna wrażliwość na dźwięk, miłość do muzyki i pasja z jaką je wykonuje.

Aktualnie Kasia Kowalska pracuje nad nowa płytą, która ukaże się jesienią 2017 roku. Zapraszamy na koncerty Kasi Kowalskiej. W wyjątkowej, akustycznej odsłonie usłyszymy niezapomniane przeboje.
 •  
  Kasia Kowalska
    5 Gwiazdy, od 4 FanReport
 • POZNAŃ - Klub Eskulap

  24.04.15

  Kasia Kowalska - XX-lecie Gemini z Megi, 27.04.15
  Koncert był przedoskonały! Wspaniały powrót do przeszłości + kilka nowości. Znane utwory w odświeżonych wersjach bardzo przypadły mi do gustu. Kasia, perfekcjonistka pod każdym względem! To była prawdziwa muzyczna uczta! Polecam!
 • Poznań - Esculap

  24.04.15

  Kasia Kowalska/ Esculap z Magda, 25.04.15
  Kasia jak zawsze profesjonalna, ciepła cudowna, klub mały więc można było znaleźć dobrą miejscówkę. Dźwięk, wokal niemalże jak z płyty, niektóre utwory w nowych bardziej rockowych aranżacjach, co bardzo mi się podobało. Niestety muszę iść na kolejny bo ze względu na ograniczony czas nie udało się usłyszeć mojego ukochanego utworu - Ból ale na Kasię w Poznaniu pójdę zawsze!!!!!!
 • Poznań - Esculap

  24.04.15

  Niesamowite spotkanie! z Joanna, 25.04.15
  Kasia była, jest i będzie najlepsza! To był fantastyczny muzyczny powrót do nastoletnich lat :-) Kasia ma w sobie dziewczęcość i kokieteryjność. Muzyka łączy pokolenia !
 • Sopot - Klub Scena

  15.11.13

  Cudowny koncert, ale... z Beata, 17.11.13
  Kasia jest niezwykłą kobietą, drobinką z wielką mocą i wspaniałym głosem. Uwielbiam jej słuchać, przeżywać razem z nią te słowa i czuć mocno te emocje. Zawiedli jednak niektórzy ludzie...zbyt pijani, a może naćpani. Głośne rozmowy przy scenie w trakcie występu....skandal. Czułam wstyd za nich i wściekłość. Ochrona była chyba głucha, a może to norma w tym klubie...

O tym artyscie

Biografia artysty

Karierę rozpoczęła w zespole Evergreen założonym przez Roberta Amiriana. Potem współpracowała z zespołami Human, Fatum, Piersi, Hetman czy Talking Pictures, z którym nagrała płytę. Podczas koncertu w warszawskim klubie Stodoła w 1993 zauważyła ją Katarzyna Kanclerz z Izabelin Studio. 12 września 1994 ukazała się debiutancka płyta Kasi Kowalskiej z...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00