O wykonawcy

Kayah

Kurtyna w górę: Kayah na eventim.pl

Swój debiutancki utwór, „Córeczko”, wydała w 1988 roku, a przełomowym momentem w jej karierze było wydanie pierwszego autorskiego albumu zatytułowanego Kamień z 1995 roku. Największą popularność przyniosły wokalistce utwory „Testosteron”, „Fleciki”, „Supermenka”, „Na językach” oraz „Śpij kochanie, śpij” i „Prawy do lewego”, promujące album studyjny Kayah i Bregović, nagrany z Goranem Bregoviciem w 1999 roku. Jej ostatni solowy album studyjny, Transoriental Orchestra, został wydany w listopadzie 2013 roku.

Tekst z Wikipedii

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Swój debiutancki utwór, „Córeczko”, wydała w 1988 roku, a przełomowym momentem w jej karierze było wydanie pierwszego autorskiego albumu zatytułowanego Kamień z 1995 roku. Największą popularność przyniosły wokalistce utwory „Testosteron”, „Fleciki”, „Supermenka”, „Na językach” oraz „Śpij kochanie, śpij” i „Prawy do lewego”, promujące album studyjny...
Czytaj więcej

 •  
  Kayah
    4.7 Gwiazdy, od 3 FanReport
 • Wrocław - Hala Orbita

  19.09.17

  PRZE!PRZE!PRZE!PRZE-PIĘKNE WYDARZENIE! z Kaja, 20.09.17
  Piękny, porywający koncert! Pełen radości, flow,uśmiechu i śmiechu! Artyści wspaniali! Mimo słabej akustyki ... i dźwięku , której winą można obarczyć tylko i wyłącznie miejsce koncertu Kayah pokazała na co ją stać! rewelacja!
 • WARSZAWA - Teatr Roma

  09.05.16

  Wspaniała impreza z szc, 10.05.16
  Kayah dała z siebie wszystko!!! Wspaniali muzycy!!! Wspaniała oprawa!!! Bonus Igor Herbut!!! Ekskluzywny koncert!!!
 • Kraków - Hala Wisły

  21.09.17

  Kayah & Bregović - Kraków z Madd, 24.09.17
  Koncert rewelacja. Kayah jak zwykle pełna energii i charyzmy, powala dźwiękiem.Super. Niestety, nie mogę dać całej puli gwiazdek. Nie mogę udawać, że nic się nie stało. Koncert zaczął się o 20 (wcześniej support), a ja zostałam wpuszczona do środka dopiero kilkanaście minut przed 21. Kilkadziesiąt minut stania w kolejce, w rzęsistym deszczu. Kolejka przesuwała się bardzo, ale to bardzo wolno. W pewnym momencie przyspieszono sprawdzanie ludzi i w ciągu kilku minut kilkudziesięciometrowe kolejki zniknęły, czyli dało się! Niestety dużo osób wcześniej zrezygnowało z czekania. Ewidentnie coś nie tak z organizacją.

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00