O wykonawcy

Paddy Kelly

Kurtyna w górę: Paddy Kelly na eventim.pl

Michael Patrick przyszedł na świat jako dziesiąte dziecko Daniela Jeromego Kelly i jako szóste dziecko Barbary Ann w przyczepie kempingowej w Dublinie. Ma czworo rodzeństwa przyrodniego i siedmioro rodzeństwa pełnego. Gdy miał 5 lat na raka zmarła jego matka, później Patrickiem opiekowały się siostry.

Już w wieku czterech lat Paddy uczestniczył w wielu występach The Kelly Family. Kiedy miał sześć lat, był już stałym członkiem zespołu. Pierwszym instrumentem, na którym nauczył się grać, była fujarka. W wieku ośmiu lat zaczął grać na gitarze, później doszły do tego jeszcze: bas, instrumenty klawiszowe, lira i perkusja. Dokonuje wstępnego doboru repertuaru - jego zdanie w kwestiach merytorycznych bardzo się liczy. Ma swój udział w produkcji albumu Over The Hump. Jest autorem piosenki An Angel, dzięki któremu The Kelly Familly zaistnieli w świecie show biznesu.

W marcu 2003 wydał swój pierwszy solowy album In Exile.

W 2012 występował ze swoim solowym projektem pod tytułem Agape w dziesięciu niemieckich kościołach. W 2012 powstał też projekt Art Peace.

W 2013 wydał swój drugi album solowy IN LIVE - solo & unplugged. W tym samym roku powstała też płyta DVD pod tym samym tytułem. Od 2013 do grudnia tego samego roku grał w ramach swojej trasy koncertowej Solo and unplugged różne koncerty. Patrick koncertował w salach teatralnych i śpiewał stare hity The Kelly Family i piosenki ze swojego pierwszego solowego albumu In Exile i covery.

Od stycznia 2014 koncertuje po całym świecie promując swój najnowszy album IN LIVE - solo & unplugged i jednocześnie wspiera swój projekt Art Peace.

W 2015 powrócił Paddy Kelly ze swoim nowym singlem "Shake Away", jako Michael Patrick Kelly, na rynek muzyczny. Jego album "Human" miał premierę 15 maja 2015 i znalazł się na trzecim miejscu niemieckiej listy muzycznej. Od maja tego roku Michael Patrick Kelly promuję swoje nowe dzieło ze swoim zespołem.

Tekst z Wikipedii

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Michael Patrick przyszedł na świat jako dziesiąte dziecko Daniela Jeromego Kelly i jako szóste dziecko Barbary Ann w przyczepie kempingowej w Dublinie. Ma czworo rodzeństwa przyrodniego i siedmioro rodzeństwa pełnego. Gdy miał 5 lat na raka zmarła jego matka, później Patrickiem opiekowały się siostry. Już w wieku czterech lat Paddy uczestniczył w ...
Czytaj więcej

 •  
  Paddy Kelly
    4.9 Gwiazdy, od 21 FanReport
 • Kraków - Klub Kwadrat

  09.09.16

  Kocham i dziękuję ;) z Joewma, 15.09.16
  Prawie dwie godziny radosnej, ciepłej muzyki w profesjonalnym wykonaniu Michaela Patricka Kelly :) Piękne, muzyczne kompozycje z ciekawymi tekstami zapadły mi głęboko w duszę… To było naprawdę niezapomniane i wyjątkowe wydarzenie! Jak każdy zresztą jego występ :) Sympatyczna atmosfera wśród fanów i oryginalny show artysty oraz całego zespołu muzyków, to mieszanka nie do opisania. To trzeba było przeżyć, wzruszyć się, bujając w tłumie lub skacząc z oklaskami. Zachowuję tą cudowną przygodę w pamięci w oczekiwaniu na kolejne spotkanie…
 • GDAŃSK - Sala teatralna KONTAKT w Domu Technika NOT

  12.07.14

  Paddy - to słowo powinno być przymiotnikiem z Septaria, 23.03.15
  Przejechałam pół Polski i na prawdę było warto. Świetny koncert. Refleksyjny ale również do poskakania. Trasa Solo & Unplugged bardzo dobrze wymyślona i dobrze brzmiąca. Poruszyła moje serce. Piosenki nowe i te z przeszłości. Człowiek czuł się jak w wehikule;) Istny szał na One More Freaking Dollar! Paddy dał czadddu:D my tez:D Nikt nie siedział oj nikt! Piękny bis w języku polskim;) Paddy wyszedł do fanów podczas jednej z piosenek poprzybijać piątki. Wielka szkoda że nie robi bs...cóż pewnie ma powody. Polecam wszystkim usłyszeć na żywo mój ukochany głos:)
 • Gdańsk - Gdańsk Sala Teatralna KONTAKT Dom Technika NOT

  12.07.14

  Rewelacyjny koncert !!! z Dorota, 25.07.14
  Cudowny koncert,cudowny artysta,cudownie tam się bawiłam jak również cudowna publiczność.Niezapomniane chwile.A NAJPIĘKNIEJSZE BYŁY DWIE PIOSENKI ZAŚPIEWANE PRZEZ PADDYEGO PO POLSKU.Jak dla mnie było to wielkim zaskoczeniem i bardzo za to dziękuje.

Podobne imprezy

 • The Kelly Familly

  The Kelly Familly

  06.04.18 - 08.04.18

  Bilety od 119,00 PLNBilety

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00