O wykonawcy

Maroon 5

Kurtyna w górę: Maroon 5 na eventim.pl

Zespół powstał w latach 90. i działał jako Kara's Flowers. W 2002 roku muzycy zmienili nazwę na Maroon 5 i wydali swój pierwszy album, Songs About Jane, który promowali podczas trasy koncertowej po USA. Maroon 5 współpracowało m.in. z Robem Thomasem, Kanye Westem oraz wystąpiło podczas wielkiego koncertu Live 8 w 2005 roku w Filadelfii.

Grupa jest znana przede wszystkim z takich przebojów, jak: "Harder to Breathe", "This Love", "She Will Be Loved", "Sunday Morning", "Makes Me Wonder", "Misery", "Moves Like Jagger", "Payphone", "One More Night", "This Summer’s Gonna Hurt like a Motherfucker", "Sugar", czy "Daylight"

Wydany w 2002 roku album Songs About Jane nie odniósł początkowo wielkiego sukcesu, ale dzięki singlowi "This Love" muzycy zostali zauważeni przez większą publiczność. Album osiągnął status złotej, platynowej i podwójnej platyny. Zespół w 2005 roku wydał Live – Friday the 13th, na której znalazł się ostatni koncert, który odbył się 13 maja w Santa Barbara w Kalifornii. z ich długiej trasy koncertowej.

We wrześniu 2006 roku zespół z powodu nieuleczalnej kontuzji ręki opuścił Ryan Dusick – perkusista i został zastąpiony przez Matta Flynna.

Po długiej przerwie zespół powrócił w maju 2007 wydając krążek It Won't Be Soon Before Long, na której znalazły się bardziej odważne piosenki niż na poprzednim. Pierwszy singel "Makes Me Wonder" osiągnął 1 miejsce w Billboard 200 i sprzedał się w 429,484 kopii.

Tekst z Wikipedii

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Zespół powstał w latach 90. i działał jako Kara's Flowers. W 2002 roku muzycy zmienili nazwę na Maroon 5 i wydali swój pierwszy album, Songs About Jane, który promowali podczas trasy koncertowej po USA. Maroon 5 współpracowało m.in. z Robem Thomasem, Kanye Westem oraz wystąpiło podczas wielkiego koncertu Live 8 w 2005 roku w Filadelfii. Grupa jest...
Czytaj więcej

 •  
  Maroon 5
    5 Gwiazdy, od 3 FanReport
 • Kraków - TAURON Arena Kraków

  01.06.16

  Klasowe wydarzenie z KGM, 09.06.16
  Bilety na koncert nie były tanie, ale za takie wspomnienia warto zapłacić. Koncert najwyższej klasy - przygotowany przez grupę bardzo profesjonalnie już od wstępu, gdzie mega wrażenie robił Animals (światła, odgłosy dzikich zwierząt). Nie taki tam koncert tylko performance - nawet przejścia między kawałkami wypełnione muzyką, tak żeby nie nudzić się ani przez chwilę (na pierwsze słowa przywitania od Adama trzeba było trochę poczekać). Arena również robi wrażenie - ogromna, wypełniona po brzegi, a mimo to przyjemny chłodek klimatyzacji - brawo projektant/wykonawca. Jedyne, co przeszkadzało, to niewielkie problemy z akustyką, ale jak na zamkniętą halę i poziom głośności, to raczej nie do wyeliminowania.
 • Kraków - TAURON Arena Kraków

  01.06.16

  Wspaniały koncert z 40dziestka, 02.06.16
  Koncert wspaniały, mimo, że widoczność była zerowa. Stojąc na środku płyty nie widziałam sceny, bo po pierwsze jestem średniego wzrostu, po drugie (wiem, ze to śmieszne) scena jest wg mnie za nisko, a po trzecie ludzie zamiast oglądać to nagrywają wszystko na telefonach i zasłaniają innym. Ale zespół pierwsza klasa:)
 • Kraków - TAURON Arena Kraków

  01.06.16

  niesamowita energia!!! z Ewelina, 02.06.16
  Energetyczny i bardzo dynamiczny koncert. Super oprawa świetlna - lasery. Dobre nagłośnienie hali. Chłopaki z zespołu dali niesamowitą moc dla widowni, było to czuć bardzo dobrze. Sprawna organizacja wejścia i wyjścia z obiektu.

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00