Narodowy Balet Gruzji "Sukhishvili" LUBLIN - Bilety

Wt, 30.01.18, 19:00 Centrum Spotkania Kultur
Plac Teatralny 1, 20-029 LUBLIN

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

detailb.teaser.ticketPrice.p.orderTickets

Zamów bilety teraz!

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Wybór najlepszych miejsc

Wybierz cenę - my wybierzemy najlepsze dostępne miejsca.

Zakup z planu sali
Samodzielnie szukaj miejsca
Narodowy Balet Gruzji "Sukhishvili", Centrum Spotkania Kultur, 30.01.18
Zamknij widok pełnoekranowy
KategoriaOpisCenaIlość 
1 Miejsce siedzącePrzedsprzedaż
120,00 PLN
2 Miejsce siedzącePrzedsprzedaż
140,00 PLN
3 Miejsce siedzącePrzedsprzedaż
170,00 PLN
4 Miejsce siedzącePrzedsprzedaż
190,00 PLN
 • Informacje na temat wyboru miejsc.
 • Ceny biletów zawierają podatek VAT, do ceny biletu może zostać doliczona opłata serwisowa oraz opłata za dostawę.
 • Informacja: Eventim Sp. z o.o. nie jest organizatorem wydarzeń, na które sprzedaje bilety. Eventim Sp. z o.o. działa jako pośrednik w sprzedaży i jedynie sprzedaje bilety w imieniu organizatora.
 • Metody wysyłki dla tego wydarzenia:

  Wybrana metoda wysyłki jest niedostępna poniżej? Prosimy sprawdzić czy jest dostępna w koszyku.

 • List Polecony Priorytet
  Poczta Polska
 • Kurier DHL
  Przesyłka kurierska DHL
 • Ticketdirect
  Samodzielny wydruk biletu
 • List polecony priorytet międzynarodowy
  List polecony priorytet międzynarodowy
 • Kurier na terenie Europy
  Przesyłka kurierska na terenie Europy
 • Kurier poza Europą
  Przesyłka kurierska - świat
Witamy w
Centrum Spotkania Kultur
dowolnym wyborze miejsca
 
 

Informacje na temat wydarzenia

Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili”
Unikalne show taneczne – 100 tancerzy i orkiestra na scenie.

Gruziński balet narodowy „Sukhishvili” - jeden z czolowych i największych tanecznych zespołów świata, który posiada swoją własną orkiestrę. W swojej historii wyruszył na ponad 300 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli tysiące koncertów, które łącznie widziało dziesiątki milionów widzów na całym świecie!

Występ zespołu nazwano „najlepszym show na Broadwayu”, w Australii uznany był on za „ósmy cud świata”, a po koncercie na najsłynniejszej scenie w Lа Scala, kurtynę podnoszono aż 14 razy, pobijając tym samym rekord Caruso (podniesienie kurtyny 11 razy).

Gruziński Balet Narodowy „Sukhishvili” powstał 70 lat temu i bazuje na tradycyjnych tańcach narodowych, ale żeby występy były jeszcze bardziej spektakularne, powstały nowe układy, będące doskonałym połączeniem urokliwego folku i kroków współczesnych.

Elementy sztuki walki i akrobacje, bajecznie kolorowe kostiumy oraz dynamiczna, opowiedziana z niebywałą pasją historia sprawiają, że „Sukhishvili” stanowi doskonałe show dla całej rodziny: od dzieci aż po seniorów.

