Orange Warsaw Festival - Bilety

Orange Warsaw Festival 2015 odbędzie się w dniach 12-14 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Callcenter +48 22 591 83 83* Pon.-Pt.: 10:00 - 18:00
Kup bilety

Regulamin Orange Warsaw Festival 2015 znajdziesz tutaj.
Oświadczenie dla osób niepełnoletnich znajdziesz tutaj.


Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

WydarzenieMiastaData
WARSZAWA
Tor Wyścigów Konnych Służewiec
Pt, 12.06.15
16:00
 
Bilety od 160,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Orange Warsaw Festival 2015 odbędzie się w dniach 12-14 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Festiwal potrwa 3 dni, a na dwóch scenach wystąpi ponad 30 wykonawców. Przedsprzedaż karnetów ruszy 8 października.

Festiwal odbędzie się już po raz ósmy i zagości na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Nowe miejsce gwarantuje bardzo dobrą akustykę i da fanom muzyki poczucie prawdziwej festiwalowej atmosfery. Dodatkowo nie stwarza ograniczeń i barier między scenami oraz zaplanowanymi strefami. Przyszłoroczna edycja to, po raz kolejny, spotkanie z artystami na dwóch scenach – Orange Stage i Warsaw Stage oraz, trwająca do późnych godzin nocnych, zabawa w strefie Rochstar Crew. Miasteczko festiwalowe będzie jeszcze większe i zaoferuje festiwalowiczom więcej atrakcji.

Przedsprzedaż karnetów ruszy 8 października. Nowością w ofercie festiwalu są karnety Early Bird w promocyjnych cenach oraz karnety i bilety jednodniowe KIDS skierowane do najmłodszych festiwalowiczów w wieku 5-9 lat. Po raz pierwszy będzie również możliwość zakupu karnetów na raty. Szczegóły dotyczące sprzedaży ratalnej zostaną podane w listopadzie.

W sprzedaży dostępne będą także znane już bilety dla osób z niepełnosprawnościami.
Karnety w normalnych cenach będą dostępne w sprzedaży od 1 grudnia, natomiast bilety jednodniowe od 2 lutego 2015. Podobnie jak w minionej edycji, każdy klient Orange będzie mógł kupić karnet i bilet jednodniowy w kategoriach GA, GA (D) i GA (KIDS) taniej o 15%.

Karnety Early Bird w przedsprzedaży (8.10 – 30.11)
GA – 330 zł
GA (D) – 330 zł
GA (KIDS) – 160 zł

Karnety (1.12 – 12.06) – dostępne również w systemie ratalnym do 28.02
GA – 470 zł
GA z 15% rabatem dla klientów Orange – 399,50 zł
GA (D) – 470 zł
GA (D) z 15% rabatem dla klientów Orange – 399,50 zł
GA (KIDS) – 230 zł
GA (KIDS) z 15% rabatem dla klientów Orange – 195,50 zł
VIP – 1250 zł
VIP (D) – 1250 zł

Bilety jednodniowe (2.02 – 14.06)
GA – 220 zł
GA z 15% rabatem dla klientów Orange – 187 zł
GA (D) – 220 zł
GA (D) z 15% rabatem dla klientów Orange – 187 zł
GA (KIDS) – 110 zł
GA (KIDS) z 15% rabatem dla klientów Orange – 93,50 zł
VIP – 570 zł
VIP (D) – 570 zł

Szczegółowe informacje na temat biletów oraz bieżące informacje na temat Orange Warsaw Festival 2015 znajdują się na stronie www.orangewarsawfestival.pl oraz na fanpage www.facebook.com/orangewarsawfestival.
 •  
  Orange Warsaw Festival
    3.7 Gwiazdy, od 51 Raporty fanów
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  14.06.14

  Genialna Florence, świetni The Wombats :D z Celty, 13.07.14
  Wspaniała atmosfera i ludzie. Nie dało się ani chwilę nudzić :D The Wombats byli naprawdę nieźli, a Florence jak zawsze niesamowita, dała z siebie wszystko :D Świetna impreza i dobra organizacja :D Szczerze polecam OWF :D
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  13.06.14

