O wykonawcy

Scorpions

Kurtyna w górę: Scorpions na eventim.pl

Zespół hardrockowy założony 12 listopada 1965 roku w Hanowerze (Niemcy). Od momentu założenia zespołu, ich muzyka wahała się od hard rocka do heavy metalu. Trzon zespołu stanowią założyciel grupy, gitarzysta Rudolf Schenker oraz wokalista Klaus Meine.

Zespół znany jest z utworu „Rock You Like a Hurricane”, będącego w latach 80. hymnem zespołu, a także z wielu singli takich jak „Send Me an Angel”, „Still Loving You” czy „Wind of Change”.

Zespół notowany był na 46. miejscu VH1's Greatest Artists of Hard Rock, a utwór „Rock You Like a Hurricane” na 18. miejscu VH1's list of the 100 Greatest Hard Rock Songs.

Scorpions są jednym z najlepiej sprzedających się zespołów wszech czasów, z wynikiem ponad 75 milionów sprzedanych płyt na całym świecie.

Tekst z Wikipedii

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Zespół hardrockowy założony 12 listopada 1965 roku w Hanowerze (Niemcy). Od momentu założenia zespołu, ich muzyka wahała się od hard rocka do heavy metalu. Trzon zespołu stanowią założyciel grupy, gitarzysta Rudolf Schenker oraz wokalista Klaus Meine. Zespół znany jest z utworu „Rock You Like a Hurricane”, będącego w latach 80. hymnem zespołu, a t...
Czytaj więcej

 •  
  Scorpions
    4.7 Gwiazdy, od 37 FanReport
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  04.03.16

  Impreza ktora zrobila wrazenie z ANDRZEJ, 21.03.16
  Koncert ktory odbyl sie w pieknej Tauron ARENIE KRAKOW zrobil pozytywne wrazenie. Klasa muzykow sama w sobie, bardzo dobre naglosnienie.
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  04.03.16

  KONCERT SCORPIONS z SPIDER, 09.03.16
  Koncert super, panowie nie pierwszej młodości, a dają radę :) No i nasz Paweł... WOW! Flaga też robiła wrażenie...
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  04.03.16

  Koncert Scorpions z Paweł, 07.03.16
  Świetny koncert - wyszliśmy zachwyceni! Jesteśmy zachwyceni zarówno samym koncertem (starsi panowie są w wyśmienitej formie!) jak i obiektem i organizacją imprezy. Na hali jest naprawdę dobra akustyka - wszystko dobrze i czysto słychać, mieliśmy miejsca na trybunach premium więc było wszystko doskonale widać... ale przyznaję, serce wyrywało się na płytę! Scorpions grali bez supportu, więc sami musieli rozruszać widownię... co im się doskonale udało - bisy były już praktycznie na stojąco - cała hala podskakiwała, w tym też trybuny... Przez włączone flashe smartfonów hala wyglądała jakby rozpościerało się nad nami niebo usłane gwiazdami... chłopaki szaleli na scenie, często komunikując się z widownią... po prostu niezapomniane wrażenia!

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00