Zespół cały czas odświeża i aktualizuje swój program. W ramach europejskiej trasy koncertowej roku 2018 - widzowie zobaczą najnowszy program koncertu, otrzymają z niczym nie porównywalne emocje i potężny ładunek energii, który można uzyskać tylko na koncercie Narodowego Baletu Gruzji "Sukhishvili"

NIEBEZPIECZNE TAŃCE GRUZIŃSKICH MĘŻCZYZN
„Spróbujcie skoczyć w powietrzu, podginając kolana pod siebie. Potem upadnijcie na klęczki na podłogę i skoczcie ponownie, żeby znów upaść i kontynuować! A potem kręćcie się na palcach w miękkich butach z taką szybkością, żeby nikt nie rozpoznał waszego własnego oblicza. A potem zróbcie okrążenie wokół sceny na klęczkach. Urzeknijcie przepiękne damy, które obserwują spokojnie i figlarnie wasz śmiały taniec, który stara się wywalczyć ich przychylność”. - The Washington Post (USA)

SZTORM NA SCENIE
„Gruzińscy artyści – sama doskonałość. To nawet nie taniec, to – lot. Sztorm na scenie”. - Daily Mirror (Great Britain)

CZAR Z GRUZJI
„Dwie i pół godziny przelatują jak sekundy, nim zdążysz spostrzec, patrzysz z ogromną uwagą i zastanawiasz, czym zachwycasz się bardziej – muzyką, pięknymi kostiumami, sztuką czy niewiarygodną techniką tancerzy, bogatymi w tradycje Gruzji”. - New York Post (USA)
 •  
  Gruziński balet narodowy 'Sukhishvili'
    4.9 Gwiazdy, od 46 FanReport
 • Częstochowa - Filharmonia im. B. Hubermana

  04.04.17

  Rewelacyjny występ! z Anna, 05.04.17
  Tancerze niesamowici! Na scenie działo się bardzo dużo, bardzo szybko, leciały iskry - dosłownie. Wspaniałe i niezapomniane widowisko!
 • Kielce - KCK

  03.04.17

  Niezapomniane widowisko z Jarosław, 04.04.17
  Myśleliśmy, że to będzie standardowy balet na wzór Moscow Balet, ale to coś innego. To wspaniałe widowisko zainspirowane słowiańskim temperamentem, żywiołowi wykonawcy. Warto pójść. Polecamy. Na pewno każdy z Was po występie tych artystów wyjdzie zachwycony.
 • Lublin - Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

  02.04.17

  Genialne widowisko!!! z Małgorzata, 03.04.17
  Wspaniały występ!!! Pokazy tancerzy przeczą prawom fizyki, grawitacji i możliwościom ludzkiego ciała. Doskonałość i perfekcja pod każdym względem. Uczta dla oczu i uszu. Tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć. Polecam z całego serca.
 • Lublin - Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

  02.04.17

  NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIE z Fan, 03.04.17
  Krótko: niezapomniane przeżycie, sztuka na najwyższym poziomie, wspaniała muzyka. Polecam wszystkim. :)
 • GDAŃSK - ERGO ARENA

  31.03.17

  REWELACJA z ELA, 01.04.17
  NIGDY NIE UCZESTNICZYŁAM W TAKIM WYDARZENIU. BALET ZAWSZE KOJARZYŁ MI SIĘ Z NUDĄ. WYSTĘP TEGO BALETU ZACHWYCIŁ MNIE PRECYZYJNOŚCIĄ I PŁYNNOŚCIĄ RUCHÓW, UMIEJĘTNOŚCIAMI TANCERZY, PONALUDZKIM WYSIŁKIEM-TANIEC NA PALCACH STÓP. PODOBNE ODCZUCIA TOWARZYSZYŁY INNYM ZGROMADZONYM NA IMPREZIE. UCZTA DLA ZMYSŁÓW.

O tym artyscie

Biografia artysty

Unikalne show taneczne – 100 tancerzy i orkiestra na scenie. Gruziński balet narodowy “Sukhishvili” składa się z 500 tancerzy i własnej orkiestry. W swojej historii zespół wyruszył na ponad 300 tournee, 11 razy objechali 5 kontynentów, 90 krajów, odbyli 13 000 koncertów, które łącznie widziało ponad 7,5 mln widzów. Występ zespołu został uznany “naj...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na to wydarzenia dostępny jest FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00