Narodowy Balet Gruzji "Sukhishvili" - Bilety

Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili”Unikalne show taneczne – 100 tancerzy i orkiestra na scenie.Gruziński balet nar...

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Informacje na temat wydarzenia

Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili”
Unikalne show taneczne – 100 tancerzy i orkiestra na scenie.

Gruziński balet narodowy „Sukhishvili” - jeden z czolowych i największych tanecznych zespołów świata, który posiada swoją własną orkiestrę. W swojej historii wyruszył na ponad 300 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli tysiące koncertów, które łącznie widziało dziesiątki milionów widzów na całym świecie!

Występ zespołu nazwano „najlepszym show na Broadwayu”, w Australii uznany był on za „ósmy cud świata”, a po koncercie na najsłynniejszej scenie w Lа Scala, kurtynę podnoszono aż 14 razy, pobijając tym samym rekord Caruso (podniesienie kurtyny 11 razy).

Gruziński Balet Narodowy „Sukhishvili” powstał 70 lat temu i bazuje na tradycyjnych tańcach narodowych, ale żeby występy były jeszcze bardziej spektakularne, powstały nowe układy, będące doskonałym połączeniem urokliwego folku i kroków współczesnych.

Elementy sztuki walki i akrobacje, bajecznie kolorowe kostiumy oraz dynamiczna, opowiedziana z niebywałą pasją historia sprawiają, że „Sukhishvili” stanowi doskonałe show dla całej rodziny: od dzieci aż po seniorów.

Zespół cały czas odświeża i aktualizuje swój program. W ramach europejskiej trasy koncertowej roku 2018 - widzowie zobaczą najnowszy program koncertu, otrzymają z niczym nie porównywalne emocje i potężny ładunek energii, który można uzyskać tylko na koncercie Narodowego Baletu Gruzji "Sukhishvili"

NIEBEZPIECZNE TAŃCE GRUZIŃSKICH MĘŻCZYZN
„Spróbujcie skoczyć w powietrzu, podginając kolana pod siebie. Potem upadnijcie na klęczki na podłogę i skoczcie ponownie, żeby znów upaść i kontynuować! A potem kręćcie się na palcach w miękkich butach z taką szybkością, żeby nikt nie rozpoznał waszego własnego oblicza. A potem zróbcie okrążenie wokół sceny na klęczkach. Urzeknijcie przepiękne damy, które obserwują spokojnie i figlarnie wasz śmiały taniec, który stara się wywalczyć ich przychylność”. - The Washington Post (USA)

SZTORM NA SCENIE
„Gruzińscy artyści – sama doskonałość. To nawet nie taniec, to – lot. Sztorm na scenie”. - Daily Mirror (Great Britain)

CZAR Z GRUZJI
„Dwie i pół godziny przelatują jak sekundy, nim zdążysz spostrzec, patrzysz z ogromną uwagą i zastanawiasz, czym zachwycasz się bardziej – muzyką, pięknymi kostiumami, sztuką czy niewiarygodną techniką tancerzy, bogatymi w tradycje Gruzji”. - New York Post (USA)
 •  
  Gruziński balet narodowy 'Sukhishvili'
    4.9 Gwiazdy, od 46 FanReport
 • Częstochowa - Filharmonia im. B. Hubermana

  04.04.17

  Rewelacyjny występ! z Anna, 05.04.17
  Tancerze niesamowici! Na scenie działo się bardzo dużo, bardzo szybko, leciały iskry - dosłownie. Wspaniałe i niezapomniane widowisko!
 • Kielce - KCK

  03.04.17

  Niezapomniane widowisko z Jarosław, 04.04.17
  Myśleliśmy, że to będzie standardowy balet na wzór Moscow Balet, ale to coś innego. To wspaniałe widowisko zainspirowane słowiańskim temperamentem, żywiołowi wykonawcy. Warto pójść. Polecamy. Na pewno każdy z Was po występie tych artystów wyjdzie zachwycony.
 • Lublin - Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

  02.04.17

  Genialne widowisko!!! z Małgorzata, 03.04.17
  Wspaniały występ!!! Pokazy tancerzy przeczą prawom fizyki, grawitacji i możliwościom ludzkiego ciała. Doskonałość i perfekcja pod każdym względem. Uczta dla oczu i uszu. Tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć. Polecam z całego serca.
 • Lublin - Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

  02.04.17

  NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIE z Fan, 03.04.17
  Krótko: niezapomniane przeżycie, sztuka na najwyższym poziomie, wspaniała muzyka. Polecam wszystkim. :)
 • GDAŃSK - ERGO ARENA

  31.03.17

  REWELACJA z ELA, 01.04.17
  NIGDY NIE UCZESTNICZYŁAM W TAKIM WYDARZENIU. BALET ZAWSZE KOJARZYŁ MI SIĘ Z NUDĄ. WYSTĘP TEGO BALETU ZACHWYCIŁ MNIE PRECYZYJNOŚCIĄ I PŁYNNOŚCIĄ RUCHÓW, UMIEJĘTNOŚCIAMI TANCERZY, PONALUDZKIM WYSIŁKIEM-TANIEC NA PALCACH STÓP. PODOBNE ODCZUCIA TOWARZYSZYŁY INNYM ZGROMADZONYM NA IMPREZIE. UCZTA DLA ZMYSŁÓW.

O tym artyscie

Biografia artysty

Unikalne show taneczne – 100 tancerzy i orkiestra na scenie. Gruziński balet narodowy “Sukhishvili” składa się z 500 tancerzy i własnej orkiestry. W swojej historii zespół wyruszył na ponad 300 tournee, 11 razy objechali 5 kontynentów, 90 krajów, odbyli 13 000 koncertów, które łącznie widziało ponad 7,5 mln widzów. Występ zespołu został uznany “naj...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na niektóre z powyższych wydarzeń są dostępne FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00