Nocne Spotkanie Literacko – Muzyczne - Bilety

Nocne Spotkanie Literacko – Muzyczne - Bilety

Piotr Guzek IMPRESARIAT zaprasza na 41. Nocne Spotkanie Literacko – Muzyczne, które odbędzie się 10 listopada, o godzinie 19:00, w Sali Teatralnej BF Impart, przy ul. Mazowieckiej 17, we Wrocła...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
41. Nocne Spotkanie Literacko – MuzyczneWROCŁAW
Impart
Pt, 10.11.17
19:00
 
Bilety od 50,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Piotr Guzek IMPRESARIAT zaprasza na 41. Nocne Spotkanie Literacko –
Muzyczne, które odbędzie się 10 listopada, o godzinie 19:00, w Sali Teatralnej BF Impart, przy ul. Mazowieckiej 17, we Wrocławiu.

Po ubiegłorocznej, jubileuszowej edycji tegoroczne Spotkanie powraca do formuły dwuczęściowego koncertu. W części pierwszej rozegrany zostanie FINAŁ KONKURSU WOKALNEGO dla młodych, utalentowanych artystów lub zespołów uprawiających poezję śpiewaną, piosenkę artystyczną, piosenkę kabaretową, twórczość autorską, którzy wystąpią z własnym akompaniamentem lub podkładem na nośniku cyfrowym.
Wykonawców Finału wyłoni trzyosobowe jury w trakcie wstępnych przesłuchań - 17 października, w godzinach 16.00 – 22.00, w Sali Kameralnej BF Impart. 10 listopada natomiast finalistów oceniać już będzie poprzez głosowanie najbardziej demokratyczne jury czyli publiczność. Na zwycięzcę Finału czeka atrakcyjna nagroda – dobrej klasy komputer notebook.

Drugą część wieczoru wypełni KONCERT GALOWY. W tym roku jego bohaterem będzie Stanisław Soyka – wokalista, instrumentalista, kompozytor, który od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i jej braku, o tęsknocie i spełnieniu, ale też nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddawał się modom i trendom. Podczas koncertu promującego płytę „W hołdzie Mistrzowi LIVE” można będzie usłyszeć klasyki Czesława Niemena, takie jak: „Dziwny jest ten świat”, „Stoję w oknie”, „Jeszcze sen”, „Jednego serca”, „Nim przyjdzie wiosna” lub „Moja Ojczyzna”. Stanisław Soyka potraktował tę płytę jak hołd złożony wielkiemu Artyście, a jednocześnie jako źródło inspiracji. W rezultacie, przy zachowaniu w części aranżacji oryginalnych, pokusił się o ich zmianę wedle własnej wizji. Nie ma tu jednak nadużyć, są za to utwory nowocześnie brzmiące i profesjonalnie zagrane.
Artysta wystąpi z zespołem Soyka Kolektyw, który tworzą: Przemek Greger – gitara elektryczna i akustyczna, Marcin Lamch – kontrabas, Zbyszek Uhuru Brysiak – instrumenty perkusyjne, syn Kuba – perkusja, Antoni Gralak – trąbka, Aleksander Korecki – saksofon. Soyka Kolektyw stanowi bogatą i niebywale ciekawą paletę kolorystyczną, a jazzowe temperamenty i kompetencje wyzwalają podczas nagrań i w czasie koncertów unikalną moc muzyki improwizowanej. Warto wybrać się na koncert Soyki, bo to zupełne tak, jakbyśmy na jakiś czas znaleźli się w innym wymiarze, pełnym piękna i dobrych emocji, które tylko on potrafi z taką lekkością wywołać w swojej publiczności. Trzeba przyjść i przekonać się o tym osobiście.

Nasz listopadowy, literacko-muzyczny wieczór zakończy się ogłoszeniem wyników głosowania publiczności, uroczystym wręczeniem nagrody oraz krótkim występem zwycięzcy Finału Konkursu Wokalnego.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00