Natalia Nykiel - Bilety

Natalia Nykiel 26 października 2017 Warszawa, Klub Stodoła Debiut Natalii Nykiel na polskiej scenie można opisywać...

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

WydarzenieMiastaData
Natalia NykielWARSZAWA
Klub Stodoła
Cz, 26.10.17
20:00
 
Bilety od 35,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Natalia Nykiel
26 października 2017
Warszawa, Klub Stodoła

Debiut Natalii Nykiel na polskiej scenie można opisywać w kategoriach fenomenu. W zawrotnym tempie osiągnęła sukces, na jaki niektórzy musza pracować latami. Po fantastycznym koncercie na Orange Warsaw Festival 2017 Natalia Nykiel wraca z nowym materiałem do Stodoły!

Pod koniec 2014 premierę miał jej longplay „Lupus Electro”.Do współpracy nad albumem Natalia zaprosiła najbardziej niepokornych twórców – produkcję płyty powierzyła Foxowi (odpowiedzialnemu m.in. za muzykę i produkcję płyt Marii Peszek). Na wyjątkowy – zawieszony gdzieś pomiędzy neonową nowoczesnością, a dzikością natury – klimat płyty złożyły się także doskonałe teksty napisane przez Katarzynę Nosowską, Budynia z zespołu Pogodno, Paulinę Przybysz, Bunia z zespołu Dick 4 Dick, Karolinę Kozak oraz samą Natalię. Smaku temu nowatorskiemu wydawnictwu dodaje zastanawiająca oprawa graficzna albumu.

Zdaniem dziennikarzy wokalistka albumem „LE” zapełniła trwającą od wielu lat na rodzimym rynku muzycznym lukę – nie oglądając się na obowiązujące trendy, otworzyła nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie polskiego electro popu.

Jedną z pierwszych osób zaintrygowanych twórczością Natalii był Piotr Metz, który oczarowany jej muzyczną odwagą rozbudził zainteresowanie słuchaczy Trójki. Natalia nie musiała także długo czekać na docenienie branży i krytyków. Album „Lupus Electro” zebrał szereg pozytywnych recenzji od dziennikarzy wszystkich wiodących tytułów i serwisów muzycznych oraz dzienników opiniotwórczych, plasując się w czołówce zestawień najlepszych polskich albumów 2014 i 2015 (za sprawą reedycji albumu wzbogaconej o krążek z remixami autorstwa m.in. Patti Yang, Envee’go, R.A.U. i Stasiaka, czy Kuby Karasia z The Dumplings) roku.

Natalia w ciągu ostatniego roku stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci. Jej teledyski łącznie mają już ponad 100 milionów wyświetleń, z czego videoclipy do singli „Bądź duży” i „Error” w latach 2015 i 2016 były najczęściej odtwarzanymi polskimi teledyskami w kraju.

Artystka za album „Lupus Electro” otrzymała szereg nominacji do nagród muzycznych, z czego wielu została laureatką. Została wyróżniona Złotą Płytą za album „Lupus Electro”, Diamentową Płytą za singiel „Bądź duży” i potrójną Platynową Płytą za singiel „Error”. Zagrała dwie klubowe trasy koncertowe cieszące się ogromną popularnością, których zwieńczeniem było wydane w listopadzie zeszłego roku koncertowe DVD „Lupus Electro – Error Tour”. Wystąpiła także na najbardziej prestiżowych festiwalach w Polsce i zagranicą, m.in. na Audioriver Festival, Electronic Beats Festival w Köln, czy Kraków Live Festival.

10 maja premierę miał jej najnowszy singiel „Spokój” zwiastujący drugi album, za produkcję którego ponownie odpowiada Fox.

3 czerwca Natalia zagrała na finał Orange Warsaw Festival, gdzie po raz pierwszy zaprezentowała materiał z nadchodzącej płyty. Nowe utwory zostały przyjęte równie entuzjastycznie, co hity „Bądź duży”, „Error” i „Pół dziewczyna”. Możemy się spodziewać, że ten rok na polskiej scenie również będzie należał do Natalii Nykiel. 26 października artystka zagra w Stodole pełen premierowy koncert z nowym materiałem!

ZAPRASZAMY
 •  
  Natalia Nykiel
    5 Gwiazdy, od 4 FanReport
 • Krakow - Krakow Live Festival

  19.08.16

  Cudowna Nykla!!! z Filip, 02.09.16
  Natalia Nykiel ze swoim zespołem wystąpiła jako ostatni wykonawca pierwszego dnia na Krakow Live Festival i to był najlepszy koncert tego dnia!! Ogromna ilość pozytywnej energii, niesamowite elektryczne brzmienia, świetna muzyka i dobre teksty, to wszytko czego mogłem oczekiwać i to dostałem. Byłem już na kilku koncertach Natalii i jeśli będzie tylko okazja to pójdę ponownie. Genialna, młoda i zdecydowanie inna od pozostałych (nijakich) piosenkarek w naszym kraju. Razem z Dawidem Podsiadło dają mi wiarę w polskich tworców i polską muzykę.
 • ŁÓDŹ - Klub Wytwórnia

  31.03.16

  Najlepszy koncert na jakim byłam! z Ewelina, 01.04.16
  Zdecydowanie najlepszy koncert na jakim byłam! Natalia dała czadu. Super atmosfera,organizacja,show no i oczywiście sama artystka! Na pewno pojadę na kolejny koncert Natalii w Łodzi :) Gorąco polecam.
 • Gdańsk - Kwadratowa

  15.11.15

  Super koncert!!! z Adam, 16.11.15
  Świetny występ, mimo chorego gardła Natalia dała cudowny koncert. Super wokal, dobre nagłośnienie, fajna energia.

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Dla tego wydarzenia dostępny jest FanTicket. Przy zamówieniu biletu zostanie wybrany automatycznie FanTicket chyba, że zdecydujesz się na inny sposób dostawy niż kurier lub poczta. Kolorowy, emocjonujący i wyjątkowy FanTicket to prawdziwa gratka dla kolekcjonera. Wysokiej jakości wydruk kolorowego projektu czyni z niego idealny i niepodrabialny prezent.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00