Lady Pank - Bilety

Po sukcesie ogólnopolskiej, akustycznej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności, zespół Lady Pank wraca d...

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Lady PankWARSZAWA
Klub Stodoła
So, 02.12.17
20:30
 
Bilety od 57,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Po sukcesie ogólnopolskiej, akustycznej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności, zespół Lady Pank wraca do Stodoły, tym razem w tradycyjnym, rockowym wydaniu! Już 2 grudnia legendarna grupa zagra przed warszawską publicznością swoje największe przeboje. Niepowtarzalne brzmienie gitary Jana Borysewicza i charyzmatyczny wokal Janusza Panasewicza bez wątpienia zagwarantują fanom solidną dawkę rock’n’rolla!

W trakcie 35-letniej kariery scenicznej zespół Lady Pank nagrał ponad 20 płyt i dziesiątki przebojów, takich jak „Mniej niż zero”, „Wciąż bardziej obcy”, „Zostawcie Titanica”, czy „Kryzysowa narzeczona”. Filarami grupy od początku są Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz. Od 2004 roku szeregi formacji zasilają także: Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz. Najnowszy krążek formacji, zatytułowany "Miłość i władza" został wydany w kwietniu 2016. Na październik jest zapowiadany kolejny album pt. „Zimowe graffiti 2”.

Pod koniec marca 2017 zespół wyruszył w akustyczną trasę koncertową, w trakcie której zagrał 11 koncertów w 10 polskich miastach. Występy „bez prądu” cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów. Wielu z nich z pewnością nie może się już jednak doczekać koncertu ekipy Jana Borysewicza oraz Janusza Panasewicza w tradycyjnej, rock’n’rollowej oprawie. Na taki występ już 2 grudnia będą mogli liczyć wszyscy fani, którzy odwiedzą Stodołę! ZAPRASZAMY
 •  
  Lady Pank
    4.8 Gwiazdy, od 22 FanReport
 • KRAKÓW - Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego

  09.04.17

  Cudownie jak zawsze z LP z misiaaaaaaaaa, 30.04.17
  Koncert akustyczny pozwolil na odkrycie Lady Pank na nowo. Swietne znane i mniej znane szerokiej publicznosci przeboje plus rewelacyja akustyka sali. Daje ocene 6. Niezapomniane wrazenia.
 • ŁÓDŹ - Klub Wytwórnia

  23.04.17

  Lady Pank - akustycznie z Przemysław, 24.04.17
  Organizacja koncertu na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalna i szybka obsługa, kulturalna ochrona Klubu. Sam koncert przystępny. Set lista nie odbiegała niczym od ustalonej dla tej trasy koncertowej, co może pozostawiać lekki niedosyt i poczucie, że wszystkie miejscowości na trasie zostały potraktowane tak samo. Niemniej, miłą niespodziankę stanowiły takie kawałki jak raport z N czy rozbitkowie. Akustyka i nagłośnienie bardzo dobre, choć wokal chwilami ginął wśród gitar, albo był w ogóle niesłyszalny przy mocniejszych partiach perkusji. Borysewicz zaliczył dwie wpadki w riffach. Panasewicz nieco więcej, bo albo zaczynał od drugiej zwrotki, albo - ku wielkiemu zdziwieniu zespołu - skrócił sekcje instrumentalną. Jedyny poważny minus, to kontakt z publicznością. Samo hej Łódź i do zobaczenia Łódź to trochę mało, jak na zespół, który wychował kilka pokoleń Polaków.
 • POZNAŃ - Sala Ziemi MTP Poznań

  20.04.17

  Naga muzyka w doskonałym wydaniu. z Paulina, 23.04.17
  Do Poznania przyleciałam raptem na kilka dni, to absolutny zbieg okoliczności, że chłopaki akurat w tym samym czasie tu grali. Dobra muza zawsze obroni się sama, nie potrzebuje wielkiego show, stąd akustyczne koncerty uwielbiam. Ta nagość była pięknym, estetycznym przeżyciem. Ferteklap okazał się strzałem w 10, bluesowo- jazzowe nutki smakowały niczym chilli w gorącej czekoladzie, dodały pikanterii przy genialnych zmianach tempa. Zawsze tam, gdzie Ty w nowej aranżacji- super. To wspomnienie zabiorę ze sobą do domu, do Anglii. Następnym razem, a ten być musi, poproszę bardziej kameralnie. Jakieś cudowne miejsce, które domknie całość.

O tym artyscie

Biografia artysty

Zespół Lady Pank został założony pod koniec 1981 przez gitarzystę i kompozytora Jana Borysewicza oraz autora tekstów Andrzeja Mogielnickiego. Pierwszy utwór „Mała Lady Punk” Jan Borysewicz nagrał razem z Wojciechem Bruślikiem i Andrzejem Dylewskim podczas sesji nagraniowej płyty „Układy” Izabeli Trojanowskiej w grudniu 1981 w krakowskim studio Teat...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00