O wykonawcy

Moscow City Ballet

Kurtyna w górę: Moscow City Ballet na eventim.pl

Stało się tradycją, że gdy pierwszy śnieg przyprósza gałęzie drzew, a wieczory robią się coraz dłuższe, Polskę odwiedza grupa założona przez wybitnego choreografa Victora Smirnova-Golovanova – MOSCOW CITY BALLET. Zespół tancerzy klasycznych, cieszący się uznaniem na całym świecie, również w tym roku zaprezentuje aż trzy wspaniałe spektakle, w tym Jezioro Łabędzie. Jest to opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o potędze miłości i uczuciu przekraczającym granice życia i śmierci.

Charakterystyczne dla występów Moscow City Ballet są olśniewające kostiumy, imponująca choreografia, magia świateł i urzekająca scenografia. Zdaniem krytyków, czarowi tej grupy nie można się oprzeć, ani o niej zapomnieć: Tworzą tak wielką sztukę, że jest ona przeżyciem nawet dla tych, co tańca nie lubią. Wrażeń i emocji, jakie wzbudza Moscow City Ballet nie da się opisać – trzeba ich doświadczyć! W ciągu ostatnich lat przedstawienia w Polsce obejrzało ponad 200 tys. osób! Publiczność wychodzi ze spektakli z wypiekami na twarzy, zachwycając się magicznym klimatem przedstawień. Ogromne wrażenie wywołuje talent tancerzy, jak również ich profesjonalizm, który został wypracowany przez lata ciężkich treningów. Godna podziwu wyrazistość ruchów tancerzy w połączeniu z fantastyczną choreografią, pokazują nam jak bardzo Rosjanie kochają balet. Założyciel Moscow City Ballet, Victor Smirnov – Golovanov powiedział kiedyś: To we mnie mieszkają wszyscy bohaterowie baletów; to ja jestem Klarą, Księciem, Królem Myszy... To wszystko żyje we mnie... Być może to jest tajemnica ich ogromnego, międzynarodowego sukcesu. Ten, kto jeszcze nie miał okazji podziwiać talentu grupy lub chciałby ponownie przeżyć te niesamowite chwile, już w grudniu będzie miał ku temu okazję. Moscow City Ballet zaprezentuje najsłynniejsze spektakle na świecie: Jezioro Łabędzie, Dziadka do Orzechów oraz Don Kichota.
MOSCOW CITY BALLET

MOSCOW CITY BALLET

27.11.17 - 25.03.18

Najsłynniejsza rosyjska grupa baletowa ponownie w Polsce! Grupa założona przez wybitnego choreografa Victora ...
Więcej o wydarzeniu

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Stało się tradycją, że gdy pierwszy śnieg przyprósza gałęzie drzew, a wieczory robią się coraz dłuższe, Polskę odwiedza grupa założona przez wybitnego choreografa Victora Smirnova-Golovanova – MOSCOW CITY BALLET. Zespół tancerzy klasycznych, cieszący się uznaniem na całym świecie, również w tym roku zaprezentuje aż trzy wspaniałe spektakle, w tym J...
Czytaj więcej

Galeria zdjęć

 •  
  Moscow City Ballet
    4.4 Gwiazdy, od 54 FanReport
 • Wrocław - Teatr Polski

  24.03.17

  Nadzwyczajne, bo Łabędzie. z Małgorzata, 26.03.17
  Jezioro łabędzie. To doprawdy nie do wiary: trudno słowami opisać emocje po spektaklu moskiewskich tancerzy. Balet z choreografią oryginalną, stroje dworskie przepyszne, scenografia minimalistyczna. Wykonanie niezwykłe, grupa baletnic stanowiła jedno ciało. Wielokrotnie wyeksponowane zostały genialne układy asymetryczne - oglądałam spektakl z 2. balkonu, więc rysunki geometryczne na scenie były niezwykle widoczne. Ileż w tych młodych ciałach pokory, by zespół błyszczał jednym światłem. Czajkowskiemu dziękujemy za tło.
 • Bydgoszcz - Opera Nova w Bydgoszczy

  13.03.17

  Piękne przedstawienie z patty, 14.03.17
  Przepiękny balet, piękne stroje, pełna gracji opowieść o miłości. Wspaniała aranżacja. Polecam wszystkim takie doświadczenie.
 • Bydgoszcz - Opera Nova

  13.03.17

  Jezioro Łabędzie - Wspaniały występ!!!! z Honorata, 14.03.17
  Przepiękne widowisko, obfitujące w cudowną muzykę, chorografię, stroje!!!! Niezapomniane wydarzenie, które na długo pozostanie w mojej pamięci!!!! Gorąco polecam!!!!
 • GDYNIA - Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej

  21.12.16

  Wspaniała!!!!! z Renia, 03.01.17
  Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam zobaczyć ten przepiękny występ Moscow City Ballet - w Jeziorze Łabędzim. Coś pięknego!!! Wielka klasa!!!
 • Kraków - ICE Kraków Congress Centre

  18.12.16

  Rosyjski kunszt - hiszpański temperament z Monika, 19.12.16
  Rosyjski kunszt - hiszpański temperament w balecie Don Kichot. Występ artystów baletu moskiewskiego to doskonałe połączenie kunsztu i tanecznej gracji z wyrażonym ruchem przekazem emocjonalnym. Warto zobaczyć spektakl ze względu na piękne, kolorowe i bogato zdobione stroje.

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00