O wykonawcy

Kurtyna w górę: Pat Metheny na eventim.pl

Witamy na profilu Pat Metheny na eventim.pl Profil Pat Metheny dostarczy wiadomości, informacje o wydarzeniu i trasie, galerie foto i biografie.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

 •  
  Pat Metheny
    4.8 Gwiazdy, od 11 FanReport
 • Warszawa - Hala Ursynów

  14.05.17

  Koncert świetny z Mal, 21.05.17
  Pat jak zwykle profesjonalny świetnie przygotowany, zespół świetny. Arena średnia - hala Ursynów nie powala, nie pozasłaniane okna. Akustyk dał na prawdę radę.
 • Warszawa - Arena Ursynów

  14.05.17

  Najwyższy Światowy Poziom!!! z Andrzej, 15.05.17
  Świetny, dobrze zaplanowany koncert! Było trochę Patowych ever greenów, było trochę nowości.Był oczywiście Pat, ale stworzył też przestrzeń dla pozostałych Muzyków. Pierwszy raz widziałem na żywo Lindę May Han Oh - fenomenalny talent, któremu pomógł zachodni system edukacji muzycznej i dalekowschodnia pracowitość. Słychać było, że Pat lubi przyjeżdżać do Polski, lubi ludzi/publiczność. Już czekam na jego kolejny przyjazd, może tym razem koncert we wspaniałej Filharmonii Szczecińskiej?
 • Warszawa - Arena Ursynów

  14.05.17

  fantastyczny koncert z Aga, 15.05.17
  Wspaniały koncert, mieszanka starych i nowych utworów. Zespół doskonały. Koncert długi i fantastyczne bisy!!!
 • POZNAŃ - Sala Ziemi MTP Poznań

  30.05.14

  Mistrz jazzowej gitary z Maciej, 01.07.14
  Mało jest dziś artystów, którym naprawdę chce się grać. Pat Metheny z pewnością do tej nielicznej grupy należy. Spektakularne, blisko 3 godzinne show największego wirtuoza jazzowej gitary. Maestria nieosiągalna dla zwykłego śmiertelnika.
 • POZNAŃ - Sala Ziemi MTP Poznań

  30.05.14

  Rewelacja!!! z ww, 02.06.14
  Pat jak zwykle nie zawiódł. To był popis kunsztu mistrza.gitary. Dla mnie to był już czwarty koncert Pata, na którym byłem i każdy to niezapomniane przeżycie. Jaką On musi mieć wyobraźnię żeby tworzyc taką muzykę, a do tego sprawność techniczną kiedy kolejne utwory mają zupełnie inny charakter i do tego grane są na gitarach wymagających zupełnie innej techniki gry.

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00