Pat Metheny - Bilety

Pat Metheny - Bilety

Najsłynniejszy żyjący gitarzysta jazzowy – Pat Metheny zagra ze swoim nowym kwartetem na dwóch koncertach w Polsce! Z Patem zagrają jego legendarny perkusista Antonio Sanchez, młoda gwiazda świ...

Więcej ...

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Pat MethenyWARSZAWA
Arena Ursynów
N, 14.05.17
19:00
 
Bilety od 120,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Pat MethenyPOZNAŃ
Sala Ziemi MTP Poznań
Pn, 15.05.17
19:00
 
Bilety od 120,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

Najsłynniejszy żyjący gitarzysta jazzowy – Pat Metheny zagra ze swoim nowym kwartetem na dwóch koncertach w Polsce! Z Patem zagrają jego legendarny perkusista Antonio Sanchez, młoda gwiazda światowej pianistyki Gwilym Simcock oraz sensacyjna koreańska basistka Linda Oh. Metheny współpracował m.in. z Ornette Colemanem, Herbie Hancockiem, Santaną, Davidem Bovie, Jaco Pastoriusem. Muzyka Pata łączy elementy jazzu, world music, fusion, latin jazz, post-bop. W ciągu lat wygrał niezliczone ankiety na „Najlepszego Jazzowego Gitarzystę” i nagrody w tym Złote Płyty za (Still Life) Talking, Letter from Home oraz Secret Story. Zdobył też sześciokrotnie nagrody Grammy w różnorodnych kategoriach muzycznych w tym Najlepszą Rockową Instrumentację, Najlepsze Współczesne Nagrania Jazzowe, Najlepsze Jazzowe Solo Instrumentalne, Najlepszą Kompozycję Instrumentalną. Pat Metheny Group zdobyła bezprecedensowo po kolei siedem nagród Grammy za siedem kolejnych albumów.
 •  
  Pat Metheny
    4.9 Gwiazdy, od 7 FanReport
 • POZNAŃ - Sala Ziemi MTP Poznań

  30.05.14

  Mistrz jazzowej gitary z Maciej, 01.07.14
  Mało jest dziś artystów, którym naprawdę chce się grać. Pat Metheny z pewnością do tej nielicznej grupy należy. Spektakularne, blisko 3 godzinne show największego wirtuoza jazzowej gitary. Maestria nieosiągalna dla zwykłego śmiertelnika.
 • POZNAŃ - Sala Ziemi MTP Poznań

  30.05.14

  Rewelacja!!! z ww, 02.06.14
  Pat jak zwykle nie zawiódł. To był popis kunsztu mistrza.gitary. Dla mnie to był już czwarty koncert Pata, na którym byłem i każdy to niezapomniane przeżycie. Jaką On musi mieć wyobraźnię żeby tworzyc taką muzykę, a do tego sprawność techniczną kiedy kolejne utwory mają zupełnie inny charakter i do tego grane są na gitarach wymagających zupełnie innej techniki gry.
 • Warszawa - Sala Kongresowa PKiN

  31.05.14

  Pat Metheny Unity Band w najwyższej formie z Leon, 02.06.14
  Bardzo miło spędzone 3 godziny. Na początku grali utwory z poprzedniej płyty, potem były utwory z Kin. Jednak najciekawsze dla mnie miało miejsce na końcu. Duety Pata z poszczególnymi muzykami z zespołu - po prostu genialne. Na ostatni bis Mistrz wyszedł sam i tylko z gitarą akustyczną. Zagrał przepiękną wiązankę swoich kompozycji. Widać, że Metheny lubi grać w Polsce i że miejscowa publiczność naprawdę go ceni. To uczucie jest zdecydowanie obustronne.
 • Warszawa - Sala Kongresowa PKiN

  31.05.14

  Pat Metheny w świetnej formie z Cezary, 02.06.14
  Wyjątkowy koncert, najlepszy od kilku lat. Podzielony na dwie części - w pierwszej kwartet Pat Metheny - g, Chrtis Potter - saksofony, Ben Williams, bas i Antonio Sanchez - bębny - grali wymyślny i skomplikowany repertuar post-bop, z płyty Unity Band. W drugiej, gdzie dołączył mulitinstrumentalista Giulio Carvassi - zespół grał w stylu bliższym Pat Metheny Group - dużo elektroniki, instumentarium Orchestrionu. Coraz żywiej, coraz głębiej. Siedem owacji na stojąco. Na zakończenie pięć duetuów, dwa bisy zespołowe i na sam koniec - solo Pata Metheny, pokazujący, jak wielkim jest gitarzystą i muzykiem.
 • Warszawa - Sala Kongresowa PKiN

  31.05.14

  rewelacja jak zawsze z mala17, 02.06.14
  Pierwszy raz byłam na koncercie Pata w 1985. Wychodząc z niego czułam ogromną radość i miałam pełną świadomość, że on kocha to co robi. On nadal to kocha, więc każdy koncert jest świetny, a ja staram się go wysłuchać za każdym razem, jak jest w Warszawie. Nieprawdopodobnie kreatywny wirtuoz...

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00