  Pierwszy dzień festiwalu z Magda, 29.06.14
  Pomimo paskudnych niespodzianek ze strony pogody, koncerty odbyły się i to w świetnej formie. Samo granie było bez zarzutów. Po walkach, przejściach i wyścigach, z przyjemnością muszę się pochwalić, że udało nam się dotrzeć pod samą scenę i widoczność mieliśmy wspaniałą. Chociaż French Films nie znał nikt, to sam zespół bawił się świetnie, nawet chyba lepiej od publiczności. Nie szkodzi, byli słodcy. Pixies za to, byli wprost wyśmienici. Praktycznie zero kontaktu z publicznością, ale było to do przebaczenia ze względu na na prawdę dobre, klimatyczne granie. Co do Queens of the Stone Age, nie mam żadnych zastrzeżeń. Przyjechałam właśnie na ten zespół i odjęło mi mowę. Mogę tylko się poskarżyć, że za krótko grali, ale oprócz tego - wow. Dbałość o szczegóły w każdym calu. Świetny występ, na pewno będę chciała to powtórzyć. Dojdźmy teraz do rzeczy, które mi nie odpowiadały, a jest ich parę. Zespół kończący imprezę w ten dzień zawiódł mnie całkowicie. Kings of Leon zagrali same najbardziej oklepane kawałki, a przy tym wyglądało jakby w ogóle się nie bawili. Brak zaangażowania nadrabiali efektami świetlnymi i wymyślnymi pokazami na telebimach. Zbuntowane dziewczynki z gimnazjum bawiły się dość dobrze, z tego co widziałam, i niech im będzie, ale ja mocno się zawiodłam. Liczyłam na najlepszy koncert na koniec. No cóż... Organizacja imprezy była wprost fatalna. Nie mogliśmy się rozeznać w którą iść stronę, ochroniarze i organizatorzy byli nieprzyjemni, niesympatyczni i nie wykazywali chęci pomocy. Z resztą wyglądało to tak, jakby sami nie wiedzieli co dokładnie się dzieje. Budki z jedzeniem dopiero zaczynały się otwierać po jakiejś godzinie po naszym wejściu na teren festiwalu, a większość osób do tego czasu umierała z głodu. Stragany z piciem były nieoznakowane i trudne do znalezienia. Ponowne wejście na płytę długie i uciążliwe. Po kupieniu picia w stoisku na trybunach, trzeba było wyjść na zewnątrz, okrążyć stadion i wejść tunelem dołem, zamiast po prostu schodami na trybunach, tak jak nas wypuszczali. Jako stały bywalec imprez muzycznych i festiwalów, muszę z przykrością stwierdzić, że ten był chyba najgorszy na jakim byłam. Atmosfera była średnia, ludzie jacyś spięci, no i ta organizacja całkowicie do kitu. Całość wyglądała, jakby ktoś nie mógł się zdecydować czy zrobić koncert, czy festiwal i nie wyszło mu żadne. Na szczęście Queensi swoim czadowym graniem zrównoważyli te niepowodzenia.
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  13.06.14

  piątek - zawód z Eve, 24.06.14
  wielu artystów odmówiło występu przez to przesunął się lineup. Inni artyści nie występowali o danej godzinie, tylko wcześniej, niestety nie było żadnej informacji dla uczestników festiwalu o tych zmianach przez to spóźniłam się na koncert Kings of Leon - a głównie na ich koncert przybyłam. minusem była też płatność jedynie kartą Maestro poza tym w porządku
 • Warszawa - Stadion Narodowy + błonia

  13.06.14

  Opener Piątek 13,06,14 z Michał, 23.06.14
  Pogoda pokrzyżowała plany organizatorom i spowodowała odwołąnie pierwszych trzech koncertów na scenie warszawskiej, a szkoda. Koncerty na scenie Orange, bardzo udane jeśli chodzi chodzi o wykonawców, jednak efekt studni przeszkadzał w odbiorze muzyki. Najbardziej przeszkadzał podczas koncertu Queens of Stone Age, najmniej przy Kings of Leon, ale i we wszystkich przypadkach był widoczny. Myślę, że jeśli chodzi o mnie to ostatni koncert na stadionie na który się wybrałem.
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  13.06.14

  Doskonałe koncerty, których słychać nie było. z Marek, 22.06.14
  bilet na I dzień, trybuna D20. Zacznę od poważnych minusów: - organizacyjnie poniżej krytyki (osoby z kamizelkami INFORMACJA ani osoby w kasach nie potrafiły wskazać mi drogi do punktu wymiany biletów) - wspomniana wyżej konieczność wymiany biletów i spacer wokół stadionu w deszczu - osoby posiadające bilety na płytę, przemieszczające się nieustannie przez trybuny, zasłaniając widok osobom siedzącym, bo przecież trzeba sobie zrobić selfie na fejsa - kiedy minąłem pierwsze bramki nie zostałem skierowany do punktu, gdzie wydawano opaski, wszedłem na stadion z nietkniętym biletem - w zasadzie mogłem wyjść i oddać/sprzedać komuś bilet - środki bezpieczeństwa - wszedłem z metalową łyżką, a nie można było wnieść butelki z wodą - wiadomo, że chodziło jedynie o kasę :) - akustyka i nagłośnienie - o ile organizator i realizatorzy dźwięku nic nie mogli zrobić ze stadionowym pogłosem, o tyle zdecydowanie za dużo basu na przodach było na scenie zewnętrznej Teraz pozytywy: + zdecydowanie artyści i ich koncerty - szkoda, że tak mało było słychać, ale nawet to co docierało do słuchacza dawało obraz pełnego zaangażowania wykonawców (szczególe ukłony w stronę Queens of The Stone Age i Snoop Dogga) + oprawa wizualna + parking BlaBlaCar

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na powyższe wydarzenia dostępny jest FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00

Sobota 10:00 - 15:00