Our last Night - Bilety

Our last Night - Bilety

Post-rock PL ma przyjemność zaprosić na jedyny w Polsce koncert Our Last Night. Amerykańska grupa wraca do naszego kraju po wyprzedanym koncercie, a towarzyszyć jej będą Blessthefall i The Color...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Our last Night + Blessthefall + New Volume WARSZAWA
Progresja
Wt, 31.10.17
19:00
 
Bilety od 69,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Post-rock PL ma przyjemność zaprosić na jedyny w Polsce koncert Our Last Night. Amerykańska grupa wraca do naszego kraju po wyprzedanym koncercie, a towarzyszyć jej będą Blessthefall i The Color Morale. Zespoły wystąpią 31 października w Progresji (ul. Fort Wola 22).

OUR LAST NIGHT
(rock/post-hardcore/USA)
Trzon zespołu tworzą bracia Trevor i Matthew Wentworthowie. Grupa ma na koncie cztery studyjne albumy, z których ostatni "Younger Dreams", ukazał się w czerwcu 2015 roku.
Our Last Night zyskało olbrzymią popularność za sprawą coverów piosenek m.in. Rihanny, Katy Perry, Miley Cyrus, czy Justina Timberlake'a. Zespół zrobił z tego swój znak firmowy, a lista utworów które wzięli na warsztat cały czas się poszerza, m.in. o piosenki Eda Sheerana, twentyonepilots, The Weeknd i Justina Biebera.
Twórczość Our Last Night opiera się na niezwykle chwytliwych melodiach ubranych w piękne rockowe brzmienie. Zespół urozmaica swoje utwory zarówno o łagodniejsze elementy (gitary akustyczne) jak i cięższe, post-hardcorowe riffy.
Zespół cieszy się w Polsce dużą popularnością – bilety w przedsprzedaży na pierwszy koncert w Warszawie (w klubie Hydrozagadka) zostały wyprzedane! W Progresji grupa zaprezentuje materiał ze swojej dyskografii uzupełniony o hitowe pop covery!

BLESSTHEFALL (metalcore/post-hardcore/USA)
Ich styl muzyczny to wybuchowa mieszanka metalcore'u i post-harcore'u. Choć są na scenie już trzynaście lat, to niezmienna pozostaje młodzieńcza energia i pasja, która bije z każdego utworu. Na żywo Blessthefall tworzy porywający show i tak samo będzie w Progresji!
Grupa powstała w 2004 roku w Arizonie, kiedy jego założyciele byli jeszcze w liceum. Na przestrzeni lat doszło do kilku zmian w składzie, a jedną z nich była zmiana wokalisty. Od 2008 roku rolę tę pełni Beau Bokan, który zastąpił Craiga Mabbitta, obecnego lidera Escape The Fate.
Blessthefall do tej pory wydało pięć albumów – ostatni z nich "To The Left Behind" ukazał się w 2015 roku. W maju obecnego roku grupa potwierdziła, że pracuje nad nowym materiałem.

THE COLOR MORALE (post-hardcore/metalcore/USA)
The Color Morale to post-hardcore'owy wulkan z pozytywnym przesłaniem. W swoich utworach Garret Rapp i koledzy poruszają ważne społecznie tematy dotyczące religii, zagubienia i radzenia sobie z demonami przeszłości. Poprzez swoją muzykę chcą nieść nadzieję osobom zmagającym się z rozmaitymi problemami, insipirować i motywować je do zmieniania swojego życia.
The Color Morale w obecnym roku obchodzą dziesięciolecie działalności, ale w Polsce zagrają po raz pierwszy. Podczas koncertów muzycy nawiązują bardzo bliski kontakt z publicznością. Ich występ na scenie Progresji będzie wielkim zastrzykiem energii.
Zespół nagrał pięć albumów, spośród których ostatnim jest wydany w sierpniu 2016 roku "Desolate Divine".

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00