O wykonawcy

Scorpions

Kurtyna w górę: Scorpions na eventim.pl

Zespół hardrockowy założony 12 listopada 1965 roku w Hanowerze (Niemcy). Od momentu założenia zespołu, ich muzyka wahała się od hard rocka do heavy metalu. Trzon zespołu stanowią założyciel grupy, gitarzysta Rudolf Schenker oraz wokalista Klaus Meine.

Zespół znany jest z utworu „Rock You Like a Hurricane”, będącego w latach 80. hymnem zespołu, a także z wielu singli takich jak „Send Me an Angel”, „Still Loving You” czy „Wind of Change”.

Zespół notowany był na 46. miejscu VH1's Greatest Artists of Hard Rock, a utwór „Rock You Like a Hurricane” na 18. miejscu VH1's list of the 100 Greatest Hard Rock Songs.

Scorpions są jednym z najlepiej sprzedających się zespołów wszech czasów, z wynikiem ponad 75 milionów sprzedanych płyt na całym świecie.

Tekst z Wikipedii

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Zespół hardrockowy założony 12 listopada 1965 roku w Hanowerze (Niemcy). Od momentu założenia zespołu, ich muzyka wahała się od hard rocka do heavy metalu. Trzon zespołu stanowią założyciel grupy, gitarzysta Rudolf Schenker oraz wokalista Klaus Meine. Zespół znany jest z utworu „Rock You Like a Hurricane”, będącego w latach 80. hymnem zespołu, a t...
Czytaj więcej

 •  
  Scorpions
    4.7 Gwiazdy, od 37 FanReport
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  04.03.16

  Koncert Scorpions z Paweł, 07.03.16
  Świetny koncert - wyszliśmy zachwyceni! Jesteśmy zachwyceni zarówno samym koncertem (starsi panowie są w wyśmienitej formie!) jak i obiektem i organizacją imprezy. Na hali jest naprawdę dobra akustyka - wszystko dobrze i czysto słychać, mieliśmy miejsca na trybunach premium więc było wszystko doskonale widać... ale przyznaję, serce wyrywało się na płytę! Scorpions grali bez supportu, więc sami musieli rozruszać widownię... co im się doskonale udało - bisy były już praktycznie na stojąco - cała hala podskakiwała, w tym też trybuny... Przez włączone flashe smartfonów hala wyglądała jakby rozpościerało się nad nami niebo usłane gwiazdami... chłopaki szaleli na scenie, często komunikując się z widownią... po prostu niezapomniane wrażenia!
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  04.03.16

  super impreza z marek, 06.03.16
  Wspaniały i niepowtarzalny koncert,przeżycie nie do opisania,to trzeba zobaczyć,polecam wszystkim fanom i dziękuję organizatorom.Polecam dziękuję i pozdrawiam.
 • Łódź - Atlas Arena

  09.05.15

  Rock you like a hurricane! z Maciej, 04.02.16
  Trudno ubrać w słowa odczucia po uczestnictwie w show zrobionym z tak ogromnym rozmachem. Sam widok sceny jeszcze przed rozpoczęciem koncertu przytłaczał widza stojącego na przeciw. Perkusja znajdująca się na wysokości oraz ogromnych rozmiarów telebimy prezentujące wizualizacje w trakcie wykonywanych utworów, zapierały dech w piersiach. Głos Klausa sprawiał, iż całe ciało przeszywały ciarki. Niezwykłe popisy Jamesa Kottaka na perkusji sprawiły, iż przez kolejne dwa dni nic nie słyszałem na prawe ucho. Momenty ciężkich brzmień, przeplatały się z dźwiękiem wzruszających ballad. Były też piękne podziękowania po polsku od Pawła Mąciwody i polska flaga z którą paradowali po scenie artyści. A o występie zawsze będzie przypominała pałeczka leżąca na półce w pokoju, którą rzucił w moją stronę sam Klaus.
 • Łódź - Atlas Arena

  09.05.15

  Od maja nie zeszły emocje !!! z FANodDziecka, 12.12.15
  Niesamowite przezycie zobaczyc Ich na żywo. Scorpions to marka sama w sobie :) Grzechem by było opuscic następny koncert w Krakowie.
 • Łódź - Atlas Arena

  09.05.15

  Super koncert :) z Meg, 28.11.15
  Starsi Panowie a dali czadu , koncert rewelacja, atmosfera, muza, publiczność. Kontakt artystów z nami bardzo ok, brak spóźnienia, klasa sama w sobie !!

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00